REFERENCE

Výběr z děkovných dopisů

From: J. A.
Sent: 13. 11. 2019 9:57
Subject: Pochvala  

Dobrý den, vážená paní Zapletalová,

rád bych Vám jménem všech účastníků poděkoval za velmi dobře připravený zájezd. Užili jsme si ho plnými doušky. Studenti se vrátili nadšení.

Slova díků a OBROVSKÉ chvály též patří slečně průvodkyni. Byla nesmírně ochotná, milá, profesionální.

Také děkujeme pánům řidičům, kteří s námi měli svatou trpělivost.

Přeji celé CK mnoho úspěchů a budu se těšit na další podařený zájezd.

S pozdravem

J. A.


From: Martina Ch.
Sent: 31. října 2018 9:15
Subject: Poděkování 

Dobrý den,

chtěla jsem Vám svým jménem i jménem školy moc poděkovat za Váš jazykový pobyt v Londýně minulý týden. Žáci byli velice spokojeni. I já jsem byla mile překvapená ochotou našeho průvodce Petra, který se snažil nám vyjít vstříc se vším v Anglii.

Ještě jednou mockrát děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci s Vámi.

Martina Ch.


From: Zuzana N.
Sent: 26. října 2018 8:22
Subject: Poděkování

Dobrý den, paní Cahová,

ráda bych Vám poděkovala za veškerou péči a pomoc při realizaci našeho zájezdu. Cením si toho také z důvodu, že zájezd byl plánován z naší strany pod velkým časovým tlakem a na poslední chvíli. Ubytování bylo perfektní a nad moje očekávání, navštívená místa i program byly také velice poučné a zajímavé. Také děkujeme za sladkosti pro žáky a předměty pro vyučující.

Přeji klidný pátek a příjemně strávený sváteční víkend,

Zuzana N.


From: M. Š.
Sent: 25. října 2018 15:13
Subject: Shrnutí zájezdu 

Vážená paní Zapletalová,

dovolte mi, abych Vám po návratu ze vzdělávací exkurze do Polska moc poděkovala za spolupráci a přípravu celého zájezdu. Vše proběhlo bez problémů ke spokojenosti žáků i pedagogů.

Velkou pochvalu si zaslouží pan průvodce Lukáš, byl perfektně připravený, vtipný, vstřícný, bezvadný:). Stejně tak pan řidič - profesionál, rychle a bezpečně nás dovezl na místo i zpět :).

Ještě jednou děkuji i za své kolegyně, které zájezd absolvovaly se mnou.

S přátelským pozdravem

M. Š.


From: B. D.
Sent: 23. října 2018 8:46
Subject: Poděkování za organizaci zájezdu

Dobrý den, paní Zapletalová,

chtěla jsem vám moc poděkovat za organizaci a zajištění hladkého průběhu celého zájezdu,

I přes nepřízeň počasí se všem Londýn moc líbil a Warner Bros Studio nadchlo každého. Byli jsme moc spokojeni a těšíme se na další.

S přáním pěkného dne,

B. D.


From: Dana P.
Sent: 21. října 2018 15:39
Subject: Londýn

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za organizaci školního zájezdu do Londýna. Nám i našim studentům se týden strávený ve Velké Británii velice líbil. Děti byly velice spokojené v hostitelských rodinách. Zájezd se vydařil také díky úžasné a milé slečně průvodkyni.

S pozdravem

Dana P.


From: Jana Š.
Sent: 18. října 2018 13:03
Subject: Hodnocení zájezdu

Vážená paní Zapletalová,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za úžasný zájezd do Londýna. Obzvláště velké poděkování patří vašemu průvodci panu Petrovi, který má nejen obdivuhodné znalosti, ale především skvělý přístup k dětem i studentům. Díky jeho poutavému vyprávění a organizačnímu talentu jsme si všichni užili nádherný pobyt v Londýně. Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Dále chci poděkovat koordinatorce ubytování a všem rodinám, které se o nás staraly. Výborné jídlo, velmi dobrá komunikace a přátelské prostředí udělaly z výletu neobyčejný zážitek.

Řidiči, kteří se o nás výborně starali po celou dobu našeho pobytu, byli také skvělí. Zaslouží velký dík za profesionální a lidský přístup.

Děkuji za výbornou organizaci a určitě s vaší cestovní agenturou opět brzy vyrazíme!!

Přeji krásný den.

Jana Š.


From: H. R.
Sent: 17. října 2018 16:51
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Vážená paní Zapletalová,

chtěla bych touto cestou ještě jednou velmi poděkovat všem organizátorům našeho zájezdu a všem, kteří se o nás, během našeho pobytu skvěle starali. Byli jsme velmi spokojeni s hostitelskými rodinami, s výkonem našeho pana průvodce i pánů řidičů i s celkovou strukturu a koordinací zájezdu. Přístup všech zúčastněných byl velmi profesionální, starostlivý, přátelský a vstřícný. Výklad pana průvodce byl erudovaný, ale zároveň přístupný dětem. Páni řidiči odváděli skvělou práci stále v dobré náladě. Celý zájezd tedy proběhl stále v příjemné atmosféře.

Ještě jednou velmi děkujeme a doufám, že se spolu ještě někam vydáme.

H. R.


From: A. S.
Sent: 9. října 2018 8:57
Subject: Zájezd do Velké Británie

Dobrý den paní Zapletalová,

ráda bych Vám poděkovala za Vaši práci při přípravě našeho zájezdu do Londýna. Velmi jsme si pobyt užili, studenti se vrátili nadšení a v hostitelských rodinách se jim líbilo. Páni řidiči byli opravdoví profesionálové a i přes komplikace, které během cesty nastaly (ať už uzavřená dálnice v Německu nebo ucpané silnice v centru Londýna) zachovali chladnou hlavu, vše řešili s úsměvem a vytvářeli pohodovou atmosféru.

Mnohokrát děkuji.

S pozdravem

A. S.


From: Slavomír K.
Sent: 9. října 2018 5:48
Subject: Poděkování

Vážená paní Vyskočilová,

jménem všech zúčastněných a jménem naší školy chceme Vaší agentuře poděkovat za perfektně odvedenou práci. Vše proběhlo velice hladce a nevyskytly se vůbec žádné problémy, se zájezdem jsme byli maximálně spokojeni. Příprava zájezdu, průvodce pan Petr, řidiči a autobus vše super. Těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem Slavomír K.


From: N. K.
Sent: 27. září 2018 15:00
Subject: Poděkování 

Dobrý den paní Cahová,

chci Vám poděkovat za včerejší zájezd do Vídně. Vše proběhlo bez problémů. Poděkování pánům řidičům, kteří vytvořili příjemnou atmosféru po celý den, byli ochotní a trpěliví. Velmi se nám líbil přístup paní průvodkyně. Odhadla, co je pro děti vhodné, na programu jsme se domluvili ke spokojenosti všech. Děti si celý den moc užily a my s nimi.

Ještě jednou děkuji za spolupráci.

S pozdravem N. K.


From: Karin B.
Sent: 20. září 2018 15:33
Subject: Chvála

Vážená paní Knoflíčková,

chtěla bych Vám poděkovat za práci na přípravě našeho zájezdu do Anglie, zejména za ochotu vyjít vstříc našim požadavkům.

Dále bych ráda vyzdvihla perfektně odvedenou práci paní průvodkyně Lenky, která nám nejen poskytla vyčerpávající informace o památkách, ale byla nám nápomocna po všech stránkách.

Zdá se, že jsme už konečně našli DREAM TEAM (průvodkyně Lenka + řidič Lukáš), se kterým bychom rádi cestovali i v následujících letech:).

Děkuji Vám a přeji hodně zdaru v další práci.

S pozdravem

Karin B.


From: I. S.
Sent: 27. června 2018 12:00
Subject: Chvála

Dobrý den, paní Knoflíčková,

na začátku našeho e-mailu Vás zdravíme z Vysočiny. Přicházíme s hodnocením zájezdu do Velké Británie, z kterého jsme se vrátili v neděli 24. června a který byl zajištěn Vaší cestovní kanceláří.

Celkově hodnotíme úroveň zájezdu velmi kladně a chceme vyjádřit obrovskou pochvalu za celé organizační zajištění, programovou náplň, pobyt v hostitelských rodinách, výuku v jazykové škole. K tomu všemu přispěla skvělá spolupráce s Vámi při přípravě pobytu, dále profesionální přístup paní průvodkyně Alexandry a obou pánů řidičů. Jejich klid, ochota a laskavé chování ke všem účastníkům zájezdu přispívaly celý týden k dobré náladě všech zúčastněných. Ještě jednou velká chvála a poděkování.

Velmi děkujeme za spolupráci a těšíme se na další zájezd s vaší společností.

S pozdravem
I. S. a P. S.


From: Denis N.
Sent: 25. června 2018 17:38
Subject: Zájazd UK 2018

Dobrý deň, pani Knoflíčková,

v prvom rade Vás informujem o šťastnom návrate z vydareného zájazdu, ďakujeme! Študenti zájazd vychválili do nebies.

Ja osobne môžem opäť skonštatovať, že som veľmi rád, že sme zájazd organizovali prostredníctvom vašej cestovnej kancelárie. So zájazdom som bol veľmi spokojný.

Obzvlášť však vyzdvihujem vzdelávacie (výučbové) centrum v Cambridge - vysoká úroveň a profesionalita.  

S priateľským pozdravom

Denis N.


From: T. V.
Sent: 24. června 2018 19:29
Subject: Poďakovanie  

Dobrý deň,

chcela by som v mene študentov aj kolegýň vysloviť poďakovanie za zájazd Historické Škótsko.

Boli sme veľmi spokojní ako s programom, tak s organizáciou, dopravou i ubytovaním a takisto so sprievodkyňou Miroslavou, ktorá bola veľmi ústretová a ochotná a dokázala sa výborne priblížiť študentom. Naši študenti, rovnako ako aj my pedagógovia si odnášame zo zájazdu veľa krásnych zážitkov a spomienok.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

So srdečným pozdravom
T. V.


From: Hana H.
Sent: 15. června 2018 22:13
Subject: Návrat 

Dobrý den,

chtěla bych vám poděkovat za uspořádání zájezdu do Anglie. Myslím, že se vše zdařilo a zájezd proběhl dobře bez problémů. Také musím poděkovat průvodkyni slečně Lucii, která pracovala profesionálně, s velkou znalostí navštívených míst a s přehledem. Vždy byla připravená a vše dokázala zvládnout.

Studenti byli spokojeni a to je nejdůležitější. Počasí nám také přálo po celou dobu. Také výběr slovenské skupiny dopadl dobře a žáci si navzájem rozumněli a nebyl žádný problém z naší ani z jejich strany.

S pozdravem Hana H.


From: H. B.
Sent: 14. června 2018 12:07
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Dobrý den,

co se týče zájezdu, byli jsme všichni moc spokojeni. Sice nám nevyšlo počasí, ale i přesto klapal program jako hodinky, vše bylo dobře zorganizované, průvodce dokázal najít správnou míru toho, kolik toho dětem řekl, aby je nenudil a zároveň něco předal, řidiči také dobře naladěni, takže vše vyšlo na jedničku, děkujeme :-) Líbilo se nám i množství rozchodů pro děti a dobrá míra mezi památkami a nákupy, děti byly moc spokojené :-)

Tak třeba zase někdy :-)

Hezký den, H. B.


From: Hana D.
Sent: 13. června 2018 20:38
Subject: Hodnocení zájezdu - Rakousko  

Dobrý den paní Cahová,

chtěla bych Vám jménem svým, svých kolegyň, ale hlavně našich žáků poděkovat za zajištění našeho poznávacího zájezdu. Vše bylo perfektně zorganizováno a zrealizováno - program, ubytování, doprava. Stále oceňujeme vitalitu, profesionalitu a vstřícnost paní průvodkyně Ivanky, která nás již několikrát na zájezdech provázela, děti na ni stále vzpomínají a kladně hodnotí její pomoc a způsob výkladu, který přizpůsobila jejich věku a zájmům.

K dopravcům nemáme rovněž žádné připomínky, byli milí a ochotní. Ubytování a snídaně v penzionu nás mile překvapilo.

Osobně bych Vám chtěla poděkovat za naši vzájemnou několikaletou spolupráci, poněvadž v červnu odcházím po celoživotním působení na naší škole do důchodu. Jsem přesvědčena, že kolegyně bude i nadále spolupracovat s vaší CK při organizování zájezdů do Rakouska či Německa.

Přeji Vám hodně příjemných dnů a spokojených zákazníků. Hana D.


From: B. K.
Sent: 12. června 2018 11:41
Subject: Školní zájezd  

Dobrý den,

zde slíbené hodnocení zájezdu:

1. Ubytování a strava - naprosto vynikající. Útulný, čistý penzion, velmi ochotná a milá majitelka. Nádherný výhled. Žáci byli překvapeni, že nemusí nocovat po 6-8, jak jsem je strašila. Měli pro sebe 2- a 3lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Snídaně vynikající, každý mohl sníst, kolik chtěl. V nabídce sice chyběla jakákoli zelenina, ale jinak výběr perfektní, čerstvé pečivo, kávy, džusu, všeho dostatek. 100 %

2. Průvodkyně - obdivuhodná a stále plná energie. Velice si cením toho, že výklad uzpůsobila věku žáků a stavu jejich mysli na konci školního roku. Sdělila zajímavé a zásadní informace a především je dokázala zaujmout příběhy a pověstmi k danému místu. V Salzburgu nás neomylně provedla po nejzajímavějších místech, doporučila dětem, kde seženou pravé originální Mozartovy koule, vysvětlila rozdíl mezi těmi z obchodu a těmito ručně vyráběnými. Za naši skupinu dáváme paní průvodkyni 100 %.

3. Doprava a řidič - autobus čistý, pohodlný. Řidič velice trpělivý, ochotný, komunikativní. Na cestě zpátky nám rozezpíval celou skupinu.

4. Zájezd se nám celkově velice líbil. Výborně zvolená trasa, žádné zbytečné časové prodlevy, zároveň ale program nebyl hektický. Zvláště druhý den vše perfektně časově navazovalo, za což moc děkuji.

5. Žákům se nejvíce líbila návštěva Solného dolu v Berchtesgadenu. Prohlídka byla v češtině, vše akční, živé, s promítáním, hudbou. Rozhodně doporučujeme!

Budeme se těšit na další zájezd!

S pozravem

B. K.


From: MK
Sent: 7. června 2018 12:29
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Dobrý deň, chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásny výlet do Londýne.

Deti majú plno zážitkov, sú nadšené, boli spokojné, navštívili sme mnoho zaujímavých miest a tešíme sa opäť na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom MK


From: Hana M.
Sent: 6. června 2018 21:56
Subject: Bavorsko 

Dobrý den, paní Zapletalová!

Chtěla bych Vám moc poděkovat za dokonalou a velmi profesionální spolupráci a ochotu při plánování našeho školního výletu do Bavorska. Výletu není, co vytknout. Dětem a i nám pedagogům se celý průběh výletů velmi líbil - zajímavý výklad p. průvodce, profesionální jízda pana řidiče a úžasné ubytování s vynikající snídaní v krásném penzionu s velmi milými majiteli. Děti získaly spoustu informací o celé lokalitě jižního Bavorska - od památek po zeměpisné údaje a zažily spoustu nezapomenutelných zážitků.

Všichni jsme byli nadšeni a vše "klaplo" podle plánu. Budu se velmi těšit na další spolupráci s Vaši cestovní agenturou.

Děkujeme!

Pěkný den!

Hana M.,


From: T. V.
Sent: 6. června 2018 15:28
Subject: Zájezd do Anglie 

Dobrý den paní Knoflíčková,

v pátek 1. 6. jsme se vrátili ze zájezdu do Anglie. Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou spolupráci i přípravu zájezdu. Celý zájezd proběhl v pohodě.

Obě paní průvodkyně byly výborné, velmi dobře s námi komunikovaly a vše, co bylo nutné vyřídily. Poskytly nám hodně informací v průběhu celého zájezdu. Program zájezdu obohatily i návštěvou několika míst, které v programu nebyly. Moc jim oběma děkujeme.

Řidiči byli také skvělí. Vždy nás bezpečně dopravili do cílů našich výprav, byli moc milí a ochotní. Zvlášť bych chtěla poděkovat panu řidiči Karasovi za jeho smysl pro humor a zabavení našich dětí v průběhu dlouhých přejezdů.

Všechny děti byly v rodinách spokojené. Také dospělí byli s ubytováním spokojeni.

Ještě jednou Vám děkuji a těším se na další spolupráci s vaší cestovní kanceláří.

S pozdravem T. V.


From: Lenka S.
Sent: 5. června 2018 8:56
Subject: Poděkování

Dobrý den,

chtěla jsem Vám poděkovat za organizaci našeho výletu do Vídně a také za opětovnou výbornou komunikaci s vaší cestovní kanceláří.

Počasí nám přálo, děti nezlobily, paní průvodkyně byla na jedničku s hvězdičkou, opravdu skvělá! Všichni jsme si to moc užili.

Ještě jednou děkuji a přeji krásné prázdniny!

S pozdravem

Lenka S.


From: D. B.
Sent: 29. května 2018 16:07
Subject: Newton Abbot

Dobrý den, paní Zapletalová,

zájezd byl dle mého názoru nejlepší, který jsme s Vaší CK absolvovali. Vše krásně vyšlo - počasí, rodiny, výlety. Bezvadný byl i průvodce, řidiči příjemní. Tedy samé klady a pozitiva...

Moc děkujeme.

S pozdravem

D. B.


From: Hana P.
Sent: 29. května 2018 14:54
Subject: Hodnocení zájezdu do Velké Británie

Vážená paní Knoflíčková,

dovolte mi vyjádřit nekonečné poděkování za přípravu zájezdu do Velké Británie. Vaše nezměrná ochota při častých dotazech či změnách, zajištění vynikajícího a příjemného průvodce a v neposlední řadě dva ohromné profesionály řidiče s bonusem úsměvu každý den, nám zajistila nádherné okamžiky v Londýně. Již při prvním kontaktu a setkání s těmito bezvadnými lidmi jsem věděla, že budeme mít velkolepý zážitek a vzpomínky na Londýn, které nevymizí. Ještě jednou poděkování výbornému průvodci a skvělým řidičům, Jsem velmi šťastná, že se nám vše podařilo a těším se snad za dva roky na naši další spolupráci.

S pozdravem

Hana P.


From: Martina Š.
Sent: 29. května 2018 12:06
Subject: Školní zájezd Polsko

Příjemný dobrý den paní Cahová,

moc Vás zdravím a přijměte prosím ode mě veliké poděkování za zprostředkování zájezdu do Osvětimi. Cesta se vydařila, řidiči i pan průvodce Lukáš byli naprosto úžasní. Měli jsme od nich veškerý servis. Ještě jednou veliké díky.

Velmi děkuji, Martina Š.


From: I. Š.
Sent: 28. května 2018 23:47
Subject: Poděkování

Dobrý den, paní Zapletalová,

chtěla bych Vám poděkovat za perfektní organizaci našeho zájezdu do Paříže, vlídný přístup a profesionalitu. Náš dík patří rovněž paní Heleně, která je tou pravou osobou na svém místě. Její zajímavé
vyprávění v ulicích Paříže zaujalo i ty nejzarytější odpůrce památek.  Samozřejmě děkujeme i pánům řidičům za bezpečnou jízdu a návrat domů. Všichni jsme si pobyt skvěle užili a prožili řadu nezapomenutelných zážitků, o které se můžeme podělit s ostatními. Vzhledem k výborné
zkušenosti s Vaší CK už teď vím, na koho se obrátím při další organizaci zájezdu.

Za všechny účastníky zájezdu z naší ZŠ ještě jednou děkuji a přeji příjemný den.

I. Š.


From: Romana K.
Sent: 27. května 2018 21:31
Subject: Velké poděkování

Paní Cahová,

již po čtvrté Vám i celému týmu děkuji za perfektní organizaci zájezdu do Vídně a slečně průvodkyni za skvělý doprovod. Přeji Vás úspěšné cestovní léto!

S pozdravem Romana K. - Vídeň 2018


From: Z. L.
Sent: 25. května 2018 14:27
Subject: Amsterdam

Dobrý deň pani Zapletalová,

rada by som sa Vám poďakovala za spoluprácu a milý prístup pri organizácii zájazdu do Amsterdamu.

Celý zájazd prebehol bez komplikácií a všetci sme si ho naplno užili. Ďakujeme aj nášmu sprievodcovi Lukášovi za profesionálny sprievod po Amsterdame a priateľský prístup počas celého výletu.

Deti boli nadšené z výletu v Harderwijku a návštevy delfinária, kde sme v jeho areáli objavili aj pláž. Celkovo ten deň po ubehanom Amsterdame padol veľmi vhod. Počasie nám prialo akoby by sme si ho objednali, krásne slnečno 26C. Domov sme došli v poriadku. Páni šoféri odviedli skvelú prácu.

Ďakujem.

Z. L.


From: Veronika N.
Sent: 21. května 2018 12:58
Subject: Poděkování

Dobrý den paní Šmakalová

chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci při přípravě zájezdu "S Harry Potterem do Bradavic," za Vaši ochotu, dokonale připravený program a ubytování v příjemných rodinách. Všichni studenti, studentky a moje kolegyně byli moc spokojení. Pochvala patří pánům řidičům, panu Lumírovi a Liborovi, kteří nás bezpečně a přesto co nejrychleji dopravili na místo určení. A nakonec bych chtěla velmi poděkovat paní průvodkyni Jarmile za její profesionální a pohodový přístup.

Přeji pěkný den a těším se na další spolupráci.

Veronika N.


From: K. K.
Sent: 21. května 2018 12:10
Subject: Poďakovanie 

Dobrý deň pani Šmakalová,

až teraz som sa dostala ku mailu, takže aj keď oneskorene, ale o to srdečnejšie Vám Ďakujem za organizáciu exkurzie. Všetko vyšlo podľa programu, sprievodca bol výborný a žiaci poslušní a bezproblémoví.

Ešte raz vám ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom

K. K.


From: A. K.
Sent: 21. května 2018 13:41
Subject: Děkovný dopis

Vážená paní Knoflíčková.

Chtěla bych Vám i celé Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za nádherný poznávací zájezd do Belgie a Velké Británie. Byl to pro naše žáky opravdu velký zážitek.

Naše škola jela na poznávací zájezd do Velké Británie poprvé. Jsem opravdu velmi ráda, že jsem si vybrala právě Vaši cestovní kancelář, protože všechno bylo perfektně naplánováno a zorganizováno. Moc děkujeme za našeho skvělého průvodce Martina. Jeho přístup byl opravdu profesionální. Po celou dobu zájezdu nám byl plně k dispozici a děti si ho velmi oblíbily! Žáci byli spokojeni jak s programem zájezdu, tak i s ubytováním. Nejvíce se dětem líbilo v hostitelských rodinách v Anglii, protože rodiny měly opravdu velmi přátelský přístup k našim dětem.

Děkujeme také našim pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili do Velké Británie a zpět.

Moc Vám i celé Vaší cestovní kanceláři děkuji za perfektní komunikaci a organizaci našeho zájezdu do Velké Británie.

S přátelským pozdravem

A. K.


From: Radomír H.
Sent: 19. května 2018 21:49
Subject: Poděkování

Vážena paní Divišová,

ve dnech 7. až 11.5. jsme s Vaší cestovní kanceláří absolvovali poznávací zájezd do Londýna. Zájezd byl perfektně zajištěn, trio Petrů (dva řidiči a průvodce) bylo profesionální, s pobyty v rodinách byli žáci velmi spokojeni. Děkuji Vám, že jste nám umožnili krásné zážitky z Londýna, navíc podtržené nádherným počasím. Přeji Vám hodně spokojených klientů.

S pozdravem

Radomír H.


From: Eva Š.
Sent: 19. května 2018 18:12
Subject: Poděkování a pochvala

Dobrý den, vážená paní Šmakalová,

ráda bych Vám poděkovala za zorganizování zájezdu do jižní Anglie a Londýna pro naše žáky.

Zejména bych chtěla společně se třemi kolegyněmi, které se mnou a žáky zájezd absolvovali, velkou pochvalu paní průvodkyni Ivetě a oběma řidičům panu Richardovi a Standovi, příjmení bohužel neznáme.

Paní průvodkyně byla nejenom profesionálkou, ale zároveň i milým a vstřícným člověkem k nám a k našim přáním. Děti obohacovala nejenom vědomostmi o Anglii, avšak i nabídnutou konverzací v angličtině. Byla k dětem vždy milá a chápavá. Děkujeme.

Páni řidiči byli "malým" zázrakem. Vždy jsme byli s Vaší CK spokojeni, nicméně výběr těchto řidičů byl výborný. Oba byli vždy ochotní a k dětem i k nám, pedagogům, se chovali nadstandartně, žádný stres, nevhodná mluva, atd. Vždy dětem vše vysvětlili a chovali se k nim na úrovni. Děkujeme a prosíme tlumočte tuto naši pochvalu dopravci.

Děkuji.

S pozdravem

Eva Š.


From: Michaela S.
Sent: 18. května 2018 9:51
Subject: Zájezd Osvětim

Vážená paní Zapletalová,

dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem všech "účastníků zájezdu" moc poděkovala za realizaci poznávacího zájezdu do Osvětimi. Všichni jsme se vrátili plni hlubokých zážitků a jsem ráda, že žáci mohli vidět tohle místo na vlastní oči. Zároveň děkujeme i paní průvodkyni, byla velmi příjemnou společnicí, stejně jako průvodkyně po Osvětimi.

Ještě jednou děkuji za příjemnou spolupráci a v případě pořádání dalších zájezdů se na Vás s důvěrou opět obrátím.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Michaela S.


From: L. K.
Sent: 13. května 2018 19:13
Subject: Itálie - Dějiny v kostce   

Dobrý den,
v pátek jsme se navrátili z našeho poznávacího zájezdu do Itálie - Dějiny v kostce. I přes počáteční nepřízeň počasí jsme byli všichni velmi spokojeni. Velký obdiv patří našim řidičům, kteří zvládli nástrahy italských silnic na výbornou, velké díky pak naší milé a velmi fundované průvodkyni Alici. Studenti byli nadšení, uvažuji dokonce o zájezdu do Benátek na podzim v příštím školním roce. Pokud by byl zájem, určitě se ozvu a ještě jednou děkuji.

L. K.


From: Hana J.
Sent: 9. května 2018 16:34
Subject: Poděkování  

Dobrý den,
měla jsem možnost jako doprovod se zúčastnit školního zájezdu do Paříže. Průvodkyní nám byla paní Helena. Chtěla bych jí velmi poděkovat za krásné dny, které pro nás v Paříži připravila. Myslím si, že to pro všechny zúčastněné byl velký zážitek. Připravila nám program, ve kterém jsme toho velmi mnoho viděli i za těch pár dní.

Moc děkuji.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Hana J.


From: JS
Sent: 8. května 2018 15:12
Subject: Zájezd do Paříže   

Vážená paní Cahová,
dovoluji si Vám poděkovat za zájezd do Paříže, který jste pro nás zorganizovala. Vše proběhlo bez problémů a paní průvodkyně nám ukázala maximum toho, co se za tři dny dalo stihnout. Ubytování bylo také pěkné a počasí nám přálo, tak se vrátili všichni spokojeni.

Těšíme se na další spolupráci
S pozdravem
JS


From: Michaela B.
Sent: 27. dubna 2018 12:42
Subject: Cornwall 2018  

Dobrý den, paní Knoflíčková,

zdravím Vás z dosud ještě probíhajícího (i když už bohužel jen pár hodin) zájezdu do Cornwallu.

Chtěla bych Vám za celou naší skupinu moc poděkovat za několik věcí. Jednak skvělou spolupráci po celou dobu přípravy zájezdu, přesto, že změn v naší skupině nebylo málo. Dále za perfektní ubytování v maximálně milých rodinách. Všichni studenti byli moc spokojení. Bez výjimky!

Pochvala patří také pánům řidičům, ačkoli hned na začátku naší cesty byl zádrhel, podařilo se ho v relativně krátkém čase vyřešit a po celou dobu zájezdu nás bezpečně a přesto co nejrychleji dopravovali na krásná místa.

A to nejlepší na konec, průvodce Petr. Člověk na svém místě, víc takových Petrů! Profesionál, pohodář a ještě je ho všude vidět:) Bez něj by zájezd nebyl takový, jaký byl.

Doufám a věřím, ze právě končící zájezd nebyla naše poslední spolupráce.

Mějte hezké dny a ještě jednou díky.

Michaela B.


From: Z. T.
Sent: 27. dubna 2018 09:22
Subject: Průmyslová Anglie 

Dobrý den,

výlet do Průmyslové Anglie jsme si s dětmi opravdu užili a už přemýšlíme o výletu na příští rok. Pan průvodce Petr byl výborný, věděl nejen o historii, památkách, ale i o dopravě, místních zvycích a dalších věcech, které nám usnadňovaly pobyt, velmi mnoho. Řidiči Karel a jeho spoluřidič Kamil byli velmi vstřícní a příjemní. A musím říct, že i s druhou školou jsme neměli žádný problém a dobře jsme se sehráli. Ubytování bylo stísněné, ale milé paní domácí byla velmi příjemná a jídlo bylo výborné a bylo ho víc než dost. Moc děkujeme za takto zprostředkovaný zájezd.

Děkuji a přeji samé spokojené zákazníky, jako jsme byli my.

S pozdravem
With best regards

Z. T.


From: L. B.
Sent: 27. dubna 2018 07:53
Subject: Osvětim 

Vážená paní Zapletalová,
chci Vám jménem všech učitelek poděkovat za skvělou organizaci našeho poznávacího zájezdu a zejména za paní průvodkyni. Byla naprosto skvělá, se smyslem pro humor a dokázala děti v pubertálním věku zaujmout.
Rády bychom podobnou akci znovu s Vaší agenturou zopakovaly za dva roky, a pokud s Vámi bude pí Augustová i nadále spolupracovat, uvítaly bychom opět její doprovod.
Ještě jednou děkujeme za skvělou organizaci zájezdu, pro naše žáky byl velmi přínosný a zajímavý, spokojeni jsme byli i s ubytováním.
Přeji pěkný víkend a těším se na další spolupráci. 

S pozdravem L. B.


From: M. V.
Sent: 25. dubna 2018 20:45 
Subject: Zájezd do Německa

Dobrý den, paní Zapletalová,

chtěla bych Vám moc poděkovat za výborně zorganizovaný zájezd do Německa: Mnichov, Dachau, Neuschwanstein ve dnech 19. - 20. 4. 2018.
Zájezd měl nabitý program a vše se Vám podařilo zajistit, hlavně vstupy do navštívených objektů, také výběr hotelu byl skvělý, navíc s velmi bohatou snídaní. Paní průvodkyně se velmi dobře orientovala v daném prostředí a velké poděkování patří také oběma řidičům, kteří nás bezpečně přivezli na místo i zpět domů.
Také se Vám dařilo operativně řešit aktuální situaci, což velmi oceňuji.
Pevně věřím, že v příštích letech navážeme na dobře započatou spolupráci. 

S pozdravem
M.V.


From: Martina H.
Sent: 24. dubna 2018 10:25
Subject: Zájezd do Velké Británie

Dobrý deň,

V sobotu vecer sme sa vratili z pobytu v UK-S Harrym Potterom na Rokfort. Vsetko bolo skvele.

Chcem sa velmi podakovat vam za trpezlivost a velku pomoc pri realizacii pobytu. Rovnaku celej agenture,sprievodcovi Petrovi,ktory je uzasny a tiez aj panom vodicom.

Dakujeme za perfektny pobyt.

S pozdravom

Martina H.


From: Eva S.
Sent: 19. dubna 2018 13:01
Subject: Poděkování

Vážená paní Cahová,

chtěla jsem Vám poděkovat za organizaci zájezdu pro naši školu. Vše bylo dobře připraveno, ubytování bylo přiměřené ceně, pan průvodce byl velmi snaživý a ochotný.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem

Eva S.


From: L. R.
Sent: 19. dubna 2018 16:33
Subject: Děkuji

Dobrý den paní Cahová,

až dnes se dostávám k poděkování za realizaci zájezdu ze dne 11. dubna 2018 Vaší CK Školní zájezdy. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Velmi příjemní řidiči a mladá, sympatická průvodkyně Lucie, která se opravdu vyzná. Celý program jsme stihli naprosto podle plánu a navíc jsme měli úplně luxusní počasí. Snad ani lépe to nemohlo vyjít.

Tak snad zase někdy na shledanou...

L. R. 


From: Hana D.
Sent: 2. dubna 2018 14:06

Subject: Hodnocení zájezdu do Velké Británie

Dobrý den slečno Alžbětko,

zdravím Vás a Vaše kolegyně z domova. Včera jsme se vrátili z našeho zájezdu do severního Walesu a Anglie. Velmi Vám chci za vše poděkovat, celý zájezd byl perfektní, vše probíhalo naprosto plynule a ve veliké pohodě. Měli jsme naprosto exkluzivní dopravu se skvělými řidiči Mírou a Vaškem. Paní průvodkyně Jarmila byla taky moc fajn. Ubytování v rodinách bylo celkově výborné, obzvláště ve Walesu jsou lidé opravdu skvělí a milí. Výborná byla i škola. Pan učitel Joseph byl opravdový profesionál a celou naši skupinu zvládl s přirozenou autoritou, pohodou a grácií. Užili jsme si opravdu krásné chvíle a za to Vám všem patří velký dík.

Přeji krásné dny a hodně podobných pohodových zájezdů.

S úctou, H. D.


From: L. V. 
Sent: 21. března 2018 10:32
Subject: Školní zájezd Polsko 

Dobrý den paní Cahová,

chtěla bych Vám jménem kolegů a žáků poděkovat za ubytování, organizaci a služby pana průvodce našeho zájezdu. Všem se líbilo.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem L. V.


From: Monika P.
Sent: 29. října 2017 18:09
Subject: Zájezd do Velké Británie

Vážená paní,

...Chtěla bych Vám i celé Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za zprostředkování poznávacího zájezdu do Velké Británie. 

Zájezd se z našeho pohledu vydařil. Žáci byli spokojeni jak s programem, tak i s ubytováním. Celou dobu nás provázelo teplé, slunečné počasí. Nejvíce naše žáky zaujalo pobřeží Brightonu, útesy Seven Sisters a London Eye. Na zájezd a některé historky z něj vzpomínají doteď a domnívám se, že ještě chvíli budou.

Velký dík patří naší skvělé průvodkyni, paní Alexandře, která se o nás po celou dobu zájezdu vzorně starala a poskytla nám naprosto vyčerpávající informace o místech, které jsme navštívili. Její přístup byl vskutku profesionální.

Nemalý dík patří i našim pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili do Velké Británie a zpět. Prosím předejte jim i paní průvodkyni naše srdečné díky a pozdravy.

My, učitelky, jsme ocenily možnost ubytování v jednom místě a reagovat tak pružně na vzniklé situace.
V příloze zasílám pár společných fotografií.

Přeji Vám i cestovní kanceláři hodně úspěchů a dalších spokojených klientů.

Těším se na případnou další spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Monika P., ZŠ


From: Vanda V.
Sent: 26. října 2017 13:15

Dobrý deň,

ešte raz by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za skvelo zorganizovaný zájazd do Británie, naozaj nemám, čo by som mohla vytknúť. V prílohe posielam zopár fotografií. ...

Ďakujem, teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Vanda V., SUŠ


From: Monika K.
Sent: 11. října 2017 10:00
Subject: Zájezd Anglie

Dobrý den,

chtěla bych vám tímto velice poděkovat za zprostředkování opět výborného zájezdu do Anglie.

S vaší cestovní kanceláří jsme doposud velmi spokojení. I letošní program se vydařil a vím, že všem se moc líbil. Chtěla bych opět pochválit vašeho průvodce Petra , který je jako maják a nejen svou výškou dokáže spolehlivě provést celou skupinu jak po památkách, tak třeba i metrem ve špičce.

Počasí vyšlo také naprosto skvěle a zmokli jsme jen dvakrát a jen lehce. Nejvíc se líbilo v Dartmooru, poníci skály a vichr na blatech děti přímo ohromil.

Posílám Vám v příloze dvě fotečky - Windsor a Oxford, pro ilustraci.

Věřím, že i v příštích letech se budeme obracet na vaši cestovní kancelář a využijeme vaše služby. ...

Se srdečným pozdravem

Mgr. Monika


From: Veronika R. 
Sent: 3. října 2017 18:57
Subject: Anglie

Dobrý den,

dnes jsem hovořila s p. H. a moc si zájezd do Anglie chválila, zejména p. průvodkyni, tak bych Vám chtěla touto cestou moc poděkovat, za veškerou organizaci, příjemný přístup a profesionální chování!

Ještě jednou děkuji, bylo mi ctí být s Vámi i kolegyněmi v kontaktu.

Pěkný den

Veronika R.


From: Iva T.
Sent: 27. září 2017 19:45
Subject: Zpětná vazba

Dobrý den,

chtěla jsem Vás informovat, že náš zájezd do Anglie proběhl minulý týden v pořádku, vše bylo bez problémů a děti si pobyt moc užily. Chtěla bych rovněž vyslovit velkou pochvalu panu průvodci Petru. Velmi jsme ocenili jeho profesionalitou, znalosti a lidský přístup, patří mu velký dík. ...

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci!

Iva T.


From: Vladimíra H
Sent: 25. srpna 2017 7:23
Subject: Zájezd 1701073

Vážená paní,

prázdniny se pomalu chýlí ke konci, já jsem se konečně vrátila z letního putování, a proto bych se ráda touto cestou vrátila ještě jednou k našemu zájezdu do Anglie v termínu 12.6.2017 - 16.6.2017, který jsme si mohli dokonale prožít díky Vašemu zprostředkování.

Ráda bych Vám poděkovala za úžasné zázemí z Vaší strany, výbornou organizaci, vstřícnost a také rychlost, s jakou jste řešila veškeré překážky spojené s odjezdem. Zájezd se skvěle vydařil, bohatý program, nádherné letní počasí bez jediné kapky deště a hlavně úžasné přijetí v anglických rodinách ( paní koordinátorka Lorraine a její manžel byli naprosto báječní!!!). Byli jsme všichni velmi spokojení. Jela jsem s Vašimi Školními zájezdy do Anglie již celkem pětkrát, avšak musím konstatovat, že tentokrát byl zájezd zcela jistě nejvydařenější. A proto je na místě bilancovat.

Zkusíme to v číslech:
- více jak 4000 je počet kilometrů, které ujel náš autobusbus
- 57 téměř vždy poslušných dětí zvládlo tento náročný zahraniční výjezd na jedničku
- 5 dní nám svítilo sluníčko a provázela nás paní štěstěna
- 4 dospěláci by si 24 x 5 -hodinovou zodpovědnost překvapivě rádi zopakovali znovu
- 2 skvělí řidiči si s chladnou hlavou poradili i v té nejkomplikovanejší dopravní situaci a ještě nás u toho dokázali bavit
- 1 paní průvodkyně se nezalekla naší bandy, byla vstřícná, trpělivě odpovídala na všechny opakující se dotazy a vždy si věděla rady :)
Zážitky jsou opravdu nezapomenutelné. Děti celou cestu zpět pofňukávaly, že nechtějí jet domů ale chtějí zůstat v Anglii déle.

A proto bych chtěla touto cestou také vyjádřit poděkování naší milé průvodkyni paní Lence za výborné organizační schopnosti, obětavost a také skvělý přístup k žákům. Současně bych chtěla rovněž vyzdvihnout trpělivost, vstřícnost a také ochotu obou pánů řidičů, pana Tomáše a pana Lukáše !!! Byli naprosto skvělí :) :) :) Věřím, že naše školní putování nebylo poslední a v brzku se na zájezd s Vaší CK opět vypravíme!

Těším se na další spolupráci.

S pozdravem Vladimíra H., ZŠ 


From: Lenka K.
Sent: 23. srpna 2017 22:24
Subject: Zájezd

Milá paní,

ráda bych touto cestou poděkovala CK Školní zájezdy a Vám též za uspořádání našeho zájezdu.

S kolegyněmi jsme byli velice spokojeni. Děkujeme za výbornou organizaci a dostatek informací po celou dobu přípravy zájezdu.
Poděkování patří též naší skvělé průvodkyni pí H. a trpělivým řidičům, obzvláště laskavému panu T.. Byly pro nás úžasným týmem.

Zasílám Vám slíbené fotografie, ale nejsem si jistá, zda se některá bude pro Vaši potřebu hodit - téměř nikdy to není dokonalá foto /rozmazanost, spaní, osvícení apod./ ...

Bylo nám potěšením se s Vámi setkat a budeme se v budoucnu těšit na další spolupráci.

S pozdravem

Lenka K.
Gymnázium


From: Magdalena V.
Sent: 28. června 2017 11:27
Subject: zájezd č. 1701059

Dobrý den,

teprve teď, když se blíží konec školního roku, mám čas napsat Vám e-mail.

Chci za sebe, za svoje kolegy i za všechny studenty vyjádřit spokojenost se zájezdem. Program zájezdu byl dobře naplánovaný, všechno vyšlo, jak mělo a opravdu chci pochválit průvodkyni Lenku a řidiče Lukáše, díky kterým byla výborná i atmosféra celého zájezdu. Lenka skvěle vyřešila problémy a nespokojenosti z prvního ubytovacího dne v rodinách a všechny dny nás profesionálně prováděla. Bylo znát, že Lukáš je zkušený řidič, dobře věděl, kam jedeme a jak se vyhnout zácpám a navíc byl neustále v dobré náladě, povídal si se studenty a bavil nás svými historkami. Musím říct, že takového pohodového a přitom profesionálního řidiče jsem ještě nezažila. :-) ...

Děkuji, s pozdravem M. V.


From: Kateřina K.
Sent: 23. června 2017, 8:30  

Dobrý den,

... Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za spolupráci při organizování zájezdu. Paní průvodkyně Alexandra byla vynikající a řidiči také. Těším se na další spolupráci a budu vás všude doporučovat.

Krásné léto, s pozdravem Katka K.


From: Alena B.
Sent: pátek, 16. června 2017, 16:02
Subject: Zájezd ZŠ

Vážená paní,

chci Vám poděkovat za organizaci zájezdu Alžbětínská a středověká Anglie (4.6.-9.6.). Dík patří Vám za perfektní spolupráci při přípravě zájezdu a pomoci s řešením všech komplikací a také skvělému průvodci Jakubu a oběma sympatickým řidičům - představili se jako Karel a Karel -:). ...

Přeji hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem

Alena B, ZŠ


From: Zuzana Ž.
Sent: 14. června 2017, 13:58
Subject: Re: Pokyny k zájazdu do Londýna

Dobrý den,

hlasime stastny navrat a chceme podakovat pani sprievodkyni Terezke za velmi profesionalny pristup. Bolo to zle obdobie na zajazd vzhladom na utoky v Londyne, museli sme teda improvizovat, pricom sme sa dohodli, ze bezpecnost je na prvom mieste. Po cely cas bola velmi prijemna, snazila sa splnit priania vsetkych skol, co nie je jednoduche. Velmi ju pozdravujeme a dakujeme za vsetko.
Rodiny boli v poriadku, ku soferom mozno mame trochu vyhrady, ale myslim, ze robili, co mohli a bezpecne nas doviezli domov.
Prikladam aj foto z Brightonu, Cambridgu a Duxfordu. ...

Dakujeme a pozdravujeme

Z.


From: Lucie P.
Sent: Pondělí, 12. června 2017, 19:27
Subject: Londýn   

Dobrý den,

dovolte, abych Vám poděkovala za letošní zájezd Paříž - Londýn. Paní Jarmila byla naprosto skvělá, klobouk dolů před její vitalitou, přístupem k puberťákům a praktičností. Je vidět, že má nacestováno a Londýn má zmáknutý naprosto skvěle. Hlavně je perfektní organizátorka, pro kterou není jakákoli změna, jakýkoli požadavek problém. Museli jsme kvůli počasí upravovat program a na počkání nám nabídla tři různé varianty a vše s úsměvem. Dětem podala povídání o památkách proložené zajímavostmi a perličkami tak, že je bavilo a poslouchaly. Na všem jsme se domluvily a sedly jsme si i lidsky. Už jsme domluvené, že až budeme dělat příští zájezd, tak jedině spolu, doufám, že jí zdraví a elán budou sloužit.

Také řidiči (Libor a Martin) byli super a s dětmi to uměli, takže značně přispěli ke spokojenému průběhu zájezdu. Od dětí zatím samá pozitivní zpětná vazba.

Přeji Vám tímto příjemné léto, hodně škol a spokojených klientů tak, jako jsme byli my a těšíme se na další spolupráci, pokud možno ve stejné cestovatelské sestavě.

S pozdravem,

Lucie P, ZŠ


From: Eva J.
Sent: 8. června 2017 18:42
Subject: Zajazd Londýn

Dakujem krasne za milu odpoved,pani Veronika,ved obrovsku zasluhu na organizacii nasho zajazdu ste mali prave Vy,osobne,takze velka vdaka patri este raz predovsetkym Vam!!!!
Deti sa ma uz pytali,kedy tam opat pojdeme,takze spatu vazbu mame uzasnu. Dakujem pekne este raz za vsetko,dufam,ze sme nespolupracovali posledny raz na takomto zajazde.

Este raz Vam aj Vasim kolegom zelam vsetko len to najlepsie.

S pozdravom,J.


From: Jarmila B.
Sent: 7. června 2017 4:40
Subject: Poděkování za hodnocení zájezdu do Londýna 22. 5. - 26. 5. 2017

Dobrý den,

také já děkuji za skvělé služby, kterých jsme všichni mohli během zájezdu využívat.
Prosím o vyřízení poděkování paní H., která byla naší vynikající průvodkyní.

Jarka B.


From: Romana V.
Sent: 29. května 2017 13:22
Subject: RE: Pokyny k zájezdu do Londýna

Dobrý den,

... Myslím, že se zájezd líbil, jsem ráda, že se nic závažného nepřihodilo a že jsme se ve zdraví vrátili všichni zpět.

Děkujeme za zprostředkování a těšíme na příští cestu.

S pozdravem

Romana V.


From: Lenka S. 
Sent: 15. května 2017 12:34
Subject: RE: Zájezd č. 1701002 do Oxfordu v termínu 7. 5. - 13. 5. 2017

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za přípravu našeho zájezdu a spolupráci ve všech směrech. Všechno proběhlo bez problémů, řidiči skvělí, paní průvodkyně bezkonkurenční. Všichni jsme si výlet moc užili a osobně se budu těšit na další spolupráci!

Mějte se hezky a přeji spoustu stejně spokojených klientů! Lenka S.


From: Jana S.
Sent: 14. května 2017, 16:58
Subject: Poděkování 

Dobrý den,

musím Vám a celé cestovní kanceláři poděkovat za krásný výlet. Moc se nám líbil pestrý program namixovaný tak, aby se nikdo nenudil. Všechno probíhalo hladce a bylo dobře zorganizované i díky skvělé průvodkyni Mileně.

Jen uvažuji, že příště možná zvolíme zájezd o něco delší.

Přeji hodně úspěchů při pořádání dalších úžasných zájezdů.

S pozdravem

Mgr. Jana S.


From: N., Petra
Sent: úterý, 9. května 2017, 10:25
Subject: Zhodnocení zájezdu

Dobrý den,

touto cestou bychom Vám chtěli velmi poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Studenti byli nadšení, program zajímavý a zejména jsme ocenili lidský, flexibilní a profesionální přístup paní průvodkyně.
Rovněž spolupráce s anglickou ubytovatelkou byla výborná, kdy během pár hodin vyřešila problematickou rodinu tím, že studentky ubytovala u sebe doma. Nelze nezmínit vždy milé a ochotné pány řidiče Petra a Zbyňka (příjmení si nepamatuji:-)

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci,

Mgr. Petra N.
Gymnázium


From: P. Šárka
Sent: 8. května 2017, 9:21
Subject: Re: Zájezd 17021-Londýn-Brusel-Amsterdam

Dobrý den,

zájezd se žákům i mě velmi líbil. Děkujeme, že jsme měli zkušeného a pohodového průvodce Petra. Spojení se školou ze Slovenska se ukázalo jako fantastický bonus, žáci si užili seznamování se a československé komunikace, což je super. ...

Děkuji

S pozdravem

Šárka P.


From: Mirka K.
Sent: 7. května 2017, 17:33
Subject: RE: Zájezd č. 1701010 do Velké Británie

Dobrý den,

moc bych Vám chtěla poděkovat za organizaci našeho zájezdu. Vše proběhlo naprosto hladce a veškeré komplikace, které nastaly se ihned vyřešily. Byly to drobnosti a týkaly se spíš zdravotních záležitostí dětí, takže s CK to víceméně nemělo souvislost.
Řidiči byli bezvadní, ale to již víme a proto s nimi spolupracujeme.
Koordinátoři i rodiny byly velice přátelské a milé. ...

Ještě jednou díky,

Mirka K.


From: B. K.
Sent: 4. dubna 2017, 8:42
Subject: Poďakovanie

Dobrý deň,

Rada by som sa cestovnej kancelárii a osobne aj Vám poďakovala za najlepšiu exkurziu, ktorú sme absolvovali minulý týždeň.

To, že ja som bola nadšená je nič oproti tomu, ako veľmi sú naši žiaci spokojní. Citujem jednu žiačku 
"Neľutujem ani jednu chvíľu, veľmi sa mi celý program páčil."

Veľmi spokojní, ba až nadšení sme boli našim sprievodcom Petrom, ktorý bol milý, ústretový a hlavne znalý histórie Londýna, vedel kedy kam a ako rozvrhnúť čas. (O jeho pozitívnom vplyve svedčí aj to, že na záver sme všetci, aj naši žiaci, hovorili po česky.) Najlepší sprievodca zo všetkých, už iba s ním chceme ďalšie zájazdy absolvovať.

Veľmi spokojní sme boli aj so šoférmi, vychádzali nám maximálne v ústrety, boli priateľskí a hlavne spoľahliví. Nezmeškali sme nič, všade sme prišli podľa plánu.

Za všetkých účastníkov vám úprimne ďakujem,

S pozdravom

B. K., Prešov


From: Jana L.
Sent: 29. března 2017, 16:58
Subject: Jezera a York 2017

Ráda bych poděkovala za bezvadně připravený zájezd, za skvělé řidiče a za průvodce, který opravdu rozumí dětem.

Těším se na další spolupráci.

Jana L.


From: Milena K.
Sent: Tuesday, October 21, 2014 10:39 PM
Subject: Zájezd do Velké Británie č. 12424 

Dobrý den,
omlouvám se, že odpovídám na váš e-mail tak pozdě. Chtěla jsem vám napsat a poděkovat za spolupráci hned po příjezdu z Londýna, ale v návalu pracovních povinností jsem to nějak nezvládla.Chci vám ještě jednou poděkovat za velmi dobrou spolupráci a rychlé řešení všech detailů v přípravě našeho zájezdu. Myslí, že mohu mluvit za všechny mé kolegyně. Rodina, u které jsme bydleli byla velmi příjemná, s ubytováním jsme byli spokojeni. Většina studentů také, jen někteří by si asi rádi více povídali, jsou dost motivovaní, ale je nám jasné, že každá rodina je jiná. Celý zájezd se nám velice líbil, všechno vyšlo tak, jak jsme si představovali, měli jsme štěstí i na dopravní situaci po cestě a dokonce i v Londýně. Dětem se nejvíce líbil Brighton, Sea life center, Muzuem Tussaud's, Kensingtonská muzea a Stonehenge. Připomínky k organizaci nemáme, program jsme zvládli tak, jak jsme si naplánovali. Pana průvodce jsme si vyžádali, protože jsme s ním měli dobré zkušenosti. Letos to nebylo jiné. Je velkým přínosem pro zájezd. Vždycky pozitivně naladěný, velice ochotný, zodpovědný a spolehlivý. Ještě jednou děkujeme, přejeme hodně spokojených zákazníků a až zase budeme plánovat další zájezd, určitě se ozveme.

M K


From: Ivana K.
Sent: Monday, October 06, 2014 11:52 PM
Subject: Vyhodnocení zájezdu do Velké Británie

Zdravím, pokud mám hodnotit zájezd do Anglie, který jsme absolvovali v září 2014 s cestovní kanceláří Školní zájezdy, s. r. o., napadá mě následující ...

Protože jsme již popáté rozhodli uskutečnit zájezd s vaší cestovní kanceláří, což také svědčí o mnohém:o), víme, že dobrý zájezd nedělá jen vhodně zvolený program, dobré počasí, disciplinovaní studenti, ale především výborný průvodce (pan Petra jsme si již po skvělých zkušenostech z předchozího zájezdu přímo vyprosili, a to nejen proto, že je při své dvoumetrové výšce nepřehlédnutelný prakticky za jakýchkoliv okolností:o)) a skvělí řidiči. Jejich patřičnou jistotu a pocit bezpečí. Děkujeme a těšíme se na příště.

Ivana K.


Vyhodnocení studijního zájezdu "S Harry Potterem do Bradavic" v termínu 15. 8. - 20. 8. 2014

Jak hodnotíte ubytování

Ubytování bylo jednoznačně vynikající. Oba manželé byli neskutečně vstřícní, pohostinní, laskaví. mohu určitě doporučit. Zařízení bylo v naprostém pořádku a čisté. Strava nadprůměrná, téměř jako v pětihvězdičkovém hotelu:o) Kdybychom mohli, příště bychom se nechali ubytovat u tohoto manželského páru!

Jak hodnotíte práci průvodce

Slečna průvodkyně byla opravdu skvělá, protože kromě svých povinností musela zvládnout i skupinu dvaceti žáků. Z mého pohledu průvodkyně vždy sdělovala zajímavé informace o místech, kde jsme aktuálně byli, měla každý den výborně načasovaný (prohlídky, přesuny pěšky, metrem, busem). její načasování bohužel narušovali někteří účastníci nedodržováním domluveného času setkání. Vnímal jsem pouze jediné malé zaváhání a to poslední den před odjezdem, kdy jsme trochu bloudili. Paradoxně jsme za to byli s manželkou vděčni, protože jsme se mohli podívat neplánovaně i do City:o)

Jak hodnotíte práci řidičů

Kvalita autobusu byla standardní. Řidiči byli příjemným překvapením, oba byli vtipálci a měli rádi legraci. Vyli ochotni vůči požadavkům ostatních cestujících včetně prodeje kávy a dalších pochutin. Stresovější situace dokázali vyřešit v klidu a profesionálně. Bylo zřejmé, že trasu velmi dobře znají.

Jaký je Váš celkový dojem ze zájezdu

Celkový dojem je výborný. Pokud se objevily nějaké mínusy, byly naprosto převálcovány plusy a kdybych měl možnost, určitě bych se rád i v budoucnu podobného zájezdu zúčastnil. Za nás dva mohu říct, že zájezd byl vynikající a Vaše cestovní kancelář odvádí kvalitní práci.

Mgr. Bohumír Náhlý


From: Zuzana P.
Sent: Saturday, August 23, 2014 7:08 PM
Subject: hodnocení zájezdu 11324

Dobrý deň, vážená pani Hadrabová, ďakujem Vám za Váš záujem. Naša cesta do Prešova prebehla bez problémov. Pri našom rozchode sme sa v tom zhone, žial, nestihli osobne rozlúčiť, takže aspoň touto cestou Vás chcem pozdraviť a poďakovať sa srdečne aj v mene mojem dcérky za krásny zájazd, ktorý sme vďaka vašej CK mohli absolvovať. V prílohe Vám posielam hodnotenie zájazdu aj adresu mojho noveho posobiska. prajem Vám príjemný zvyšok víkendu a do budúcnosti vela spokojných klientov. Dúfam, že ešte budeme mať možnosť sa stretnúť. S pozdravom Zuzana P.

Jak hodnotíte ubytování

Ubytovanie bolo velmi príjemné, hostitelia velmi milí, ochotní a pohostinní. Ubytovanie na peknom a tichom mieste, čisté prostredie.

Jak hodnotíte práci průvodce

Slečna Lenka bola velmi milá, počas jazdy aj samotných prehliadok pamatihodností nás obohatila mnohými informáciami. Vyznala sa v jednotlivých mestách a vedela dobře časovo rozvrhnúť jednotlivé části aktivit. Vedela dobre zvládnuť aj rozne náročnejšie situacie s dospievajúcou mládežou, mala pre nich pochopenie a bola trpezlivá. Dcére sa páčili kvízy v autobuse aj jej celkový prístup k deťom.

Jak hodnotíte práci řidičů

Vodiči boli velmi po profesionálnej stránke skúsení a spolahliví, jazda bola bezpečná a príjemná, autobus bol čistý a udržiavaný. Dbali na bezpečnost pri jazde, čistotu autobusu, boli velmi ochotní aj pri poskytovaní občerstvenia a iných služieb. Ocenili sme aj možnosť sledovať TV a použiť toaletu.

Jaký je Váš celkový dojem ze zájezdu

Náš celkový dojem zo zájazdu je vynikajúci, velmi dobrá organizácia, svkelá volba programu, kvalitní odborníci a milí ludia. Oceňujem aj všetky materiály o navštívených pamiatkach, o vašej CK a aktuálnej ponuke a učitelský diár. Ďakujeme za krásne zážitky, ktoré sme mohli vďaka vašej CK získať.