REFERENCE

Výběr z děkovných dopisů

From: Monika P.
Sent: 29. října 2017 18:09
Subject: Zájezd do Velké Británie

Vážená paní,

...Chtěla bych Vám i celé Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za zprostředkování poznávacího zájezdu do Velké Británie. 

Zájezd se z našeho pohledu vydařil. Žáci byli spokojeni jak s programem, tak i s ubytováním. Celou dobu nás provázelo teplé, slunečné počasí. Nejvíce naše žáky zaujalo pobřeží Brightonu, útesy Seven Sisters a London Eye. Na zájezd a některé historky z něj vzpomínají doteď a domnívám se, že ještě chvíli budou.

Velký dík patří naší skvělé průvodkyni, paní Alexandře, která se o nás po celou dobu zájezdu vzorně starala a poskytla nám naprosto vyčerpávající informace o místech, které jsme navštívili. Její přístup byl vskutku profesionální.

Nemalý dík patří i našim pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili do Velké Británie a zpět. Prosím předejte jim i paní průvodkyni naše srdečné díky a pozdravy.

My, učitelky, jsme ocenily možnost ubytování v jednom místě a reagovat tak pružně na vzniklé situace.
V příloze zasílám pár společných fotografií.

Přeji Vám i cestovní kanceláři hodně úspěchů a dalších spokojených klientů.

Těším se na případnou další spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Monika P., ZŠ


From: Vanda V.
Sent: 26. října 2017 13:15

Dobrý deň,

ešte raz by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za skvelo zorganizovaný zájazd do Británie, naozaj nemám, čo by som mohla vytknúť. V prílohe posielam zopár fotografií. ...

Ďakujem, teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Vanda V., SUŠ


From: Monika K.
Sent: 11. října 2017 10:00
Subject: Zájezd Anglie

Dobrý den,

chtěla bych vám tímto velice poděkovat za zprostředkování opět výborného zájezdu do Anglie.

S vaší cestovní kanceláří jsme doposud velmi spokojení. I letošní program se vydařil a vím, že všem se moc líbil. Chtěla bych opět pochválit vašeho průvodce Petra , který je jako maják a nejen svou výškou dokáže spolehlivě provést celou skupinu jak po památkách, tak třeba i metrem ve špičce.

Počasí vyšlo také naprosto skvěle a zmokli jsme jen dvakrát a jen lehce. Nejvíc se líbilo v Dartmooru, poníci skály a vichr na blatech děti přímo ohromil.

Posílám Vám v příloze dvě fotečky - Windsor a Oxford, pro ilustraci.

Věřím, že i v příštích letech se budeme obracet na vaši cestovní kancelář a využijeme vaše služby. ...

Se srdečným pozdravem

Mgr. Monika


From: Veronika R. 
Sent: 3. října 2017 18:57
Subject: Anglie

Dobrý den,

dnes jsem hovořila s p. H. a moc si zájezd do Anglie chválila, zejména p. průvodkyni, tak bych Vám chtěla touto cestou moc poděkovat, za veškerou organizaci, příjemný přístup a profesionální chování!

Ještě jednou děkuji, bylo mi ctí být s Vámi i kolegyněmi v kontaktu.

Pěkný den

Veronika R.


From: Iva T.
Sent: 27. září 2017 19:45
Subject: Zpětná vazba

Dobrý den,

chtěla jsem Vás informovat, že náš zájezd do Anglie proběhl minulý týden v pořádku, vše bylo bez problémů a děti si pobyt moc užily. Chtěla bych rovněž vyslovit velkou pochvalu panu průvodci Petru. Velmi jsme ocenili jeho profesionalitou, znalosti a lidský přístup, patří mu velký dík. ...

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci!

Iva T.


From: Vladimíra H
Sent: 25. srpna 2017 7:23
Subject: Zájezd 1701073

Vážená paní,

prázdniny se pomalu chýlí ke konci, já jsem se konečně vrátila z letního putování, a proto bych se ráda touto cestou vrátila ještě jednou k našemu zájezdu do Anglie v termínu 12.6.2017 - 16.6.2017, který jsme si mohli dokonale prožít díky Vašemu zprostředkování.

Ráda bych Vám poděkovala za úžasné zázemí z Vaší strany, výbornou organizaci, vstřícnost a také rychlost, s jakou jste řešila veškeré překážky spojené s odjezdem. Zájezd se skvěle vydařil, bohatý program, nádherné letní počasí bez jediné kapky deště a hlavně úžasné přijetí v anglických rodinách ( paní koordinátorka Lorraine a její manžel byli naprosto báječní!!!). Byli jsme všichni velmi spokojení. Jela jsem s Vašimi Školními zájezdy do Anglie již celkem pětkrát, avšak musím konstatovat, že tentokrát byl zájezd zcela jistě nejvydařenější. A proto je na místě bilancovat.

Zkusíme to v číslech:
- více jak 4000 je počet kilometrů, které ujel náš autobusbus
- 57 téměř vždy poslušných dětí zvládlo tento náročný zahraniční výjezd na jedničku
- 5 dní nám svítilo sluníčko a provázela nás paní štěstěna
- 4 dospěláci by si 24 x 5 -hodinovou zodpovědnost překvapivě rádi zopakovali znovu
- 2 skvělí řidiči si s chladnou hlavou poradili i v té nejkomplikovanejší dopravní situaci a ještě nás u toho dokázali bavit
- 1 paní průvodkyně se nezalekla naší bandy, byla vstřícná, trpělivě odpovídala na všechny opakující se dotazy a vždy si věděla rady :)
Zážitky jsou opravdu nezapomenutelné. Děti celou cestu zpět pofňukávaly, že nechtějí jet domů ale chtějí zůstat v Anglii déle.

A proto bych chtěla touto cestou také vyjádřit poděkování naší milé průvodkyni paní Lence za výborné organizační schopnosti, obětavost a také skvělý přístup k žákům. Současně bych chtěla rovněž vyzdvihnout trpělivost, vstřícnost a také ochotu obou pánů řidičů, pana Tomáše a pana Lukáše !!! Byli naprosto skvělí :) :) :) Věřím, že naše školní putování nebylo poslední a v brzku se na zájezd s Vaší CK opět vypravíme!

Těším se na další spolupráci.

S pozdravem Vladimíra H., ZŠ 


From: Lenka K.
Sent: 23. srpna 2017 22:24
Subject: Zájezd

Milá paní,

ráda bych touto cestou poděkovala CK Školní zájezdy a Vám též za uspořádání našeho zájezdu.

S kolegyněmi jsme byli velice spokojeni. Děkujeme za výbornou organizaci a dostatek informací po celou dobu přípravy zájezdu.
Poděkování patří též naší skvělé průvodkyni pí H. a trpělivým řidičům, obzvláště laskavému panu T.. Byly pro nás úžasným týmem.

Zasílám Vám slíbené fotografie, ale nejsem si jistá, zda se některá bude pro Vaši potřebu hodit - téměř nikdy to není dokonalá foto /rozmazanost, spaní, osvícení apod./ ...

Bylo nám potěšením se s Vámi setkat a budeme se v budoucnu těšit na další spolupráci.

S pozdravem

Lenka K.
Gymnázium


From: Magdalena V.
Sent: 28. června 2017 11:27
Subject: zájezd č. 1701059

Dobrý den,

teprve teď, když se blíží konec školního roku, mám čas napsat Vám e-mail.

Chci za sebe, za svoje kolegy i za všechny studenty vyjádřit spokojenost se zájezdem. Program zájezdu byl dobře naplánovaný, všechno vyšlo, jak mělo a opravdu chci pochválit průvodkyni Lenku a řidiče Lukáše, díky kterým byla výborná i atmosféra celého zájezdu. Lenka skvěle vyřešila problémy a nespokojenosti z prvního ubytovacího dne v rodinách a všechny dny nás profesionálně prováděla. Bylo znát, že Lukáš je zkušený řidič, dobře věděl, kam jedeme a jak se vyhnout zácpám a navíc byl neustále v dobré náladě, povídal si se studenty a bavil nás svými historkami. Musím říct, že takového pohodového a přitom profesionálního řidiče jsem ještě nezažila. :-) ...

Děkuji, s pozdravem M. V.


From: Kateřina K.
Sent: 23. června 2017, 8:30  

Dobrý den,

... Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za spolupráci při organizování zájezdu. Paní průvodkyně Alexandra byla vynikající a řidiči také. Těším se na další spolupráci a budu vás všude doporučovat.

Krásné léto, s pozdravem Katka K.


From: Alena B.
Sent: pátek, 16. června 2017, 16:02
Subject: Zájezd ZŠ

Vážená paní,

chci Vám poděkovat za organizaci zájezdu Alžbětínská a středověká Anglie (4.6.-9.6.). Dík patří Vám za perfektní spolupráci při přípravě zájezdu a pomoci s řešením všech komplikací a také skvělému průvodci Jakubu a oběma sympatickým řidičům - představili se jako Karel a Karel -:). ...

Přeji hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem

Alena B, ZŠ


From: Zuzana Ž.
Sent: 14. června 2017, 13:58
Subject: Re: Pokyny k zájazdu do Londýna

Dobrý den,

hlasime stastny navrat a chceme podakovat pani sprievodkyni Terezke za velmi profesionalny pristup. Bolo to zle obdobie na zajazd vzhladom na utoky v Londyne, museli sme teda improvizovat, pricom sme sa dohodli, ze bezpecnost je na prvom mieste. Po cely cas bola velmi prijemna, snazila sa splnit priania vsetkych skol, co nie je jednoduche. Velmi ju pozdravujeme a dakujeme za vsetko.
Rodiny boli v poriadku, ku soferom mozno mame trochu vyhrady, ale myslim, ze robili, co mohli a bezpecne nas doviezli domov.
Prikladam aj foto z Brightonu, Cambridgu a Duxfordu. ...

Dakujeme a pozdravujeme

Z.


From: Lucie P.
Sent: Pondělí, 12. června 2017, 19:27
Subject: Londýn   

Dobrý den,

dovolte, abych Vám poděkovala za letošní zájezd Paříž - Londýn. Paní Jarmila byla naprosto skvělá, klobouk dolů před její vitalitou, přístupem k puberťákům a praktičností. Je vidět, že má nacestováno a Londýn má zmáknutý naprosto skvěle. Hlavně je perfektní organizátorka, pro kterou není jakákoli změna, jakýkoli požadavek problém. Museli jsme kvůli počasí upravovat program a na počkání nám nabídla tři různé varianty a vše s úsměvem. Dětem podala povídání o památkách proložené zajímavostmi a perličkami tak, že je bavilo a poslouchaly. Na všem jsme se domluvily a sedly jsme si i lidsky. Už jsme domluvené, že až budeme dělat příští zájezd, tak jedině spolu, doufám, že jí zdraví a elán budou sloužit.

Také řidiči (Libor a Martin) byli super a s dětmi to uměli, takže značně přispěli ke spokojenému průběhu zájezdu. Od dětí zatím samá pozitivní zpětná vazba.

Přeji Vám tímto příjemné léto, hodně škol a spokojených klientů tak, jako jsme byli my a těšíme se na další spolupráci, pokud možno ve stejné cestovatelské sestavě.

S pozdravem,

Lucie P, ZŠ


From: Eva J.
Sent: 8. června 2017 18:42
Subject: Zajazd Londýn

Dakujem krasne za milu odpoved,pani Veronika,ved obrovsku zasluhu na organizacii nasho zajazdu ste mali prave Vy,osobne,takze velka vdaka patri este raz predovsetkym Vam!!!!
Deti sa ma uz pytali,kedy tam opat pojdeme,takze spatu vazbu mame uzasnu. Dakujem pekne este raz za vsetko,dufam,ze sme nespolupracovali posledny raz na takomto zajazde.

Este raz Vam aj Vasim kolegom zelam vsetko len to najlepsie.

S pozdravom,J.


From: Jarmila B.
Sent: 7. června 2017 4:40
Subject: Poděkování za hodnocení zájezdu do Londýna 22. 5. - 26. 5. 2017

Dobrý den,

také já děkuji za skvělé služby, kterých jsme všichni mohli během zájezdu využívat.
Prosím o vyřízení poděkování paní H., která byla naší vynikající průvodkyní.

Jarka B.


From: Romana V.
Sent: 29. května 2017 13:22
Subject: RE: Pokyny k zájezdu do Londýna

Dobrý den,

... Myslím, že se zájezd líbil, jsem ráda, že se nic závažného nepřihodilo a že jsme se ve zdraví vrátili všichni zpět.

Děkujeme za zprostředkování a těšíme na příští cestu.

S pozdravem

Romana V.


From: Lenka S. 
Sent: 15. května 2017 12:34
Subject: RE: Zájezd č. 1701002 do Oxfordu v termínu 7. 5. - 13. 5. 2017

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za přípravu našeho zájezdu a spolupráci ve všech směrech. Všechno proběhlo bez problémů, řidiči skvělí, paní průvodkyně bezkonkurenční. Všichni jsme si výlet moc užili a osobně se budu těšit na další spolupráci!

Mějte se hezky a přeji spoustu stejně spokojených klientů! Lenka S.


From: Jana S.
Sent: 14. května 2017, 16:58
Subject: Poděkování 

Dobrý den,

musím Vám a celé cestovní kanceláři poděkovat za krásný výlet. Moc se nám líbil pestrý program namixovaný tak, aby se nikdo nenudil. Všechno probíhalo hladce a bylo dobře zorganizované i díky skvělé průvodkyni Mileně.

Jen uvažuji, že příště možná zvolíme zájezd o něco delší.

Přeji hodně úspěchů při pořádání dalších úžasných zájezdů.

S pozdravem

Mgr. Jana S.


From: N., Petra
Sent: úterý, 9. května 2017, 10:25
Subject: Zhodnocení zájezdu

Dobrý den,

touto cestou bychom Vám chtěli velmi poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Studenti byli nadšení, program zajímavý a zejména jsme ocenili lidský, flexibilní a profesionální přístup paní průvodkyně.
Rovněž spolupráce s anglickou ubytovatelkou byla výborná, kdy během pár hodin vyřešila problematickou rodinu tím, že studentky ubytovala u sebe doma. Nelze nezmínit vždy milé a ochotné pány řidiče Petra a Zbyňka (příjmení si nepamatuji:-)

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci,

Mgr. Petra N.
Gymnázium


From: P. Šárka
Sent: 8. května 2017, 9:21
Subject: Re: Zájezd 17021-Londýn-Brusel-Amsterdam

Dobrý den,

zájezd se žákům i mě velmi líbil. Děkujeme, že jsme měli zkušeného a pohodového průvodce Petra. Spojení se školou ze Slovenska se ukázalo jako fantastický bonus, žáci si užili seznamování se a československé komunikace, což je super. ...

Děkuji

S pozdravem

Šárka P.


From: Mirka K.
Sent: 7. května 2017, 17:33
Subject: RE: Zájezd č. 1701010 do Velké Británie

Dobrý den,

moc bych Vám chtěla poděkovat za organizaci našeho zájezdu. Vše proběhlo naprosto hladce a veškeré komplikace, které nastaly se ihned vyřešily. Byly to drobnosti a týkaly se spíš zdravotních záležitostí dětí, takže s CK to víceméně nemělo souvislost.
Řidiči byli bezvadní, ale to již víme a proto s nimi spolupracujeme.
Koordinátoři i rodiny byly velice přátelské a milé. ...

Ještě jednou díky,

Mirka K.


From: B. K.
Sent: 4. dubna 2017, 8:42
Subject: Poďakovanie

Dobrý deň,

Rada by som sa cestovnej kancelárii a osobne aj Vám poďakovala za najlepšiu exkurziu, ktorú sme absolvovali minulý týždeň.

To, že ja som bola nadšená je nič oproti tomu, ako veľmi sú naši žiaci spokojní. Citujem jednu žiačku 
"Neľutujem ani jednu chvíľu, veľmi sa mi celý program páčil."

Veľmi spokojní, ba až nadšení sme boli našim sprievodcom Petrom, ktorý bol milý, ústretový a hlavne znalý histórie Londýna, vedel kedy kam a ako rozvrhnúť čas. (O jeho pozitívnom vplyve svedčí aj to, že na záver sme všetci, aj naši žiaci, hovorili po česky.) Najlepší sprievodca zo všetkých, už iba s ním chceme ďalšie zájazdy absolvovať.

Veľmi spokojní sme boli aj so šoférmi, vychádzali nám maximálne v ústrety, boli priateľskí a hlavne spoľahliví. Nezmeškali sme nič, všade sme prišli podľa plánu.

Za všetkých účastníkov vám úprimne ďakujem,

S pozdravom

B. K., Prešov


From: Jana L.
Sent: 29. března 2017, 16:58
Subject: Jezera a York 2017

Ráda bych poděkovala za bezvadně připravený zájezd, za skvělé řidiče a za průvodce, který opravdu rozumí dětem.

Těším se na další spolupráci.

Jana L.


From: Milena K.
Sent: Tuesday, October 21, 2014 10:39 PM
Subject: Zájezd do Velké Británie č. 12424 

Dobrý den,
omlouvám se, že odpovídám na váš e-mail tak pozdě. Chtěla jsem vám napsat a poděkovat za spolupráci hned po příjezdu z Londýna, ale v návalu pracovních povinností jsem to nějak nezvládla.Chci vám ještě jednou poděkovat za velmi dobrou spolupráci a rychlé řešení všech detailů v přípravě našeho zájezdu. Myslí, že mohu mluvit za všechny mé kolegyně. Rodina, u které jsme bydleli byla velmi příjemná, s ubytováním jsme byli spokojeni. Většina studentů také, jen někteří by si asi rádi více povídali, jsou dost motivovaní, ale je nám jasné, že každá rodina je jiná. Celý zájezd se nám velice líbil, všechno vyšlo tak, jak jsme si představovali, měli jsme štěstí i na dopravní situaci po cestě a dokonce i v Londýně. Dětem se nejvíce líbil Brighton, Sea life center, Muzuem Tussaud's, Kensingtonská muzea a Stonehenge. Připomínky k organizaci nemáme, program jsme zvládli tak, jak jsme si naplánovali. Pana průvodce jsme si vyžádali, protože jsme s ním měli dobré zkušenosti. Letos to nebylo jiné. Je velkým přínosem pro zájezd. Vždycky pozitivně naladěný, velice ochotný, zodpovědný a spolehlivý. Ještě jednou děkujeme, přejeme hodně spokojených zákazníků a až zase budeme plánovat další zájezd, určitě se ozveme.

M K


From: Ivana K.
Sent: Monday, October 06, 2014 11:52 PM
Subject: Vyhodnocení zájezdu do Velké Británie

Zdravím, pokud mám hodnotit zájezd do Anglie, který jsme absolvovali v září 2014 s cestovní kanceláří Školní zájezdy, s. r. o., napadá mě následující ...

Protože jsme již popáté rozhodli uskutečnit zájezd s vaší cestovní kanceláří, což také svědčí o mnohém:o), víme, že dobrý zájezd nedělá jen vhodně zvolený program, dobré počasí, disciplinovaní studenti, ale především výborný průvodce (pan Petra jsme si již po skvělých zkušenostech z předchozího zájezdu přímo vyprosili, a to nejen proto, že je při své dvoumetrové výšce nepřehlédnutelný prakticky za jakýchkoliv okolností:o)) a skvělí řidiči. Jejich patřičnou jistotu a pocit bezpečí. Děkujeme a těšíme se na příště.

Ivana K.


Vyhodnocení studijního zájezdu "S Harry Potterem do Bradavic" v termínu 15. 8. - 20. 8. 2014

Jak hodnotíte ubytování

Ubytování bylo jednoznačně vynikající. Oba manželé byli neskutečně vstřícní, pohostinní, laskaví. mohu určitě doporučit. Zařízení bylo v naprostém pořádku a čisté. Strava nadprůměrná, téměř jako v pětihvězdičkovém hotelu:o) Kdybychom mohli, příště bychom se nechali ubytovat u tohoto manželského páru!

Jak hodnotíte práci průvodce

Slečna průvodkyně byla opravdu skvělá, protože kromě svých povinností musela zvládnout i skupinu dvaceti žáků. Z mého pohledu průvodkyně vždy sdělovala zajímavé informace o místech, kde jsme aktuálně byli, měla každý den výborně načasovaný (prohlídky, přesuny pěšky, metrem, busem). její načasování bohužel narušovali někteří účastníci nedodržováním domluveného času setkání. Vnímal jsem pouze jediné malé zaváhání a to poslední den před odjezdem, kdy jsme trochu bloudili. Paradoxně jsme za to byli s manželkou vděčni, protože jsme se mohli podívat neplánovaně i do City:o)

Jak hodnotíte práci řidičů

Kvalita autobusu byla standardní. Řidiči byli příjemným překvapením, oba byli vtipálci a měli rádi legraci. Vyli ochotni vůči požadavkům ostatních cestujících včetně prodeje kávy a dalších pochutin. Stresovější situace dokázali vyřešit v klidu a profesionálně. Bylo zřejmé, že trasu velmi dobře znají.

Jaký je Váš celkový dojem ze zájezdu

Celkový dojem je výborný. Pokud se objevily nějaké mínusy, byly naprosto převálcovány plusy a kdybych měl možnost, určitě bych se rád i v budoucnu podobného zájezdu zúčastnil. Za nás dva mohu říct, že zájezd byl vynikající a Vaše cestovní kancelář odvádí kvalitní práci.

Mgr. Bohumír Náhlý


From: Zuzana P.
Sent: Saturday, August 23, 2014 7:08 PM
Subject: hodnocení zájezdu 11324

Dobrý deň, vážená pani Hadrabová, ďakujem Vám za Váš záujem. Naša cesta do Prešova prebehla bez problémov. Pri našom rozchode sme sa v tom zhone, žial, nestihli osobne rozlúčiť, takže aspoň touto cestou Vás chcem pozdraviť a poďakovať sa srdečne aj v mene mojem dcérky za krásny zájazd, ktorý sme vďaka vašej CK mohli absolvovať. V prílohe Vám posielam hodnotenie zájazdu aj adresu mojho noveho posobiska. prajem Vám príjemný zvyšok víkendu a do budúcnosti vela spokojných klientov. Dúfam, že ešte budeme mať možnosť sa stretnúť. S pozdravom Zuzana P.

Jak hodnotíte ubytování

Ubytovanie bolo velmi príjemné, hostitelia velmi milí, ochotní a pohostinní. Ubytovanie na peknom a tichom mieste, čisté prostredie.

Jak hodnotíte práci průvodce

Slečna Lenka bola velmi milá, počas jazdy aj samotných prehliadok pamatihodností nás obohatila mnohými informáciami. Vyznala sa v jednotlivých mestách a vedela dobře časovo rozvrhnúť jednotlivé části aktivit. Vedela dobre zvládnuť aj rozne náročnejšie situacie s dospievajúcou mládežou, mala pre nich pochopenie a bola trpezlivá. Dcére sa páčili kvízy v autobuse aj jej celkový prístup k deťom.

Jak hodnotíte práci řidičů

Vodiči boli velmi po profesionálnej stránke skúsení a spolahliví, jazda bola bezpečná a príjemná, autobus bol čistý a udržiavaný. Dbali na bezpečnost pri jazde, čistotu autobusu, boli velmi ochotní aj pri poskytovaní občerstvenia a iných služieb. Ocenili sme aj možnosť sledovať TV a použiť toaletu.

Jaký je Váš celkový dojem ze zájezdu

Náš celkový dojem zo zájazdu je vynikajúci, velmi dobrá organizácia, svkelá volba programu, kvalitní odborníci a milí ludia. Oceňujem aj všetky materiály o navštívených pamiatkach, o vašej CK a aktuálnej ponuke a učitelský diár. Ďakujeme za krásne zážitky, ktoré sme mohli vďaka vašej CK získať.