REFERENCE

Výběr z děkovných dopisů

From: Z. W.
Sent: 7. 1. 2024 17:53
Subject: Poděkování

Dobrý den,

moc bych Vám ještě dodatečně chtěla poděkovat za velmi milou spolupráci a perfektní organizaci zájezdu do Mnichova ve dnech 20.-21.12. 23. Všechno bylo bezvadné, moc se nám tam díky Vám líbilo.

Ráda bych především poděkovala paní Žižkové, která mi se vším ve dne i v noci pomáhala.

Rádi s Vámi zase brzy něco naplánujeme.

S pozdravem a přáním úspěšného roku 2024

Z. W.From: V. Z.
Sent: 3. 11. 2023 10:57
Subject: Hodnocení

Vážená paní Vašíčková,

dovolte mi, abych Vám vyjádřila naše velké poděkování. Děkuji za Vaši práci, průvodcům za excelentní výkon, děkuji za krásný poznávací zájezd / včetně dobře vybrané dopravy i řidiče/

Mým kolegům, studentům se vše velmi líbilo.

Děkuji a těším se na další spolupráci.

Z. V.


From: R. D.
Sent: 21. 6. 2023 08:24
Subject: Zájezd do Anglie

Dobrý den, paní Zapletalová,

Chtěla bych Vám moc poděkovat za uspořádání zájezdu pro nás. Jsem vděčná za skvělou komunikaci a spolupráci s vámi, řidiči byli výborní a paní průvodkyně také byla také velmi praktická a dobře komunikovala s dětmi. Všechno bylo dobře zorganizované a probíhalo hladce. Takže moc děkujeme. Příště zase s vámi.

Děkuji a přeji hezký den,

R. D.


From: H. D. a I. B.
Sent: 12. 6. 2023 14:02
Subject: Hodnocení zájezdu do Irska a Velké Británie

Zdravim Skolni zajezdy. Chci velmi podekovat za moznost uskutecneni nadherneho zajezdu do Irska a Velke Britanie. Byli jsme velmi spokoheni s profesionalnim a kamaradskym pristupem naseho pruvodce Martina a take s ridici,kteri nas bezpecne vozili po vsech krasnych mistech. Hostitelske rodiny byly skvele,pocasi nadherne...proste doslovne: vse zalite sluncem. Uz ted se tesime na pristi zajezd: Jizni Wales.

S velkym dikem,

H. D. a I. B.


From: V. F.
Sent: 8. 6. 2023 14:28
Subject: Zájezd do Anglie

Dobrý den,

chtěla bych Vám jménem celé školy, dětí a rodičů velmi poděkovat za organizaci a průběh celého našeho zájezdu do Anglie. Paní průvodkyně Bára byla skvělá, i přes hlasovou indispozici byla velmi ochotná a pomohla nám vyřešit všechny naše požadavky. Řidiči prokázali velkou trpělivost a profesionalitu a musím též pochválit za celý zájezd. Také koordinátorka rodin v Anglii byla velmi vstřícná a snažila se opravdu velmi rychle řešit všechny vzniklé potíže.

Mohu konstatovat, že pokud budeme organizovat zájezd i příští rok, určitě se obrátíme opět na vaši cestovní kancelář a pokud bychom měli stejnou průvodkyni i řidiče, tak bychom se vůbec nezlobili, naopak bychom byli velmi rádi.

Nakonec bych ráda poděkovala přímo Vám, za to že jste náš zájezd převzala v průběhu a pomohla nám vyřešit všechny změny účastníků a vracení plateb.

Ještě jednou moc děkujeme za váš profesionální přístup a budeme Školní zájezdy všude jen chválit, protože jsme si naši cestu opravdu užili.

S přátelským pozdravem 

V. F.


From: E. Š.
Sent: 7. 6. 2023 12:16
Subject: Zájezd do Velké Británie

Dobrý den, paní Slavíčková,

co se týká zájezdu, tak ten se opravdu vydařil. Nejdůležitější asi bylo, že jsme měli perfektní počasí přesně pro náš program :) Hostitelské rodiny byly skvělé, všechny děti byly naprosto nadšené. Jazykový kurz byl velmi profesionálně vystaven a myslím, že se zapojili úplně všichni žáci díky projektové výuce a prezentacím. Výlety nám vyšly skvěle, program je výborně zvolen (ale především do suchého počasí:) ), všichni jsme si ho užili a alternativu ve formě Brownsea Island mohu jen doporučit, je to opravdu úchvatné místo.

Nejdůležitější jsou ovšem lidé, s kterými cestujete a proto jsem moc ráda, že jsme s sebou opět měli průvodkyni Blanku , která je naprosto profesionální a zároveň milá, přátelská, děti dokáže zaujmout a lidsky zapadne do naší "party".

Děkuji za spolupráci a brzy bych se na Vás obrátila s plánem zájezdu na příští rok. Vyrozuměla jsem, že je lepší plánovat co nejdříve, protože je o pobyty velký zájem.

S přáním hezkého dne a s pozdravem

E. Š.


From: R. M.
Sent: 31. 5. 2023 08:01
Subject: Zájezd do Anglie

Dobrý den,

moc bych Vám chtěl za sebe, za mé kolegy a děti, kteří se zúčastnili zájezdu do Anglie (22.05-26.05) poděkovat. Zájezd se nám všem velmi líbil. Dále bych také chtěl poděkovat průvodci, který byl obětavý, dokázal se nám ve všem přizpůsobit a krásně nám celý zájezd organizoval podle našich přání. To samé platí samozřejmě pro řidiče autobusu.

Ještě jednou mnohokrát děkuji za krásnou zkušenost s Vaší cestovní kanceláří.

S pozdravem

R. M.


From: M. H.
Sent: 30. 5. 2023 12:53
Subject: Poděkování

Dobrý den paní Slavíčková.

Naši žáci s paní učitelkami se včera ve večerních hodinách vrátili z výjezdu do Anglie. Přijeli unavení, ale nadšení z celého pobytu. Moc Vám děkuji za naši školu za organizaci, celý průběh výjezdu, přívětivou paní průvodkyni, návštěvy zajímavých míst. Žáci oceňovali vstřícnost rodin, kde byli ubytováni, že je brali na procházky, koupili jim třeba hranolky. Myslím, že mají obrovské zážitky a na výjezd nezapomenou.

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci.

M. H.


From: L. G.
Sent: 27. 4. 2023 09:04
Subject: Vyhodnocení zájezdu

Dobrý den, paní Kuschelová,

omlouvám se, že jsem nenapsala dříve, teď zase řešíme maturity a jiné věci s tím spojené. Nicméně jsem velice ráda, že jsem komunikovala právě s Vámi, jste velice ochotná a příjemná a vždy jste mi poradila.

S vaší CK jsme byli moc spokojeni, s dopravci taktéž, byli jsme všichni na stejné vlně. S paní průvodkyní jsme si také rozuměli. 

Těším se na další spolupráci v následujících letech, ať už do Anglie nebo do dalších cizích zemí.

S pozdravem,

L. G.


From: J. P. a R. K.
Sent: 21. 3. 2023 14:46
Subject: Zájezd do New Yorku

Vážená paní Cahová!

Velice Vám děkujeme za spolupráci a realizaci našeho zájezdu do New Yorku. Zájezd proběhl k plné spokojenosti nás i studentů a vrátili jsme se plni pozitivních dojmů a zážitků.

Naše díky patří nejen celé Vaší agentuře, ale zejména Vám osobně za perfektní spolupráci a skvělou přípravu akce. Na veškeré naše podněty jste vždy reagovala okamžitě a vstřícně, čehož si velmi vážíme. Musím konstatovat, že za 20 let praxe a příprav zájezdů se nám s nikým nekomunikovalo tak skvěle a hladce jako s Vámi. :-)

Dále bychom chtěli moc poděkovat panu průvodci, lepšího průvodce jsme si nemohli přát. Celým zájezdem nás provedl naprosto profesionálně a s maximální péčí. Jeho znalosti místa i reálií a schopnost je předávat studentům jsou mimořádné a za všech okolnosti reagoval trpělivě, přátelsky a s humorem. Děkujeme.

Budeme se těšit na další spolupráci s Vámi. Rádi bychom tento zájezd v budoucnu zopakovali, výhledově uvažujeme o podzimu 2024.

S pozdravem a s díky,

J. P. a R. K.


From: H. R.
Sent: 10. 03. 2023 11:45
Subject: Osvětim

Dobrý den, paní Vašíčková,

chtěla bych moc poděkovat za včerejší zájezd naší školy do Osvětimi.

Současně mi dovolte poděkovat Vám za Vaši profesionalitu, ochotu a vstřícnost. S nadšením jsme poslouchali i výklad paní průvodkyně Marcely, která nás s mimořádnou erudicí, s vysokou mírou profesionality a se zaujetím provázela celým dnem. Byl by hřích nezmínit se i dokonalé osádce autobusu, která nás provázela, proto tak činím a moc děkuji.

S pozdravem

H. R.


From: H. M.
Sent: 14. 12. 2022 09:10
Subject: Poděkování

Dobrý den, paní Vašíčková!

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní zajištění a organizaci celého výletu na vánoční Vídeň. Vše proběhlo bez problémů. Perfektní autobusová doprava, výborná paní průvodkyně. Není co vytknout.

Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další spolupráci s Vámi a Vaší agenturou.

Přeji krásné vánoční svátky!

H. M.


From: L. K.
Sent: 5. 12. 2022 10:17

Subject: Exkurze do Vídně

Dobrý den, paní Vašíčková, máme za sebou exkurzi do Vídně:-) Ráda bych Vám poskytla zpětnou vazbu.

Vyrazili jsme v plné sestavě, páni řidiči byli naprosto úžasní - profesionální, zábavní, ochotní. Velká jednička! V Mikulově jsme "přibrali" naši milou paní průvodkyni. Musím konstatovat, že jsem absolvovala niž celou řádku zájezdů, ale tato paní průvodkyně patří k absolutní špičce. Je neuvěřitelná osobnost, profesionálka a současně velmi empatická a zábavná. Byli jsme z ní nadšení, velice děkujeme za tento výběr. Příště prosím stejnou paní Ivanku.

V neposlední řadě veliké poděkování Vaší cestovní kanceláři, výborně se s Vámi spolupracovalo, byla jste ochotná, flexibilní a příjemná. Takto si představuji kvalitní profesionální přístup.

Posílám nějaké fotečky, pokud budete chtít...

Mějte se nádherně, krásné svátky a věřím, že se brzy zase ozveme.

L. K.


From: Z. H.
Sent: 15. 11. 2021 15:06
Subject: Zájezd Praha

Dobrý den, paní Zapletalová,

chtěla jsem Vám a celé CK moc poděkovat za krásný výlet do Prahy.

Vše vyšlo na výbornou - paní průvodkyně, ubytování, počasí, divadlo..., pouze drobný zádrhel byl vlak, který měl vždy z různých příčin zpoždění.

Přeji pěkné odpoledne.

Z. H.


From: M. Ž.
Sent: 15. 11. 2021 10:51
Subject: Exkurze Biennale Architettura 2021

Vážená paní Zapletalová,

ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za perfektní organizaci exkurze, výlet se velmi vydařil!

Děkuji mnohokrát za vše a srdečně zdravím!

M. Ž.


From: E. P.
Sent: 2. 11. 2021 17:15
Subject: Zájezd do Maďarska

Vážená paní Zapletalová,
zájezd skvělý, už jsem psala vaší paní manažerce, že to opravdu za to stálo, studenti nadšení, ještě dneska vykřikovali, že by jeli okamžitě znovu. A já se považuji za dost velkého kritika, ale opravdu sem nenašla jedinou chybu. Za super nápad považuju návštěvu hradu po setmění, to byla pecka a plavbu lodí okolo margarety, taky skvělý. Upřímně, na takovém zájezdu jsem s vámi nikdy před tím nebyla. Moc děkuji za náročnou přípravu, pokud to jen trochu půjde, na jaře dám Kodaň. 
Se srdečným pozdravem
E. P.


From: E. P.
Sent: 31. 10. 2021 09:16
Subject: poděkování

Vážená paní Ramik,

mnohokrát děkuji za skvělý zájezd do Budapešti, za Vaši velkou vstřícnost a výdrž, bez níž bych nebyla schopna jej realizovat. Skvělá doprava, pan průvodce jednička s hvězdičkou /snad si ani on nebude stěžovat/ , ubytování supert. A děkuji za tabletík, určitě užiju, až s Vámi pojedem na jaře do Kodaně /pokud to jen trochu půjde/. Studenti byli nadšení, moc se jim líbilo.

Ještě jednou díky,

s pozdravem

E. P.


From: R. B.
Sent: 27. 10. 2021 11:10
Subject: Salzburg

Milá paní Zapletalová,

ozývám se, jak jsem slíbila. Volala jsem Vám, ale nebyla jste v kanceláři. Proto píši formou e-mailu.

Zájezd do Salzburgu máme zdárně za sebou a jsme zcela nadšeni. Moc jsme si celý program užili a načerpali spoustu pozitivní energie jak z nádherných míst tak z nadšeného pana průvodce Lukáše a velmi příjemného pana řidiče Lukáše. Jejich služby byly naprosto profesionální!!! Takže děkujeme i za Váš skvělý výběr!

Též Vám ještě jednou děkuji za Váš perfektní přístup a přátelskou atmosféru po celou dobu naší komunikace. Jste profesionálka!

Dokonce mne exkurze nadchla natolik, že se zítra chystám do Salzburgu a Solné komory znovu ;).

Moc ráda bych v naší spolupráci pokračovala. Snad to klapne i do budoucna.

Všimla jsem si na Vašem FB fotografií z exkurzí, které Vám účastníci poslali z Hallstattu, Maďarska atd. Ráda bych se přidala a v dalším mailu pošlu pár snímků z naší cesty.

Přeji Vám jen to nejlepší jak v osobním tak v pracovním životě, paní Zapletalová a pevně doufám v další spolupráci!!!

S přátelským pozdravem

R. B.


From: T. S.
Sent: 15. 10. 2021 14:08
Subject: Výlet do Vídně

Dobrý den, paní Zapletalová,

mockrát děkujeme za organizace výletu pro naši školu. Vše proběhlo v pořádku a všichni si tuto akci moc užili 🙂.

Určitě budeme Vaši kancelář doporučovat a těšíme se na případnou další spolupráci.

Hezký víkend.

S přátelským pozdravem

T. S.


From: E. F.
Sent: 22. 9. 2021 19:32
Subject: Zájezd do Prahy

Vše proběhlo podle plánu, všichni byli spokojeni. K největším zážitkům patřilo dle studentů divadelní představení Kytice a beseda s p. Lobkowiczem.

Těším se na další spolupráci.

E. F.


From: R. S.
Sent: 28. 8. 2021 13:51
Subject: Zájezd do Západočeských lázní

Dobrý den,

moc děkujeme za zorganizování zájezdu do západočeských lázní.

Všechno klaplo, účastníci byli spokojeni 😊. Pan průvodce perfektní.

Jen škoda, že jsme si nemohli objednat lepší počasí😁

Těšíme se na další spolupráci, snad už příští rok.

S pozdravem

R. S.


From: V. Ch.
Sent: 6. 5. 2021 08:28
Subject: Zájezd do Itálie

Dobrý den, paní Zapletalová,

Včera jsem informovala pana ředitele o vašem nadstandardním postupu při ukončení zájezdu do Itálie.

Chtěla bych vám jeho jménem poděkovat za vaši velkorysost.

Přeji vám pohodový den.

S přátelským pozdravem.

V. Ch.


From: I. P.
Sent: 11. 3. 2021 10:24
Subject: Děkujeme

Vážená slečno Zapletalová,

děkuji za zprávu, která potěší všechny budoucí účastníky zájezdu, jejich rodiče a v neposlední řadě i vedení naší školy.

Moc si ceníme Vaší spolehlivosti a obětavého přístupu a určitě se budeme těšit na další spolupráci.

Mějte se hezky a opatrujte se.

Se srdečným pozdravem,

I. P.


From: M. K.
Sent: 4. 3. 2021 16:01
Subject: Zrušení zájezdu do Velké Británie

Dobrý den, paní Zapletalová,

Mockrát Vám děkuji za všechny informace...

Já Vám také mnohokrát děkuji za spolupráci, jste opravdu skvělí a moc ráda Vás zase oslovím v budoucnu. Hlavně aby už se to nějak zklidnilo a mohli jsme všichni normálně pracovat i žít...

Budu se těšit na další zprávy a přeji pevné zdraví Vám všem.

Srdečně zdravím.

M. K.


From: D. V.
Sent: 3. 2. 2021 13:52
Subject: Podepsaná dohoda o zániku smlouvy o zájezdu

Milá paní Zapletalová,

Moc Vám děkuji za příjemnou, rychlou a erudovanou pomoc při řešení komplikací spojených s naším zájezdem. Díky Vaší profesionalitě, vstřícnosti a pravidelné komunikaci jsem měla dostatek informací, a tak jsem byla mnohem klidnější, když situace kolem covidu mařila naše cestovatelské plány a já musela jednat s rodiči studentů.

Obě varianty zájezdů, které jste Vy a Vaše kolegyně pro nás vytvořily, jsou úžasné a budu je chtít zrealizovat s jinou třídou, ve zdravější době i s více třídami.

Přeji hezký zbytek dne.

S pozdravem


D. G.


From: K. H.
Sent: 4. 5. 2020 8:42
Subject: Zájezd

Vážené dámy ;),
(oslovení opravdu není myšleno pejorativně)

V minulém týdnu jsme rozeslali peníze za náš neuškutečněný zájezd zpět na účty rodičů, poslední z nich mi potvrdili přijatou částku. Všichni rodiče mi děkují za rychlé a super vyřízení....já se ovšem domnívám, že poděkování patří právě VÁM a celému týmu CK.

Proto mi dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za všechny rodiče, ale hlavně za sebe. Váš přístup a naše spolupráce byli vždy na skvělé úrovni a budu Vám moc držet palce, abyste nelehkou situaci ustáli, a já měla možnost Vás v příštích letech znovu oslovit při organizaci školního zájezdu.

S přáním pevného zdraví a slunečných dní K. H.


From: E. J.
Sent: 22. 4. 2020 12:16
Subject: Dohoda o zániku smlouvy o zájezdu

Dobrý den, paní Zapletalová,
omlouvám se, že reaguji až dnes, včera jsem nebyla vůbec na příjmu. Moc děkuji za všechno, co jste pro nás udělali, za ochotu, trpělivost, vstřícnost ... Věřte, že to určitě neberu jako samozřejmost a o to více si toho vážím. Budu Vás doporučovat, kudy budu chodit a hned, jak situace dovolí a budu moci zorganizovat nějaký zájezd, tak se určitě obrátím zase na Vás.

Pozdravujte paní ředitelku, opatrujte se, užívejte slunečné dny a s vírou v lepší zítřky se budu těšit na na budoucí spolupráci.

Hezký den.

E. J.


From: M. P.
Sent: 7. 4. 2020 11:04
Subject: Zájezd do Velké Británie

Vážená paní Zapletalová,

děkuji Vám za bezvadnou spolupráci jménem obou škol. Pevně doufám, že v budoucnosti budeme moct využít Vašich služeb. Je nám to líto, ale respektujeme aktuální situaci a ještě jednou bych tu chtěla zdůraznit, že si velmi vážíme Vašeho velmi vstřícného jednání.

...

Děkuji a přeji Vám vše dobré a ať vše zvládáte.

S pozdravem


M. P.


From: J. L.
Sent: 23. 3. 2020 12:15
Subject: Poděkování za perfektní zájezd do Británie

Dobrý den,

promiňte, že se ozývám až teď, ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za perfektně připravený zájezd do Británie ve dnech 9.-15. 3. 2020. Řidiči i průvodce Petr byli skvělí po celou dobu cesty.

Studenti si je chválili, jak jsem zjistila z Vašeho dotazníku, do kterého mi Petr umožnil nahlédnout. Je to pro mě zpětná vazba i vzhledem k tomu, že ne všechny studenty učím.

Moc na Vás myslím a doufám, že tahle doba přejde a že všichni budeme moci dál pokračovat.

Těším se na další zájezdy s Vámi.

J. L.


From: A. H.
Sent: 30. 10. 2019 20:20
Subject: Poděkování

Dobrý den, paní Pátková,

velice děkuji za zprávu a také já bych vám chtěla poděkovat za velice příjemnou spolupráci. Normálně připravujeme zájezd téměř půl roku, ale my jsme to společně stihli během měsíce.

Zájezd se nám povedl. Děti byly spokojené, program se jim líbil a z anglických rodin byly nadšené. Pan průvodce Petr byl úžasný. Opravdu bych jeho přístup chtěla kladně ohodnotit, jelikož jezdíme do Británie téměř každý rok a on byl určitě jeden z těch nejlepších průvodců, které jsme kdy měli. Páni řidiči byli úžasní, profesionální, ochotní kdykoli s čímkoli pomoci, měli i moc hezký přístup k dětem. Příjemně překvapení jsme byli i ze školy, která s námi tento zájezd sdílela. Byli velmi milí a disciplinovaní. Já osobně bych chtěla poděkovat za možnost setkat se s úžasnou koordinátorkou ubytování a s její rodinou. Dokonce i po mnoha zájezdech do VB jsem díky vám navštívila nová místa - moc se mi líbila prohlídka Christ Church College v Oxfordu a vrcholem programu pro mě osobně byl Blenheim Palace.

Ještě jednou velice děkuji a určitě vaši cestovní kancelář rádi doporučíme i jiným školám.

Hezký večer.

A. H. 


From: M. B.
Sent: 17. 10. 2019 14:33
Subject: Poděkování

Dobrý den,

děkujeme mnohokrát za vynikající organizaci našeho zájezdu do Oxfordu. Vše klaplo na jedničku, děti byly zájezdem nadšené, líbilo se jim vše - od jídla až po výuku ve škole.
Velké poděkování patří naší nejoblíbenější, nejúžasnější a nejvtipnější průvodkyni Jarušce stejně jako oběma řidičům. Pánové byli naprosto profesionální, vyrovnaní a klidní, což se u tak časově náročných zájezdů cení nad zlato.

Ještě jednou, DĚKUJEME. A na viděnou příště!!!

Za účastníky zájezdu,

M. B. a T. F.


From: F. I.
Sent: 8. 10. 2019 9:31 
Subject: Poděkování:-)

Dobrý den,

dovolte mi, abych touto cestou vyslovila poděkování Vašim dvěma kolegyním, p.Cahové a p.Plevové.

Už dlouho jsem se nesetkala při organizaci zájezdu nebo jakékoliv jiné akce s takovou profesionalitou, neobvyklou vstřícností, pečlivostí a milým a příjemných jednáním.

Navíc mě jako učitelku českého jazyka velmi mile překvapila a potěšila naprosto perfektní a bezchybná stylizace naší vzájemné korespondence stejně jako téměř okamžité odpovědi a trpělivé a srozumitelné vysvětlení případného dotazu.

Pokyny a další dokumenty, které se týkaly organizace zájezdu, byly naprosto precizně a do nejmenšího detailu zpracované a včas (spíše ještě v předstihu) zaslané.

Větší část zájezdu jsem komunikovala s p.Plevovou, takže jí prosím tlumočte ještě zvláštní poděkování.

Važte si prosím takových spolehlivých zaměstnanců, věřte mi, že jich je jako šafránu:-) P.S.Učitelka se nezapře:-)

S pozdravem

I. F.

SPŠE a OA 


From: M. K. M.
Sent: 7. 10. 2019 13:11
Subject: Hodnocení zájezdu do Velké Británie

Vážená paní Zapletalová,

dovolte mi, abych nám jménem naší školy, ale primárně jménem všech našich žáků i pedagogů, kteří se zúčastnili zájezdu do Anglie, vyjádřila nesmírné díky za velmi povedený zájezd, který doslova předčil naše očekávání. Pokusím se to shrnout v několika bodech.:-)

1. PRŮVODCE

Ještě jednou vyřiďte obrovské díky našemu průvodci, p. Petrovi, za celý čas, který s naší skupinou strávil. S žáky (starší věkové kategorie) si hravě poradil, rozdal nám všechny potřebné (a zajímavé) materiály k jednotlivým cestám/místům, sdělil důležité a zajímavé informace o místech a organizačně zvládl vše na 1 (včetně příjezdů, odjezdů apod.). Už víme, že pokud se nám příští rok podaří zrealizovat další zájezd, budeme drze trvat na jeho přítomnosti.:-)

2. DOPRAVNÍ SPOLEČNOST

Velmi děkujeme také dopravní společnosti a především řidičům, že i oni to s námi zvládli (a přestože "čůrací" pauzy jsou vždy boj, nevzdali to s námi!). Autobus byl čistý a vlastně téměř nový, záchod i klimatizace funkční, není co vytknout (až na to místo, ale to je prostě daň za cestu autobusem).

3. UBYTOVÁNÍ

Měli jsme štěstí, že jsme byli ubytováni v tak skvělé lokalitě, rodiny byly báječné, naši žáci nadšeni a my (kteří jsme bydleli přímo u paní koordinátorky) ještě více! Nevyskytl se žádný závažný problém, ba naopak jsme byli velmi příjemně překvapeny, že se všem žákům v rodinách líbilo, ve valné většině případů jim i chutnalo.:-)

4. PROGRAM

Byl více než nabitý, velmi jsme ocenili možnost některé věci přizpůsobit našim požadavkům (v tom nám p. Petr opravdu vycházel maximálně vstříc!), příště bychom možná zájezd buď prodloužili, nebo trochu rozvolnili program. Ale celkově vzato jsme toho viděli tak akorát, abychom nebyli přesyceni, ale zároveň si vychutnali některá velmi zajímavá místa.:-)

Nevím už ani, co dodat. Ještě jednou velké díky celé vaší kanceláři, že jsme díky vám mohli zažít tak příjemný zájezd, který nám všem mnohé dal.

Děkuji a s pozdravem 

M. K. M.


From: M. T.
Sent: 27. 6. 2019 19:57
Subject: Poďakovanie

Dobrý večer, pani Bielová,


ďakujeme Vám za nádherné zážitky z výletu do Londýna / 17.-21.6 /, za nezabudnuteľné chvíle, ktoré sme počas pobytu mohli zažiť.

Oceňujeme všetko úsilie, ktoré ste vynaložili na to, aby sa výlet mohol uskutočniť. Prajeme Vašej cestovnej kancelárii, skvelým vodičom a šikovnému, obetavému sprievodcovi veľa úspechov a šťastia.

S pozdravom 

M. T.


From: Z. S.
Sent: 27. 6. 2019 16:05
Subject: Poďakovanie 

Vážená slečno Knoflíčková,

děkujeme za nádherný zájezd Skrytá tajemství hrabství Dorset a Somerset. Navštívili jsme netradiční a krásná místa v krásné zelené přírodě a za nádherného počasí. Byl to velký relax oproti rušným městům. Od rodičů mám informace, že se dětem zájezd moc líbil a, i když jsem měla děti hlavně ve věku 11–13, vše proběhlo hladce a dokonce se koupali v moři. Také rodiny byly velmi pohostinné a jídlo dobré. Řidiči s námi trpělivě vydrželi všechno ježdění. Zájezd mohu všem jen doporučit - líbil se i paní učitelce z jiné školy, která s námi jela i paní průvodkyni.

Ještě jednou děkujeme

Z. S.


From: E. Š.
Sent: 25. 6. 2019 15:54
Subject: 

Dobrý den, paní Zapletalová,

ráda bych vám a celé cestovní kanceláři poděkovala za skvělou organizaci úžasného zájezdu. Děti byly nadšené a ještě stále jsou plné zážitků. Během celého pobytu se nevyskytl žádný větší problém a to také určitě díky výborné průvodkyni Lence, která je opravdu člověkem na svém místě - profesionálka, pro kterou není téměř nic problém.

Někteří z našich žáků jsou stále v kontaktu s hostitelskými rodinami a mají v plánu se do Anglie vrátit.

Jedinou vadou na kráse bylo počasí, ale na to je asi bezpředmětné si stěžovat 😉, aspoň jsme poznali život ve VB po všech jeho stránkách.

Jelikož máme v plánu pobyt zopakovat příští rok, chtěla bych Vás poprosit o zaslání tištěného katalogu zájezdů - rádi bychom se podívali zas někam jinam.

Děkuji

S pozdravem

E. Š.


From: A. M.
Sent: 24. 6. 2019 18:33
Subject: Pochvala - zájezd Cambridge


Dobrý den, paní Zapletalová,

sice se zpožděním, ale chtěla bych ještě jednou písemně poděkovat za zájezd, který jsme díky vaší cestovní kanceláři mohli absolvovat. V době 1. – 7. 6. 2019 jsme byli na výukovém zájezdu Angličtina v Cambridge s průvodce Petrem.

Vám patří velké díky za péči, kterou jste nám během školního roku věnovala na přípravu zájezdu, díky za trpělivost a pomoc při tvorbě programu samotného. Program zájezdu se nám velmi líbil, s ubytováním jsme byli spokojeni, všechny rodiny byly velmi vstřícné, s dětmi komunikovali a poskytly dětem téměř rodinné zázemí. Výuka v Cambridge byla pro žáky velmi zajímavá. Chválili si lektory a náplň hodin samotných. V  odpoledních hodinách jsme si prohlédli zajímavá místa Anglie a zažili spoustu dobrodružství a vtipných chvil. Díky průvodci Petrovi se držela dobrá nálada, pohoda a vše klaplo. Jeho přístup k dětem nám byl velmi blízký a náš příští zájezd bychom rádi opět absolvovali s ním. K dokonalosti zájezdu přispěly cesty trajektem - cestou tam nás vítala Británie východem slunce a loučila se západem. Romantičtější přejezd trajektem jsme si opravdu nemohli přát. Za nás tedy naprostá spokojenost, děti nadšeny! :-)

Již teď se těšíme na srpen, kdy se na vás obrátíme s dalším zájezdem.

Ještě jednou díky a krásné léto všem.

A. M.


From: E. M.
Sent: 24. 6. 2019 10:20
Subject: Poděkování

Vážená paní Zapletalová,

rádi bychom Vám poděkovali za bezchybnou organizaci veškerých náležitostí spojených s naším zájezdem, za Vaši ochotu a vstřícnost po celou dobu přípravy a taky za rychlé řešení všech nenadálých situací před odjezdem.

Moc děkujeme i paní průvodkyni Lence za její profesionalitu i pozitivní a lidský přístup, který přispěl k celkové pohodové atmosféře celého zájezdu. Zájezd naplnil naše očekávání, moc jsme si ho užili a rádi Vašich služeb využijeme zase příště.

Oceňujeme samozřejmě i skvělé pány řidiče, ale těm jsme už poděkovali přímo u dopravce.

Přejeme Vám všem hezké léto.

S pozdravem 

E. M.


From: J. K.
Sent: 24. 6. 2019 9:15
Subject: Zájezd do Rakouska

Dobrý den,

moc se omlouvám za zpoždení. Konec roku je časově náročný. S výletem jsme byli velmi spokojeni. Paní průvodkyně byla velmi vstřícná a znalá věcí i poměrů. Pan řidič velmi tolerantní a výborný řidič. Není nic co bych vytkla.

Těším se na další spolupráci a přeji hodně spokojených klientů, jako jsme my.

S pozdravem

J. K.


From: J. B.
Sent: 23. 6. 2019 20:10
Subject: Školní zájezd do Velké Británie 

Dobrý den paní Bielová,

děkuji za fakturu a rovněž za Vaši skvělou a úžasnou spolupráci, ochotu a vyřešení výměny žákyně za žáka náhradníka na poslední chvíli. Jsem naprosto spokojená a šťastná, že se náš zájezd takto vydařil. Dovoluji si tímto také pochválit naši průvodkyni Lucii, za veškerý její profesionální přístup, pohodu a další rady při výběru našeho příštího výletu. :-) 

Rozhodně se Vám brzy ozvu. Moc se těším na další spolupráci.
Mějte krásný den :-)

J. B.


From: M. H.
Sent: 9. 6. 2019 9:29
Subject: A je to. 

Dobrý den,

týden utekl jako voda, jsme zpátky.

Zájezd proběhl podle mých představ. Přijeli jsme spokojení, ba nadšení. My i děti. Velkou zásluhu na tom máte Vy, děkuji Vám.

Obrovskou roli v tom také sehrál průvodce Martin, člověk na svém místě. Vždy okamžitě schopný reagovat na vzniklou situaci, pohotový, ochotný, vstřícný, přátelský... prostě fajn.

Mějte se hezky, přeji Vám pěkné léto a příště zase na shledanou. 

M. H.


From: P. S.
Sent: 7. 6. 2019 10:26
Subject: Poděkování za spolupráci 

Paní Plevová,

zájezd se opravdu vydařil. Organizace z Vaší strany, kdy jsme měli neustálé změny v obsazení, poradila jste si se vším na jedničku i ta poslední změna, kdy nám onemocněl žák a ještě v pondělí ráno, 3 hodiny před odjezdem, jste musela řešit pojištění a změnu. Klobouk dolů.

V Londýně vše fungovalo - super rodiny - takové skvělé lidi jsme snad ještě nikdy neměli. Žáci maximálně spokojení - ani nechtěli nasednout k odjezdu a v neděli před školou, kde je čekali rodiče, nechtěli vysedat. Rodiče nám chodili děkovat, že jsme jejich děti na takový "výlet" vzali a že už z telefonátů od dětí ví, že to bylo super.

A průvodkyně Bára - nejlepší průvodkyně, jakou jsme kdy měli. Uměla to s puberťákama, jaké zajímavé věci věděla a nebyla to žádná nuda "nalevo x napravo", měla neuvěřitelný přehled nejen o památkách, historii a novinkách v Londýně, ale i kde jsou záchody zadarmo, kde se dá koupit dobré a levné jídlo, dát kafe, ...... neuvěřitelný přehled. Ještě jednou moc a moc děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd a už se těším na září, kdy se Vám ozvu a začneme připravovat zájezd na další školní rok.

Mějte se krásně a přeji Vám za celý kabinet učitelů cizích jazyků krásné a pohodové léto.

S pozdravem

P. S.


From: J. H.
Sent: 3. 6. 2019 16:06
Subject: Zájezd s výukou v Cornwallu

Ráda bych Vám i celé CK Školní zájezdy poděkovala za organizaci zájezdu pro naše gymnázium. Všechno se vydařilo - počasí, skladba programu, rodiny byly výborné, výuka taky. A největší dík samozřejmě patří průvodkyni Lence.
Ptala jsem se na názor i studentů a dávají 11 hvězdiček z 10 :-D

Těšíme se na spolupráci i příští rok!

S pozdravem

J. H.


From: K. D.
Sent: 3. 6. 2019 13:31
Subject: Poďakovanie

Dobrý deň prajem,

tento rok som mala možnosť zúčastniť sa na poznávacom zájazde v Londýne, ktorý organizovala moja kolegyňa so svojou triedou od 28. 4. - 3. 5. 2019.

Chcela by som sa poďakovať tak v svojom mene, ako i v mene mojej kolegyne a našich študentov, predovšetkým za Vašu ochotu a pružnosť prispôsobiť program našim požiadavkám.

Veľké a úprimné ĎAKUJEME však patrí našej milej sprievodkyni Ivetke. Svojim prístupom a úsmevom si nás všetkých získala už pri nástupe do autobusu. Ivetka do bodky splnila naše predstavy, svojou neutíchajúcou energiou a nasadením "nakazila" nás všetkých a hlavne vďaka nej sme zažili úžasný týždeň so spomienkami na celý život.

Prajem Vám len a len takých spokojných a nadšených klientov akí sme boli my.

S pozdravom

K. D.


From: E. J.
Sent: 3. 6. 2019 8:52
Subject: Poďakovanie

Dobrý deň, pani Bielová.

Ešte raz sa chcem osobne Vám, aj všetkým Vašim kolegom, ktorí sa spolupodieľali na organizácii nášho jaz. pobytu v prípade Vašej neprítomnosti, veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás pripravili. Deti aj ja sme boli spokojní jednak s veľmi pekným programom a taktiež s ubytovaním v rodinách, všetko bolo v najlepšom poriadku. Chcem taktiež poďakovať sprievodcovi Martinovi za výbornú organizaciu a ústretovosť, taktiež za perfektných a ochotných pánov vodičov. Všetko bolo v najlepšom poriadku, budeme určite radi spomínať na trvalé zážitky s Vašou CK už po druhý raz.

Ešte raz vám všetkým patrí hlboká úcta a pochvala za precíznu prácu, ktorú všetci vykonávate. O našom zájazde budem písať aj dokladať fotografiami na webovej stránke našej školy.

Celému tímu Vašej CK želám veľa spokojných klientov a úspešných rokov vo Vašej ďalšej práci. 

S pozdravom

E. J.


From: V. F.
Sent: 3. 6. 2019 8:32
Subject: Poděkování 

Vážená paní Zapletalová,

dovolte mi, abych Vám jménem svým, rodičů i naší ZŠ poděkovala za organizaci zájezdu do Anglie.

Za sebe Vám chci poděkovat za Váš vstřícný přístup a řešení všech našich požadavků, dále bych chtěla poděkovat za velmi profesionální přístup naší průvodkyně paní Alexandry. Nemohu úplně děkovat i za druhý autobus, protože jsem v něm nebyla, ale pokud vím kolegyně byly také spokojené.

Dále chci velmi poděkovat za výběr anglické koordinátorky. Byla jsem na podobném školním zájezdu již počtvrté a zatím nikdy jsem nezažila takovou vstřícnost a ochotu ze strany koordinátora. Také děti si chválily rodiny a za to Vám a vaší cestovní kanceláři patří velké poděkování.

Slovy mojí kolegyně, zájezd nejen že splnil naše očekávání, ale v mnohém je i předčil.

Závěrem Vám mohu slíbit, že pokud budu zájezd v budoucnu ještě někdy organizovat, velmi ráda se obrátím na Vaší cestovní kancelář.

S přátelským pozdravem 

V. F. 


From: B. S.
Sent: 31. 5. 2019 9:10
Subject: Poděkování

Ještě jednou bych chtěla Vám i celé CK poděkovat za profesionální zorganizování našeho zájezdu do Salzburgu a okolí. Studenti byli nadšeni programem, spokojenost byla i co se týká dopravy (řidič Libor byl skvělý) a ubytování, velkou pochvalu si zaslouží i paní průvodkyně. Pozitivní zpětnou vazbu mám nejen od účastníků, ale i jejich rodičů. Ještě jednou děkuji.

S přáním hezkého dne 

B. S.


From: J. H.
Sent: 30. 5. 2019 13:35
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Vážená paní Knoflíčková,

zájezd, který jsme s Vaší CK absolvovali byl perfektní. Samotná příprava, komunikace s paní Zapletalovou i s Vámi byla vždy rychlá, na dotazy jste reagovaly pohotově. Děkuji mockrát.

Dále chci pochválit pány řidiče, hlavním byl pan Libor. Bezpečně a v klidu nás dovezli všude, kam jsme potřebovali, měli i smysl pro humor, zkrátka ideální řidiči na zájezd. Moc chválím.

A stejně tak si cením i paní průvodkyně, Jarmily. Udělala nám krásný a hlavně pohodový zájezd. Také si zaslouží velkou pochvalu.

Byl to náš pátý zájezd s Vaší kanceláří a jako ty předcházející jsme byli spokojeni. Znovu se na Vás obrátíme nejdříve za dva roky a ideálně bychom chtěli stejné řidiče i průvodkyni.

Ještě jednou velké díky za zařízení zájezdu a možnost vycestovat s dětmi do Anglie.

S pozdravem

J. H.


From: R. Z.
Sent: 28. 5. 2019 12:03
Subject: Zájezd do Velké Británie

Dobrý den,

zájezd dopadl ke spokojenosti úplně všech - učitelů, dětí, paní průvodkyně a snad i řidičů. Vše klaplo, nebyl jediný problém, v rodinách také vše ke spokojenosti. Takže z naší strany skvělé a také moc děkujeme za organizaci a zajištění zájezdu.

Rádi se na vás obrátíme zase asi do 3 let, jezdíme v tříletých cyklech.

Ať se vám práce daří a přeji hezký týden.

R. Z.


From: P. H.
Sent: 28. 5. 2019 11:43
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Dobrý den,

v návaznosti na náš uskutečněný zájezd do Anglie bych vám touto cestou ráda poděkovala za vstřícný přístup a ochotu při přípravě zájezdu.
Vše proběhlo v klidu a pohodě jistě i zásluhou naší slečny průvodkyně Lenky, které tímto rovněž také ještě jednou děkuji. Odměnou jsou nám zážitky žáků a jejich krásné vzpomínky.


Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.

S pozdravem

P. H.                                


From: E. B.
Sent: 27. 5. 2019 16:49
Subject: Zájezd do Drážďan

Dobrý den,

velmi bych Vám jménem celé naší školy chtěla poděkovat za zorganizování zájezdu do Drážďan. Děkuji za Vaši ochotu, vstřícnost a profesionalitu. Velmi si toho vážím.

Zájezd byl překrásný. Počasí nám přálo a vše proběhlo v naprostém klidu a pohodě. Musíme také velmi pochválit pana průvodce, který měl s ´bandou´ padesáti žáků a 3 učitelek neuvěřitelnou trpělivost. Byl jedním slovem úžasný.

Určitě Vás příští školní rok zase oslovíme a budeme se těšit na další cesty s Vámi.

E. B.


From: J. S.
Sent: 22. 5. 2019 18:36
Subject: Poděkování

Vážená paní Plevová,

ráda bych Vám i paní Vyskočilové touto cestou ještě jednou poděkovala za perfektně zorganizovaný zájezd do Londýna a okolí. Vše bylo naprosto skvělé a naši žáci si zájezd opravdu užili. Pokud se v budoucnu rozhodnu znovu uspořádat zájezd do Anglie, určitě se s důvěrou obrátím na CK Školní zájezdy.

Vám osobně bych chtěla ještě jednou poděkovat za opravdu profesionální přístup při řešení problému se ztracenou peněženkou. Nejsem si jistá, zda by se k tomu každý postavil tak jako Vy a vše vyřešil tak rychle. Ještě jednou moc, moc děkuji.  

Velké poděkování patří našem průvodci, panu Petrovi, který je skutečně člověkem na svém místě. Výklad dokonale přizpůsobil věku našich žáků a dokázal tak udržet pozornost i těch mladších. Vždy dokázal vyřešit vše, co bylo potřeba. Na konci naší cesty, při rozloučení, ho žáci obdarovali obrovským potleskem a někteří se ani rozloučit nechtěli.

Dík patří také pánům řidičům, panu Jánovi a panu Mirkovi, kteří nás bezpečně dovezli do Velké Británie a zpět. Vždy se nám i dětem snažili maximálně vyjít vstříc.

S pozdravem

J. S.


From: J. S.
Sent: 11. 5. 2019 19:03
Subject:
Zájezd do Velké Británie

Vážená paní Juřičková,

včera jsme se vrátili ze zájezdu z Londýna. Všichni si odvezli spoustu krásných zážitků, i přesto, že počasí bylo typicky anglické. Dětem se moc líbilo v Legolandu, skvěle se tam vyřádily.

S pozdravem

J. S.


From: J. Š.
Sent: 6. 5. 2019 8:28
Subject: Zájezd

Dobrý den,

ještě jednou bych Vám i CK Školní zájezdy chtěla poděkovat za velmi pěkný zájezd do Oxfordu a okolí. Žáci byli spokojeni nejen s programem, ale i s výukou. Také hostitelské rodiny měly velmi přátelský přístup k dětem. Děkujeme i naší p. průvodkyni Jitce, jejíž přístup byl opravdu profesionální a byla vždy výborně připravena a plně k dispozici. Poděkování patří také řidičům Mirkovi a Radkovi, kteří nás bezpečně dopravili do Velké Británie a zpět.

S pozdravem, J. Š.


From: P. K.
Sent: 24. 4. 2019 20:41
Subject: závěrečná reflexe zájezdu  

Dobrý den, paní Zapletalová!

Omlouvám se, že píši až nyní, ale byl jsem týden soukromě v zahraničí a dříve jsem reflexi sepsat nestihl.

Velice děkujeme za zajištění našeho zájezdu Bavorské zámky. Organizace byla profesionální a bezproblémová. Co se týče ubytování i stravy, obojí bylo naprosto vynikající a vysoce předčilo mé představy. První z obou ubytovacích zařízení bylo modernější a nabízelo poněkud větší prostor i možnosti pro trávení volného času, druhé pak oplývá výraznějším romantickým kouzlem, takže každé z nich má drobná plus oproti druhému, avšak obě jsou naprosto skvělá. Jídlo bylo různorodé, velmi chutné a bylo ho dost, aby se zasytili i ti největší jedlíci z naší skupiny.

Vysoce oceňuji práci našeho řidiče, pana Lukáše T., který nejen že dokonale zvládal řízení našeho autobusového kolosu a bez sebemenší chyby absolvoval i slalom propletenci úzkých uliček některých míst, ale byl navíc velice vstřícný ke studentům i pedagogům, vždy ochotný vyhovět a pomoci.

Stejně vysoce oceňujeme spolupráci s průvodcem, panem Lukášem Z. Veškerá organizace probíhala bezproblémově, výklad byl srozumitelný a současně přiměřeně náročný, aby poučil a zároveň nezahltil, k pedagogickému dozoru přistupoval korektně a ke studentům přiměřeně přátelsky. V průběhu zájezdu stále dohlížel na hladký průběh všech aktivit, z jeho strany nevyvstalo nejmenší pochybení.

Zúčastnění studenti a pedagogové hodnotí zájezd velice vysoko, jediné drobné zápory byly způsobeny silami, které CK ani její pracovníci nemohou nijak ovlivnit (počasí, probíhající rekonstrukce části zámeckých areálů), avšak ani ty neměly vliv na celkově pozitivní dojem, který v nás všech zájezd zanechal.

Nakonec děkuji i Vám za bezproblémovou spolupráci a komunikaci v průběhu příprav. Pokud se mi podaří dojednat s vedením školy případný další výjezd do zahraničí, dovolím si Vás v některém z následujících školních roků opět kontaktovat.

S pozdravem. P. K. 


From: J. H.
Sent: 15. 4. 2019 13:34
Subject: Školní zájezd do Velké Británie

Děkujeme za spolupráci při organizaci zájezdu. Zájezd považujeme za mimořádně podařený, na čemž má velkou zásluhu Vaše průvodkyně Lenka. Dokázala přenést nadšení na studenty i na nás učitele, "klobouk dolů" před jejím nasazením, profesionalitou v obtížnějších situacích a zkušeným průvodcováním Londýně.

Přejeme Vám hezký den a hodně dalších úspěchů.

J. H., M. H., B. R.


From: H. Š.
Sent: 8. 4. 2019 22:43
Subject: Školský zájazd do Veľkej Británie

Dobrý večer,

ďakujem za faktúru a poďakovanie. Môžem konštatovať, že to bol najlepší pobyt v Anglicku aj vďaka Vaším službám. Celý program bol perfektne pripravený. Veľká vďaka patrí aj nášmu sprievodcovi Peťovi. Jeho vedomosti a schopnosť pracovať v teréne bola úžasná. Mal v sebe všetky prednosti, aké sprievodca má mať - pohotovosť, ochota, humor a múdrosť s akou nás sprevádzal a ako sa vyznal aj pri usmerňovaní cesty. Doslova sme si to užívali a vôbec nám nevadilo, že sme toľko času trávili v autobuse. Veľká vďaka patrí aj vodičom. Veľmi fundovaní, poznajúci situácie, cestu. Proste báječne.

S pozdravom 

H. Š. 


From: L. V.
Sent: 4. 4. 2019 8:26
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Dobrý den paní Zapletalová,

ještě jednou se ozývám z Kralup nad Vltavou. Nejdříve bychom chtěli poděkovat za realizovaný zájezd. Zájezd se dětem moc líbil, byli jsme velmi spokojeni s ubytováním a organizací ubytování v Londýně, paní koordinátorka byla perfektní a vše klapalo téměř na minuty. Páni řidiči byli snad nejlepší jaké jsme kdy za těch cca 10 let co jezdíme na zájezdy, poznali. A také pan průvodce byl vynikající. 

S pozdravem

L. V. 


From: Michaela M.
Sent: 5. 3. 2019 12:37
Subject: Zájezd do Velké Británie

Dobrý den, paní Zapletalová,

děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd s vynikajícím programem. Velký dík patří špičkovému průvodci panu Petrovi. Také s dopravou a pány řidiči jsme byli velmi spokojeni.

Mějte se pěkně,

Michaela M.


From: K. K.
Sent: 17. 12. 2018 20:05
Subject: Zpětná vazba - vánoční Drážďany  

Dobrý den,

zasílám krátkou zpětnou vazbu na zájezd do vánočních Drážďan, kterého se žáci naší školy zúčastnili v pátek 14. 12.

Celý zájezd proběhl bez sebemenších problémů. Řidiči, kteří nás vezli, byli velmi profesionální, ochotně dělali přestávky na požádání.

Pan průvodce Lukáš byl velmi ochotný splnit každé naše přání. Velmi profesionálně nás provedl Drážďany, seznámil nás se základními informacemi o navštívených místech. Reagoval velmi ochotně i na naše nestandardní požadavky (např. rozdělení žáků do dvou skupin při návštěvě Zwingeru, kdy každá skupina navštívila jinou expozici - neměl žádný problém se zajištěním vstupenek pro obě skupiny). I jeho práce s žáky byla ukázková. Žáci si ho hned oblíbili pro jeho vtipné poznámky během výkladu; při návratu zpět domů se dokonce ptali, zda je možné, aby jel tento průvodce s naší školou i na další výlety.

Velmi kladně také hodnotím jeho práci při zpáteční cestě, kdy žáci vypracovávali test a ti nejúspěšnější si mohli zvolit píseň, která jim bude po vyhlášení vítězů zahrána do reproduktorů. Tímto se rozezpíval celý autobus. Věřím, že tento zájezd byl pro většinu žáků nezapomenutelný, velký dík patří průvodci, který odvedl svou práci na jedničku.

S pozdravem

K. K.


From: J. A.
Sent: 13. 11. 2019 9:57
Subject: Pochvala  

Dobrý den, vážená paní Zapletalová,

rád bych Vám jménem všech účastníků poděkoval za velmi dobře připravený zájezd. Užili jsme si ho plnými doušky. Studenti se vrátili nadšení.

Slova díků a OBROVSKÉ chvály též patří slečně průvodkyni. Byla nesmírně ochotná, milá, profesionální.

Také děkujeme pánům řidičům, kteří s námi měli svatou trpělivost.

Přeji celé CK mnoho úspěchů a budu se těšit na další podařený zájezd.

S pozdravem

J. A.


From: Martina Ch.
Sent: 31. října 2018 9:15
Subject: Poděkování 

Dobrý den,

chtěla jsem Vám svým jménem i jménem školy moc poděkovat za Váš jazykový pobyt v Londýně minulý týden. Žáci byli velice spokojeni. I já jsem byla mile překvapená ochotou našeho průvodce Petra, který se snažil nám vyjít vstříc se vším v Anglii.

Ještě jednou mockrát děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci s Vámi.

Martina Ch.


From: Zuzana N.
Sent: 26. října 2018 8:22
Subject: Poděkování

Dobrý den, paní Cahová,

ráda bych Vám poděkovala za veškerou péči a pomoc při realizaci našeho zájezdu. Cením si toho také z důvodu, že zájezd byl plánován z naší strany pod velkým časovým tlakem a na poslední chvíli. Ubytování bylo perfektní a nad moje očekávání, navštívená místa i program byly také velice poučné a zajímavé. Také děkujeme za sladkosti pro žáky a předměty pro vyučující.

Přeji klidný pátek a příjemně strávený sváteční víkend,

Zuzana N.


From: M. Š.
Sent: 25. října 2018 15:13
Subject: Shrnutí zájezdu 

Vážená paní Zapletalová,

dovolte mi, abych Vám po návratu ze vzdělávací exkurze do Polska moc poděkovala za spolupráci a přípravu celého zájezdu. Vše proběhlo bez problémů ke spokojenosti žáků i pedagogů.

Velkou pochvalu si zaslouží pan průvodce Lukáš, byl perfektně připravený, vtipný, vstřícný, bezvadný:). Stejně tak pan řidič - profesionál, rychle a bezpečně nás dovezl na místo i zpět :).

Ještě jednou děkuji i za své kolegyně, které zájezd absolvovaly se mnou.

S přátelským pozdravem

M. Š.


From: B. D.
Sent: 23. října 2018 8:46
Subject: Poděkování za organizaci zájezdu

Dobrý den, paní Zapletalová,

chtěla jsem vám moc poděkovat za organizaci a zajištění hladkého průběhu celého zájezdu,

I přes nepřízeň počasí se všem Londýn moc líbil a Warner Bros Studio nadchlo každého. Byli jsme moc spokojeni a těšíme se na další.

S přáním pěkného dne,

B. D.


From: Dana P.
Sent: 21. října 2018 15:39
Subject: Londýn

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za organizaci školního zájezdu do Londýna. Nám i našim studentům se týden strávený ve Velké Británii velice líbil. Děti byly velice spokojené v hostitelských rodinách. Zájezd se vydařil také díky úžasné a milé slečně průvodkyni.

S pozdravem

Dana P.


From: Jana Š.
Sent: 18. října 2018 13:03
Subject: Hodnocení zájezdu

Vážená paní Zapletalová,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za úžasný zájezd do Londýna. Obzvláště velké poděkování patří vašemu průvodci panu Petrovi, který má nejen obdivuhodné znalosti, ale především skvělý přístup k dětem i studentům. Díky jeho poutavému vyprávění a organizačnímu talentu jsme si všichni užili nádherný pobyt v Londýně. Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Dále chci poděkovat koordinatorce ubytování a všem rodinám, které se o nás staraly. Výborné jídlo, velmi dobrá komunikace a přátelské prostředí udělaly z výletu neobyčejný zážitek.

Řidiči, kteří se o nás výborně starali po celou dobu našeho pobytu, byli také skvělí. Zaslouží velký dík za profesionální a lidský přístup.

Děkuji za výbornou organizaci a určitě s vaší cestovní agenturou opět brzy vyrazíme!!

Přeji krásný den.

Jana Š.


From: H. R.
Sent: 17. října 2018 16:51
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Vážená paní Zapletalová,

chtěla bych touto cestou ještě jednou velmi poděkovat všem organizátorům našeho zájezdu a všem, kteří se o nás, během našeho pobytu skvěle starali. Byli jsme velmi spokojeni s hostitelskými rodinami, s výkonem našeho pana průvodce i pánů řidičů i s celkovou strukturu a koordinací zájezdu. Přístup všech zúčastněných byl velmi profesionální, starostlivý, přátelský a vstřícný. Výklad pana průvodce byl erudovaný, ale zároveň přístupný dětem. Páni řidiči odváděli skvělou práci stále v dobré náladě. Celý zájezd tedy proběhl stále v příjemné atmosféře.

Ještě jednou velmi děkujeme a doufám, že se spolu ještě někam vydáme.

H. R.


From: A. S.
Sent: 9. října 2018 8:57
Subject: Zájezd do Velké Británie

Dobrý den paní Zapletalová,

ráda bych Vám poděkovala za Vaši práci při přípravě našeho zájezdu do Londýna. Velmi jsme si pobyt užili, studenti se vrátili nadšení a v hostitelských rodinách se jim líbilo. Páni řidiči byli opravdoví profesionálové a i přes komplikace, které během cesty nastaly (ať už uzavřená dálnice v Německu nebo ucpané silnice v centru Londýna) zachovali chladnou hlavu, vše řešili s úsměvem a vytvářeli pohodovou atmosféru.

Mnohokrát děkuji.

S pozdravem

A. S.


From: Slavomír K.
Sent: 9. října 2018 5:48
Subject: Poděkování

Vážená paní Vyskočilová,

jménem všech zúčastněných a jménem naší školy chceme Vaší agentuře poděkovat za perfektně odvedenou práci. Vše proběhlo velice hladce a nevyskytly se vůbec žádné problémy, se zájezdem jsme byli maximálně spokojeni. Příprava zájezdu, průvodce pan Petr, řidiči a autobus vše super. Těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem Slavomír K.


From: N. K.
Sent: 27. září 2018 15:00
Subject: Poděkování 

Dobrý den paní Cahová,

chci Vám poděkovat za včerejší zájezd do Vídně. Vše proběhlo bez problémů. Poděkování pánům řidičům, kteří vytvořili příjemnou atmosféru po celý den, byli ochotní a trpěliví. Velmi se nám líbil přístup paní průvodkyně. Odhadla, co je pro děti vhodné, na programu jsme se domluvili ke spokojenosti všech. Děti si celý den moc užily a my s nimi.

Ještě jednou děkuji za spolupráci.

S pozdravem N. K.


From: Karin B.
Sent: 20. září 2018 15:33
Subject: Chvála

Vážená paní Knoflíčková,

chtěla bych Vám poděkovat za práci na přípravě našeho zájezdu do Anglie, zejména za ochotu vyjít vstříc našim požadavkům.

Dále bych ráda vyzdvihla perfektně odvedenou práci paní průvodkyně Lenky, která nám nejen poskytla vyčerpávající informace o památkách, ale byla nám nápomocna po všech stránkách.

Zdá se, že jsme už konečně našli DREAM TEAM (průvodkyně Lenka + řidič Lukáš), se kterým bychom rádi cestovali i v následujících letech:).

Děkuji Vám a přeji hodně zdaru v další práci.

S pozdravem

Karin B.


From: I. S.
Sent: 27. června 2018 12:00
Subject: Chvála

Dobrý den, paní Knoflíčková,

na začátku našeho e-mailu Vás zdravíme z Vysočiny. Přicházíme s hodnocením zájezdu do Velké Británie, z kterého jsme se vrátili v neděli 24. června a který byl zajištěn Vaší cestovní kanceláří.

Celkově hodnotíme úroveň zájezdu velmi kladně a chceme vyjádřit obrovskou pochvalu za celé organizační zajištění, programovou náplň, pobyt v hostitelských rodinách, výuku v jazykové škole. K tomu všemu přispěla skvělá spolupráce s Vámi při přípravě pobytu, dále profesionální přístup paní průvodkyně Alexandry a obou pánů řidičů. Jejich klid, ochota a laskavé chování ke všem účastníkům zájezdu přispívaly celý týden k dobré náladě všech zúčastněných. Ještě jednou velká chvála a poděkování.

Velmi děkujeme za spolupráci a těšíme se na další zájezd s vaší společností.

S pozdravem
I. S. a P. S.


From: Denis N.
Sent: 25. června 2018 17:38
Subject: Zájazd UK 2018

Dobrý deň, pani Knoflíčková,

v prvom rade Vás informujem o šťastnom návrate z vydareného zájazdu, ďakujeme! Študenti zájazd vychválili do nebies.

Ja osobne môžem opäť skonštatovať, že som veľmi rád, že sme zájazd organizovali prostredníctvom vašej cestovnej kancelárie. So zájazdom som bol veľmi spokojný.

Obzvlášť však vyzdvihujem vzdelávacie (výučbové) centrum v Cambridge - vysoká úroveň a profesionalita.  

S priateľským pozdravom

Denis N.


From: T. V.
Sent: 24. června 2018 19:29
Subject: Poďakovanie  

Dobrý deň,

chcela by som v mene študentov aj kolegýň vysloviť poďakovanie za zájazd Historické Škótsko.

Boli sme veľmi spokojní ako s programom, tak s organizáciou, dopravou i ubytovaním a takisto so sprievodkyňou Miroslavou, ktorá bola veľmi ústretová a ochotná a dokázala sa výborne priblížiť študentom. Naši študenti, rovnako ako aj my pedagógovia si odnášame zo zájazdu veľa krásnych zážitkov a spomienok.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

So srdečným pozdravom
T. V.


From: Hana H.
Sent: 15. června 2018 22:13
Subject: Návrat 

Dobrý den,

chtěla bych vám poděkovat za uspořádání zájezdu do Anglie. Myslím, že se vše zdařilo a zájezd proběhl dobře bez problémů. Také musím poděkovat průvodkyni slečně Lucii, která pracovala profesionálně, s velkou znalostí navštívených míst a s přehledem. Vždy byla připravená a vše dokázala zvládnout.

Studenti byli spokojeni a to je nejdůležitější. Počasí nám také přálo po celou dobu. Také výběr slovenské skupiny dopadl dobře a žáci si navzájem rozumněli a nebyl žádný problém z naší ani z jejich strany.

S pozdravem Hana H.


From: H. B.
Sent: 14. června 2018 12:07
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Dobrý den,

co se týče zájezdu, byli jsme všichni moc spokojeni. Sice nám nevyšlo počasí, ale i přesto klapal program jako hodinky, vše bylo dobře zorganizované, průvodce dokázal najít správnou míru toho, kolik toho dětem řekl, aby je nenudil a zároveň něco předal, řidiči také dobře naladěni, takže vše vyšlo na jedničku, děkujeme :-) Líbilo se nám i množství rozchodů pro děti a dobrá míra mezi památkami a nákupy, děti byly moc spokojené :-)

Tak třeba zase někdy :-)

Hezký den, H. B.


From: Hana D.
Sent: 13. června 2018 20:38
Subject: Hodnocení zájezdu - Rakousko  

Dobrý den paní Cahová,

chtěla bych Vám jménem svým, svých kolegyň, ale hlavně našich žáků poděkovat za zajištění našeho poznávacího zájezdu. Vše bylo perfektně zorganizováno a zrealizováno - program, ubytování, doprava. Stále oceňujeme vitalitu, profesionalitu a vstřícnost paní průvodkyně Ivanky, která nás již několikrát na zájezdech provázela, děti na ni stále vzpomínají a kladně hodnotí její pomoc a způsob výkladu, který přizpůsobila jejich věku a zájmům.

K dopravcům nemáme rovněž žádné připomínky, byli milí a ochotní. Ubytování a snídaně v penzionu nás mile překvapilo.

Osobně bych Vám chtěla poděkovat za naši vzájemnou několikaletou spolupráci, poněvadž v červnu odcházím po celoživotním působení na naší škole do důchodu. Jsem přesvědčena, že kolegyně bude i nadále spolupracovat s vaší CK při organizování zájezdů do Rakouska či Německa.

Přeji Vám hodně příjemných dnů a spokojených zákazníků. Hana D.


From: B. K.
Sent: 12. června 2018 11:41
Subject: Školní zájezd  

Dobrý den,

zde slíbené hodnocení zájezdu:

1. Ubytování a strava - naprosto vynikající. Útulný, čistý penzion, velmi ochotná a milá majitelka. Nádherný výhled. Žáci byli překvapeni, že nemusí nocovat po 6-8, jak jsem je strašila. Měli pro sebe 2- a 3lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Snídaně vynikající, každý mohl sníst, kolik chtěl. V nabídce sice chyběla jakákoli zelenina, ale jinak výběr perfektní, čerstvé pečivo, kávy, džusu, všeho dostatek. 100 %

2. Průvodkyně - obdivuhodná a stále plná energie. Velice si cením toho, že výklad uzpůsobila věku žáků a stavu jejich mysli na konci školního roku. Sdělila zajímavé a zásadní informace a především je dokázala zaujmout příběhy a pověstmi k danému místu. V Salzburgu nás neomylně provedla po nejzajímavějších místech, doporučila dětem, kde seženou pravé originální Mozartovy koule, vysvětlila rozdíl mezi těmi z obchodu a těmito ručně vyráběnými. Za naši skupinu dáváme paní průvodkyni 100 %.

3. Doprava a řidič - autobus čistý, pohodlný. Řidič velice trpělivý, ochotný, komunikativní. Na cestě zpátky nám rozezpíval celou skupinu.

4. Zájezd se nám celkově velice líbil. Výborně zvolená trasa, žádné zbytečné časové prodlevy, zároveň ale program nebyl hektický. Zvláště druhý den vše perfektně časově navazovalo, za což moc děkuji.

5. Žákům se nejvíce líbila návštěva Solného dolu v Berchtesgadenu. Prohlídka byla v češtině, vše akční, živé, s promítáním, hudbou. Rozhodně doporučujeme!

Budeme se těšit na další zájezd!

S pozravem

B. K.


From: MK
Sent: 7. června 2018 12:29
Subject: Zájezd do Velké Británie 

Dobrý deň, chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásny výlet do Londýne.

Deti majú plno zážitkov, sú nadšené, boli spokojné, navštívili sme mnoho zaujímavých miest a tešíme sa opäť na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom MK


From: Hana M.
Sent: 6. června 2018 21:56
Subject: Bavorsko 

Dobrý den, paní Zapletalová!

Chtěla bych Vám moc poděkovat za dokonalou a velmi profesionální spolupráci a ochotu při plánování našeho školního výletu do Bavorska. Výletu není, co vytknout. Dětem a i nám pedagogům se celý průběh výletů velmi líbil - zajímavý výklad p. průvodce, profesionální jízda pana řidiče a úžasné ubytování s vynikající snídaní v krásném penzionu s velmi milými majiteli. Děti získaly spoustu informací o celé lokalitě jižního Bavorska - od památek po zeměpisné údaje a zažily spoustu nezapomenutelných zážitků.

Všichni jsme byli nadšeni a vše "klaplo" podle plánu. Budu se velmi těšit na další spolupráci s Vaši cestovní agenturou.

Děkujeme!

Pěkný den!

Hana M.,


From: T. V.
Sent: 6. června 2018 15:28
Subject: Zájezd do Anglie 

Dobrý den paní Knoflíčková,

v pátek 1. 6. jsme se vrátili ze zájezdu do Anglie. Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou spolupráci i přípravu zájezdu. Celý zájezd proběhl v pohodě.

Obě paní průvodkyně byly výborné, velmi dobře s námi komunikovaly a vše, co bylo nutné vyřídily. Poskytly nám hodně informací v průběhu celého zájezdu. Program zájezdu obohatily i návštěvou několika míst, které v programu nebyly. Moc jim oběma děkujeme.

Řidiči byli také skvělí. Vždy nás bezpečně dopravili do cílů našich výprav, byli moc milí a ochotní. Zvlášť bych chtěla poděkovat panu řidiči Karasovi za jeho smysl pro humor a zabavení našich dětí v průběhu dlouhých přejezdů.

Všechny děti byly v rodinách spokojené. Také dospělí byli s ubytováním spokojeni.

Ještě jednou Vám děkuji a těším se na další spolupráci s vaší cestovní kanceláří.

S pozdravem T. V.


From: Lenka S.
Sent: 5. června 2018 8:56
Subject: Poděkování

Dobrý den,

chtěla jsem Vám poděkovat za organizaci našeho výletu do Vídně a také za opětovnou výbornou komunikaci s vaší cestovní kanceláří.

Počasí nám přálo, děti nezlobily, paní průvodkyně byla na jedničku s hvězdičkou, opravdu skvělá! Všichni jsme si to moc užili.

Ještě jednou děkuji a přeji krásné prázdniny!

S pozdravem

Lenka S.


From: D. B.
Sent: 29. května 2018 16:07
Subject: Newton Abbot

Dobrý den, paní Zapletalová,

zájezd byl dle mého názoru nejlepší, který jsme s Vaší CK absolvovali. Vše krásně vyšlo - počasí, rodiny, výlety. Bezvadný byl i průvodce, řidiči příjemní. Tedy samé klady a pozitiva...

Moc děkujeme.

S pozdravem

D. B.


From: Hana P.
Sent: 29. května 2018 14:54
Subject: Hodnocení zájezdu do Velké Británie

Vážená paní Knoflíčková,

dovolte mi vyjádřit nekonečné poděkování za přípravu zájezdu do Velké Británie. Vaše nezměrná ochota při častých dotazech či změnách, zajištění vynikajícího a příjemného průvodce a v neposlední řadě dva ohromné profesionály řidiče s bonusem úsměvu každý den, nám zajistila nádherné okamžiky v Londýně. Již při prvním kontaktu a setkání s těmito bezvadnými lidmi jsem věděla, že budeme mít velkolepý zážitek a vzpomínky na Londýn, které nevymizí. Ještě jednou poděkování výbornému průvodci a skvělým řidičům, Jsem velmi šťastná, že se nám vše podařilo a těším se snad za dva roky na naši další spolupráci.

S pozdravem

Hana P.


From: Martina Š.
Sent: 29. května 2018 12:06
Subject: Školní zájezd Polsko

Příjemný dobrý den paní Cahová,

moc Vás zdravím a přijměte prosím ode mě veliké poděkování za zprostředkování zájezdu do Osvětimi. Cesta se vydařila, řidiči i pan průvodce Lukáš byli naprosto úžasní. Měli jsme od nich veškerý servis. Ještě jednou veliké díky.

Velmi děkuji, Martina Š.


From: I. Š.
Sent: 28. května 2018 23:47
Subject: Poděkování

Dobrý den, paní Zapletalová,

chtěla bych Vám poděkovat za perfektní organizaci našeho zájezdu do Paříže, vlídný přístup a profesionalitu. Náš dík patří rovněž paní Heleně, která je tou pravou osobou na svém místě. Její zajímavé
vyprávění v ulicích Paříže zaujalo i ty nejzarytější odpůrce památek.  Samozřejmě děkujeme i pánům řidičům za bezpečnou jízdu a návrat domů. Všichni jsme si pobyt skvěle užili a prožili řadu nezapomenutelných zážitků, o které se můžeme podělit s ostatními. Vzhledem k výborné
zkušenosti s Vaší CK už teď vím, na koho se obrátím při další organizaci zájezdu.

Za všechny účastníky zájezdu z naší ZŠ ještě jednou děkuji a přeji příjemný den.

I. Š.


From: Romana K.
Sent: 27. května 2018 21:31
Subject: Velké poděkování

Paní Cahová,

již po čtvrté Vám i celému týmu děkuji za perfektní organizaci zájezdu do Vídně a slečně průvodkyni za skvělý doprovod. Přeji Vás úspěšné cestovní léto!

S pozdravem Romana K. - Vídeň 2018


From: Z. L.
Sent: 25. května 2018 14:27
Subject: Amsterdam

Dobrý deň pani Zapletalová,

rada by som sa Vám poďakovala za spoluprácu a milý prístup pri organizácii zájazdu do Amsterdamu.

Celý zájazd prebehol bez komplikácií a všetci sme si ho naplno užili. Ďakujeme aj nášmu sprievodcovi Lukášovi za profesionálny sprievod po Amsterdame a priateľský prístup počas celého výletu.

Deti boli nadšené z výletu v Harderwijku a návštevy delfinária, kde sme v jeho areáli objavili aj pláž. Celkovo ten deň po ubehanom Amsterdame padol veľmi vhod. Počasie nám prialo akoby by sme si ho objednali, krásne slnečno 26C. Domov sme došli v poriadku. Páni šoféri odviedli skvelú prácu.

Ďakujem.

Z. L.


From: Veronika N.
Sent: 21. května 2018 12:58
Subject: Poděkování

Dobrý den paní Šmakalová

chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci při přípravě zájezdu "S Harry Potterem do Bradavic," za Vaši ochotu, dokonale připravený program a ubytování v příjemných rodinách. Všichni studenti, studentky a moje kolegyně byli moc spokojení. Pochvala patří pánům řidičům, panu Lumírovi a Liborovi, kteří nás bezpečně a přesto co nejrychleji dopravili na místo určení. A nakonec bych chtěla velmi poděkovat paní průvodkyni Jarmile za její profesionální a pohodový přístup.

Přeji pěkný den a těším se na další spolupráci.

Veronika N.


From: K. K.
Sent: 21. května 2018 12:10
Subject: Poďakovanie 

Dobrý deň pani Šmakalová,

až teraz som sa dostala ku mailu, takže aj keď oneskorene, ale o to srdečnejšie Vám Ďakujem za organizáciu exkurzie. Všetko vyšlo podľa programu, sprievodca bol výborný a žiaci poslušní a bezproblémoví.

Ešte raz vám ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom

K. K.


From: A. K.
Sent: 21. května 2018 13:41
Subject: Děkovný dopis

Vážená paní Knoflíčková.

Chtěla bych Vám i celé Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za nádherný poznávací zájezd do Belgie a Velké Británie. Byl to pro naše žáky opravdu velký zážitek.

Naše škola jela na poznávací zájezd do Velké Británie poprvé. Jsem opravdu velmi ráda, že jsem si vybrala právě Vaši cestovní kancelář, protože všechno bylo perfektně naplánováno a zorganizováno. Moc děkujeme za našeho skvělého průvodce Martina. Jeho přístup byl opravdu profesionální. Po celou dobu zájezdu nám byl plně k dispozici a děti si ho velmi oblíbily! Žáci byli spokojeni jak s programem zájezdu, tak i s ubytováním. Nejvíce se dětem líbilo v hostitelských rodinách v Anglii, protože rodiny měly opravdu velmi přátelský přístup k našim dětem.

Děkujeme také našim pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili do Velké Británie a zpět.

Moc Vám i celé Vaší cestovní kanceláři děkuji za perfektní komunikaci a organizaci našeho zájezdu do Velké Británie.

S přátelským pozdravem

A. K.


From: Radomír H.
Sent: 19. května 2018 21:49
Subject: Poděkování

Vážena paní Divišová,

ve dnech 7. až 11.5. jsme s Vaší cestovní kanceláří absolvovali poznávací zájezd do Londýna. Zájezd byl perfektně zajištěn, trio Petrů (dva řidiči a průvodce) bylo profesionální, s pobyty v rodinách byli žáci velmi spokojeni. Děkuji Vám, že jste nám umožnili krásné zážitky z Londýna, navíc podtržené nádherným počasím. Přeji Vám hodně spokojených klientů.

S pozdravem

Radomír H.


From: Eva Š.
Sent: 19. května 2018 18:12
Subject: Poděkování a pochvala

Dobrý den, vážená paní Šmakalová,

ráda bych Vám poděkovala za zorganizování zájezdu do jižní Anglie a Londýna pro naše žáky.

Zejména bych chtěla společně se třemi kolegyněmi, které se mnou a žáky zájezd absolvovali, velkou pochvalu paní průvodkyni Ivetě a oběma řidičům panu Richardovi a Standovi, příjmení bohužel neznáme.

Paní průvodkyně byla nejenom profesionálkou, ale zároveň i milým a vstřícným člověkem k nám a k našim přáním. Děti obohacovala nejenom vědomostmi o Anglii, avšak i nabídnutou konverzací v angličtině. Byla k dětem vždy milá a chápavá. Děkujeme.

Páni řidiči byli "malým" zázrakem. Vždy jsme byli s Vaší CK spokojeni, nicméně výběr těchto řidičů byl výborný. Oba byli vždy ochotní a k dětem i k nám, pedagogům, se chovali nadstandartně, žádný stres, nevhodná mluva, atd. Vždy dětem vše vysvětlili a chovali se k nim na úrovni. Děkujeme a prosíme tlumočte tuto naši pochvalu dopravci.

Děkuji.

S pozdravem

Eva Š.


From: Michaela S.
Sent: 18. května 2018 9:51
Subject: Zájezd Osvětim

Vážená paní Zapletalová,

dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem všech "účastníků zájezdu" moc poděkovala za realizaci poznávacího zájezdu do Osvětimi. Všichni jsme se vrátili plni hlubokých zážitků a jsem ráda, že žáci mohli vidět tohle místo na vlastní oči. Zároveň děkujeme i paní průvodkyni, byla velmi příjemnou společnicí, stejně jako průvodkyně po Osvětimi.

Ještě jednou děkuji za příjemnou spolupráci a v případě pořádání dalších zájezdů se na Vás s důvěrou opět obrátím.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Michaela S.


From: L. K.
Sent: 13. května 2018 19:13
Subject: Itálie - Dějiny v kostce   

Dobrý den,
v pátek jsme se navrátili z našeho poznávacího zájezdu do Itálie - Dějiny v kostce. I přes počáteční nepřízeň počasí jsme byli všichni velmi spokojeni. Velký obdiv patří našim řidičům, kteří zvládli nástrahy italských silnic na výbornou, velké díky pak naší milé a velmi fundované průvodkyni Alici. Studenti byli nadšení, uvažuji dokonce o zájezdu do Benátek na podzim v příštím školním roce. Pokud by byl zájem, určitě se ozvu a ještě jednou děkuji.

L. K.


From: Hana J.
Sent: 9. května 2018 16:34
Subject: Poděkování  

Dobrý den,
měla jsem možnost jako doprovod se zúčastnit školního zájezdu do Paříže. Průvodkyní nám byla paní Helena. Chtěla bych jí velmi poděkovat za krásné dny, které pro nás v Paříži připravila. Myslím si, že to pro všechny zúčastněné byl velký zážitek. Připravila nám program, ve kterém jsme toho velmi mnoho viděli i za těch pár dní.

Moc děkuji.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Hana J.


From: JS
Sent: 8. května 2018 15:12
Subject: Zájezd do Paříže   

Vážená paní Cahová,
dovoluji si Vám poděkovat za zájezd do Paříže, který jste pro nás zorganizovala. Vše proběhlo bez problémů a paní průvodkyně nám ukázala maximum toho, co se za tři dny dalo stihnout. Ubytování bylo také pěkné a počasí nám přálo, tak se vrátili všichni spokojeni.

Těšíme se na další spolupráci
S pozdravem
JS


From: Michaela B.
Sent: 27. dubna 2018 12:42
Subject: Cornwall 2018  

Dobrý den, paní Knoflíčková,

zdravím Vás z dosud ještě probíhajícího (i když už bohužel jen pár hodin) zájezdu do Cornwallu.

Chtěla bych Vám za celou naší skupinu moc poděkovat za několik věcí. Jednak skvělou spolupráci po celou dobu přípravy zájezdu, přesto, že změn v naší skupině nebylo málo. Dále za perfektní ubytování v maximálně milých rodinách. Všichni studenti byli moc spokojení. Bez výjimky!

Pochvala patří také pánům řidičům, ačkoli hned na začátku naší cesty byl zádrhel, podařilo se ho v relativně krátkém čase vyřešit a po celou dobu zájezdu nás bezpečně a přesto co nejrychleji dopravovali na krásná místa.

A to nejlepší na konec, průvodce Petr. Člověk na svém místě, víc takových Petrů! Profesionál, pohodář a ještě je ho všude vidět:) Bez něj by zájezd nebyl takový, jaký byl.

Doufám a věřím, ze právě končící zájezd nebyla naše poslední spolupráce.

Mějte hezké dny a ještě jednou díky.

Michaela B.


From: Z. T.
Sent: 27. dubna 2018 09:22
Subject: Průmyslová Anglie 

Dobrý den,

výlet do Průmyslové Anglie jsme si s dětmi opravdu užili a už přemýšlíme o výletu na příští rok. Pan průvodce Petr byl výborný, věděl nejen o historii, památkách, ale i o dopravě, místních zvycích a dalších věcech, které nám usnadňovaly pobyt, velmi mnoho. Řidiči Karel a jeho spoluřidič Kamil byli velmi vstřícní a příjemní. A musím říct, že i s druhou školou jsme neměli žádný problém a dobře jsme se sehráli. Ubytování bylo stísněné, ale milé paní domácí byla velmi příjemná a jídlo bylo výborné a bylo ho víc než dost. Moc děkujeme za takto zprostředkovaný zájezd.

Děkuji a přeji samé spokojené zákazníky, jako jsme byli my.

S pozdravem
With best regards

Z. T.


From: L. B.
Sent: 27. dubna 2018 07:53
Subject: Osvětim 

Vážená paní Zapletalová,
chci Vám jménem všech učitelek poděkovat za skvělou organizaci našeho poznávacího zájezdu a zejména za paní průvodkyni. Byla naprosto skvělá, se smyslem pro humor a dokázala děti v pubertálním věku zaujmout.
Rády bychom podobnou akci znovu s Vaší agenturou zopakovaly za dva roky, a pokud s Vámi bude pí Augustová i nadále spolupracovat, uvítaly bychom opět její doprovod.
Ještě jednou děkujeme za skvělou organizaci zájezdu, pro naše žáky byl velmi přínosný a zajímavý, spokojeni jsme byli i s ubytováním.
Přeji pěkný víkend a těším se na další spolupráci. 

S pozdravem L. B.


From: M. V.
Sent: 25. dubna 2018 20:45 
Subject: Zájezd do Německa

Dobrý den, paní Zapletalová,

chtěla bych Vám moc poděkovat za výborně zorganizovaný zájezd do Německa: Mnichov, Dachau, Neuschwanstein ve dnech 19. - 20. 4. 2018.
Zájezd měl nabitý program a vše se Vám podařilo zajistit, hlavně vstupy do navštívených objektů, také výběr hotelu byl skvělý, navíc s velmi bohatou snídaní. Paní průvodkyně se velmi dobře orientovala v daném prostředí a velké poděkování patří také oběma řidičům, kteří nás bezpečně přivezli na místo i zpět domů.
Také se Vám dařilo operativně řešit aktuální situaci, což velmi oceňuji.
Pevně věřím, že v příštích letech navážeme na dobře započatou spolupráci. 

S pozdravem
M.V.


From: Martina H.
Sent: 24. dubna 2018 10:25
Subject: Zájezd do Velké Británie

Dobrý deň,

V sobotu vecer sme sa vratili z pobytu v UK-S Harrym Potterom na Rokfort. Vsetko bolo skvele.

Chcem sa velmi podakovat vam za trpezlivost a velku pomoc pri realizacii pobytu. Rovnaku celej agenture,sprievodcovi Petrovi,ktory je uzasny a tiez aj panom vodicom.

Dakujeme za perfektny pobyt.

S pozdravom

Martina H.


From: Eva S.
Sent: 19. dubna 2018 13:01
Subject: Poděkování

Vážená paní Cahová,

chtěla jsem Vám poděkovat za organizaci zájezdu pro naši školu. Vše bylo dobře připraveno, ubytování bylo přiměřené ceně, pan průvodce byl velmi snaživý a ochotný.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem

Eva S.


From: L. R.
Sent: 19. dubna 2018 16:33
Subject: Děkuji

Dobrý den paní Cahová,

až dnes se dostávám k poděkování za realizaci zájezdu ze dne 11. dubna 2018 Vaší CK Školní zájezdy. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Velmi příjemní řidiči a mladá, sympatická průvodkyně Lucie, která se opravdu vyzná. Celý program jsme stihli naprosto podle plánu a navíc jsme měli úplně luxusní počasí. Snad ani lépe to nemohlo vyjít.

Tak snad zase někdy na shledanou...

L. R. 


From: Hana D.
Sent: 2. dubna 2018 14:06

Subject: Hodnocení zájezdu do Velké Británie

Dobrý den slečno Alžbětko,

zdravím Vás a Vaše kolegyně z domova. Včera jsme se vrátili z našeho zájezdu do severního Walesu a Anglie. Velmi Vám chci za vše poděkovat, celý zájezd byl perfektní, vše probíhalo naprosto plynule a ve veliké pohodě. Měli jsme naprosto exkluzivní dopravu se skvělými řidiči Mírou a Vaškem. Paní průvodkyně Jarmila byla taky moc fajn. Ubytování v rodinách bylo celkově výborné, obzvláště ve Walesu jsou lidé opravdu skvělí a milí. Výborná byla i škola. Pan učitel Joseph byl opravdový profesionál a celou naši skupinu zvládl s přirozenou autoritou, pohodou a grácií. Užili jsme si opravdu krásné chvíle a za to Vám všem patří velký dík.

Přeji krásné dny a hodně podobných pohodových zájezdů.

S úctou, H. D.


From: L. V. 
Sent: 21. března 2018 10:32
Subject: Školní zájezd Polsko 

Dobrý den paní Cahová,

chtěla bych Vám jménem kolegů a žáků poděkovat za ubytování, organizaci a služby pana průvodce našeho zájezdu. Všem se líbilo.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem L. V.


From: Monika P.
Sent: 29. října 2017 18:09
Subject: Zájezd do Velké Británie

Vážená paní,

...Chtěla bych Vám i celé Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za zprostředkování poznávacího zájezdu do Velké Británie. 

Zájezd se z našeho pohledu vydařil. Žáci byli spokojeni jak s programem, tak i s ubytováním. Celou dobu nás provázelo teplé, slunečné počasí. Nejvíce naše žáky zaujalo pobřeží Brightonu, útesy Seven Sisters a London Eye. Na zájezd a některé historky z něj vzpomínají doteď a domnívám se, že ještě chvíli budou.

Velký dík patří naší skvělé průvodkyni, paní Alexandře, která se o nás po celou dobu zájezdu vzorně starala a poskytla nám naprosto vyčerpávající informace o místech, které jsme navštívili. Její přístup byl vskutku profesionální.

Nemalý dík patří i našim pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili do Velké Británie a zpět. Prosím předejte jim i paní průvodkyni naše srdečné díky a pozdravy.

My, učitelky, jsme ocenily možnost ubytování v jednom místě a reagovat tak pružně na vzniklé situace.
V příloze zasílám pár společných fotografií.

Přeji Vám i cestovní kanceláři hodně úspěchů a dalších spokojených klientů.

Těším se na případnou další spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Monika P., ZŠ


From: Vanda V.
Sent: 26. října 2017 13:15

Dobrý deň,

ešte raz by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za skvelo zorganizovaný zájazd do Británie, naozaj nemám, čo by som mohla vytknúť. V prílohe posielam zopár fotografií. ...

Ďakujem, teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Vanda V., SUŠ


From: Monika K.
Sent: 11. října 2017 10:00
Subject: Zájezd Anglie

Dobrý den,

chtěla bych vám tímto velice poděkovat za zprostředkování opět výborného zájezdu do Anglie.

S vaší cestovní kanceláří jsme doposud velmi spokojení. I letošní program se vydařil a vím, že všem se moc líbil. Chtěla bych opět pochválit vašeho průvodce Petra , který je jako maják a nejen svou výškou dokáže spolehlivě provést celou skupinu jak po památkách, tak třeba i metrem ve špičce.

Počasí vyšlo také naprosto skvěle a zmokli jsme jen dvakrát a jen lehce. Nejvíc se líbilo v Dartmooru, poníci skály a vichr na blatech děti přímo ohromil.

Posílám Vám v příloze dvě fotečky - Windsor a Oxford, pro ilustraci.

Věřím, že i v příštích letech se budeme obracet na vaši cestovní kancelář a využijeme vaše služby. ...

Se srdečným pozdravem

Mgr. Monika


From: Veronika R. 
Sent: 3. října 2017 18:57
Subject: Anglie

Dobrý den,

dnes jsem hovořila s p. H. a moc si zájezd do Anglie chválila, zejména p. průvodkyni, tak bych Vám chtěla touto cestou moc poděkovat, za veškerou organizaci, příjemný přístup a profesionální chování!

Ještě jednou děkuji, bylo mi ctí být s Vámi i kolegyněmi v kontaktu.

Pěkný den

Veronika R.


From: Iva T.
Sent: 27. září 2017 19:45
Subject: Zpětná vazba

Dobrý den,

chtěla jsem Vás informovat, že náš zájezd do Anglie proběhl minulý týden v pořádku, vše bylo bez problémů a děti si pobyt moc užily. Chtěla bych rovněž vyslovit velkou pochvalu panu průvodci Petru. Velmi jsme ocenili jeho profesionalitou, znalosti a lidský přístup, patří mu velký dík. ...

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci!

Iva T.


From: Vladimíra H
Sent: 25. srpna 2017 7:23
Subject: Zájezd 1701073

Vážená paní,

prázdniny se pomalu chýlí ke konci, já jsem se konečně vrátila z letního putování, a proto bych se ráda touto cestou vrátila ještě jednou k našemu zájezdu do Anglie v termínu 12.6.2017 - 16.6.2017, který jsme si mohli dokonale prožít díky Vašemu zprostředkování.

Ráda bych Vám poděkovala za úžasné zázemí z Vaší strany, výbornou organizaci, vstřícnost a také rychlost, s jakou jste řešila veškeré překážky spojené s odjezdem. Zájezd se skvěle vydařil, bohatý program, nádherné letní počasí bez jediné kapky deště a hlavně úžasné přijetí v anglických rodinách ( paní koordinátorka Lorraine a její manžel byli naprosto báječní!!!). Byli jsme všichni velmi spokojení. Jela jsem s Vašimi Školními zájezdy do Anglie již celkem pětkrát, avšak musím konstatovat, že tentokrát byl zájezd zcela jistě nejvydařenější. A proto je na místě bilancovat.

Zkusíme to v číslech:
- více jak 4000 je počet kilometrů, které ujel náš autobusbus
- 57 téměř vždy poslušných dětí zvládlo tento náročný zahraniční výjezd na jedničku
- 5 dní nám svítilo sluníčko a provázela nás paní štěstěna
- 4 dospěláci by si 24 x 5 -hodinovou zodpovědnost překvapivě rádi zopakovali znovu
- 2 skvělí řidiči si s chladnou hlavou poradili i v té nejkomplikovanejší dopravní situaci a ještě nás u toho dokázali bavit
- 1 paní průvodkyně se nezalekla naší bandy, byla vstřícná, trpělivě odpovídala na všechny opakující se dotazy a vždy si věděla rady :)
Zážitky jsou opravdu nezapomenutelné. Děti celou cestu zpět pofňukávaly, že nechtějí jet domů ale chtějí zůstat v Anglii déle.

A proto bych chtěla touto cestou také vyjádřit poděkování naší milé průvodkyni paní Lence za výborné organizační schopnosti, obětavost a také skvělý přístup k žákům. Současně bych chtěla rovněž vyzdvihnout trpělivost, vstřícnost a také ochotu obou pánů řidičů, pana Tomáše a pana Lukáše !!! Byli naprosto skvělí :) :) :) Věřím, že naše školní putování nebylo poslední a v brzku se na zájezd s Vaší CK opět vypravíme!

Těším se na další spolupráci.

S pozdravem Vladimíra H., ZŠ 


From: Lenka K.
Sent: 23. srpna 2017 22:24
Subject: Zájezd

Milá paní,

ráda bych touto cestou poděkovala CK Školní zájezdy a Vám též za uspořádání našeho zájezdu.

S kolegyněmi jsme byli velice spokojeni. Děkujeme za výbornou organizaci a dostatek informací po celou dobu přípravy zájezdu.
Poděkování patří též naší skvělé průvodkyni pí H. a trpělivým řidičům, obzvláště laskavému panu T.. Byly pro nás úžasným týmem.

Zasílám Vám slíbené fotografie, ale nejsem si jistá, zda se některá bude pro Vaši potřebu hodit - téměř nikdy to není dokonalá foto /rozmazanost, spaní, osvícení apod./ ...

Bylo nám potěšením se s Vámi setkat a budeme se v budoucnu těšit na další spolupráci.

S pozdravem

Lenka K.
Gymnázium


From: Magdalena V.
Sent: 28. června 2017 11:27
Subject: zájezd č. 1701059

Dobrý den,

teprve teď, když se blíží konec školního roku, mám čas napsat Vám e-mail.

Chci za sebe, za svoje kolegy i za všechny studenty vyjádřit spokojenost se zájezdem. Program zájezdu byl dobře naplánovaný, všechno vyšlo, jak mělo a opravdu chci pochválit průvodkyni Lenku a řidiče Lukáše, díky kterým byla výborná i atmosféra celého zájezdu. Lenka skvěle vyřešila problémy a nespokojenosti z prvního ubytovacího dne v rodinách a všechny dny nás profesionálně prováděla. Bylo znát, že Lukáš je zkušený řidič, dobře věděl, kam jedeme a jak se vyhnout zácpám a navíc byl neustále v dobré náladě, povídal si se studenty a bavil nás svými historkami. Musím říct, že takového pohodového a přitom profesionálního řidiče jsem ještě nezažila. :-) ...

Děkuji, s pozdravem M. V.


From: Kateřina K.
Sent: 23. června 2017, 8:30  

Dobrý den,

... Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za spolupráci při organizování zájezdu. Paní průvodkyně Alexandra byla vynikající a řidiči také. Těším se na další spolupráci a budu vás všude doporučovat.

Krásné léto, s pozdravem Katka K.


From: Alena B.
Sent: pátek, 16. června 2017, 16:02
Subject: Zájezd ZŠ

Vážená paní,

chci Vám poděkovat za organizaci zájezdu Alžbětínská a středověká Anglie (4.6.-9.6.). Dík patří Vám za perfektní spolupráci při přípravě zájezdu a pomoci s řešením všech komplikací a také skvělému průvodci Jakubu a oběma sympatickým řidičům - představili se jako Karel a Karel -:). ...

Přeji hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem

Alena B, ZŠ


From: Zuzana Ž.
Sent: 14. června 2017, 13:58
Subject: Re: Pokyny k zájazdu do Londýna

Dobrý den,

hlasime stastny navrat a chceme podakovat pani sprievodkyni Terezke za velmi profesionalny pristup. Bolo to zle obdobie na zajazd vzhladom na utoky v Londyne, museli sme teda improvizovat, pricom sme sa dohodli, ze bezpecnost je na prvom mieste. Po cely cas bola velmi prijemna, snazila sa splnit priania vsetkych skol, co nie je jednoduche. Velmi ju pozdravujeme a dakujeme za vsetko.
Rodiny boli v poriadku, ku soferom mozno mame trochu vyhrady, ale myslim, ze robili, co mohli a bezpecne nas doviezli domov.
Prikladam aj foto z Brightonu, Cambridgu a Duxfordu. ...

Dakujeme a pozdravujeme

Z.


From: Lucie P.
Sent: Pondělí, 12. června 2017, 19:27
Subject: Londýn   

Dobrý den,

dovolte, abych Vám poděkovala za letošní zájezd Paříž - Londýn. Paní Jarmila byla naprosto skvělá, klobouk dolů před její vitalitou, přístupem k puberťákům a praktičností. Je vidět, že má nacestováno a Londýn má zmáknutý naprosto skvěle. Hlavně je perfektní organizátorka, pro kterou není jakákoli změna, jakýkoli požadavek problém. Museli jsme kvůli počasí upravovat program a na počkání nám nabídla tři různé varianty a vše s úsměvem. Dětem podala povídání o památkách proložené zajímavostmi a perličkami tak, že je bavilo a poslouchaly. Na všem jsme se domluvily a sedly jsme si i lidsky. Už jsme domluvené, že až budeme dělat příští zájezd, tak jedině spolu, doufám, že jí zdraví a elán budou sloužit.

Také řidiči (Libor a Martin) byli super a s dětmi to uměli, takže značně přispěli ke spokojenému průběhu zájezdu. Od dětí zatím samá pozitivní zpětná vazba.

Přeji Vám tímto příjemné léto, hodně škol a spokojených klientů tak, jako jsme byli my a těšíme se na další spolupráci, pokud možno ve stejné cestovatelské sestavě.

S pozdravem,

Lucie P, ZŠ


From: Eva J.
Sent: 8. června 2017 18:42
Subject: Zajazd Londýn

Dakujem krasne za milu odpoved,pani Veronika,ved obrovsku zasluhu na organizacii nasho zajazdu ste mali prave Vy,osobne,takze velka vdaka patri este raz predovsetkym Vam!!!!
Deti sa ma uz pytali,kedy tam opat pojdeme,takze spatu vazbu mame uzasnu. Dakujem pekne este raz za vsetko,dufam,ze sme nespolupracovali posledny raz na takomto zajazde.

Este raz Vam aj Vasim kolegom zelam vsetko len to najlepsie.

S pozdravom,J.


From: Jarmila B.
Sent: 7. června 2017 4:40
Subject: Poděkování za hodnocení zájezdu do Londýna 22. 5. - 26. 5. 2017

Dobrý den,

také já děkuji za skvělé služby, kterých jsme všichni mohli během zájezdu využívat.
Prosím o vyřízení poděkování paní H., která byla naší vynikající průvodkyní.

Jarka B.


From: Romana V.
Sent: 29. května 2017 13:22
Subject: RE: Pokyny k zájezdu do Londýna

Dobrý den,

... Myslím, že se zájezd líbil, jsem ráda, že se nic závažného nepřihodilo a že jsme se ve zdraví vrátili všichni zpět.

Děkujeme za zprostředkování a těšíme na příští cestu.

S pozdravem

Romana V.


From: Lenka S. 
Sent: 15. května 2017 12:34
Subject: RE: Zájezd č. 1701002 do Oxfordu v termínu 7. 5. - 13. 5. 2017

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za přípravu našeho zájezdu a spolupráci ve všech směrech. Všechno proběhlo bez problémů, řidiči skvělí, paní průvodkyně bezkonkurenční. Všichni jsme si výlet moc užili a osobně se budu těšit na další spolupráci!

Mějte se hezky a přeji spoustu stejně spokojených klientů! Lenka S.


From: Jana S.
Sent: 14. května 2017, 16:58
Subject: Poděkování 

Dobrý den,

musím Vám a celé cestovní kanceláři poděkovat za krásný výlet. Moc se nám líbil pestrý program namixovaný tak, aby se nikdo nenudil. Všechno probíhalo hladce a bylo dobře zorganizované i díky skvělé průvodkyni Mileně.

Jen uvažuji, že příště možná zvolíme zájezd o něco delší.

Přeji hodně úspěchů při pořádání dalších úžasných zájezdů.

S pozdravem

Mgr. Jana S.


From: N., Petra
Sent: úterý, 9. května 2017, 10:25
Subject: Zhodnocení zájezdu

Dobrý den,

touto cestou bychom Vám chtěli velmi poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Studenti byli nadšení, program zajímavý a zejména jsme ocenili lidský, flexibilní a profesionální přístup paní průvodkyně.
Rovněž spolupráce s anglickou ubytovatelkou byla výborná, kdy během pár hodin vyřešila problematickou rodinu tím, že studentky ubytovala u sebe doma. Nelze nezmínit vždy milé a ochotné pány řidiče Petra a Zbyňka (příjmení si nepamatuji:-)

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci,

Mgr. Petra N.
Gymnázium


From: P. Šárka
Sent: 8. května 2017, 9:21
Subject: Re: Zájezd 17021-Londýn-Brusel-Amsterdam

Dobrý den,

zájezd se žákům i mě velmi líbil. Děkujeme, že jsme měli zkušeného a pohodového průvodce Petra. Spojení se školou ze Slovenska se ukázalo jako fantastický bonus, žáci si užili seznamování se a československé komunikace, což je super. ...

Děkuji

S pozdravem

Šárka P.


From: Mirka K.
Sent: 7. května 2017, 17:33
Subject: RE: Zájezd č. 1701010 do Velké Británie

Dobrý den,

moc bych Vám chtěla poděkovat za organizaci našeho zájezdu. Vše proběhlo naprosto hladce a veškeré komplikace, které nastaly se ihned vyřešily. Byly to drobnosti a týkaly se spíš zdravotních záležitostí dětí, takže s CK to víceméně nemělo souvislost.
Řidiči byli bezvadní, ale to již víme a proto s nimi spolupracujeme.
Koordinátoři i rodiny byly velice přátelské a milé. ...

Ještě jednou díky,

Mirka K.


From: B. K.
Sent: 4. dubna 2017, 8:42
Subject: Poďakovanie

Dobrý deň,

Rada by som sa cestovnej kancelárii a osobne aj Vám poďakovala za najlepšiu exkurziu, ktorú sme absolvovali minulý týždeň.

To, že ja som bola nadšená je nič oproti tomu, ako veľmi sú naši žiaci spokojní. Citujem jednu žiačku 
"Neľutujem ani jednu chvíľu, veľmi sa mi celý program páčil."

Veľmi spokojní, ba až nadšení sme boli našim sprievodcom Petrom, ktorý bol milý, ústretový a hlavne znalý histórie Londýna, vedel kedy kam a ako rozvrhnúť čas. (O jeho pozitívnom vplyve svedčí aj to, že na záver sme všetci, aj naši žiaci, hovorili po česky.) Najlepší sprievodca zo všetkých, už iba s ním chceme ďalšie zájazdy absolvovať.

Veľmi spokojní sme boli aj so šoférmi, vychádzali nám maximálne v ústrety, boli priateľskí a hlavne spoľahliví. Nezmeškali sme nič, všade sme prišli podľa plánu.

Za všetkých účastníkov vám úprimne ďakujem,

S pozdravom

B. K., Prešov


From: Jana L.
Sent: 29. března 2017, 16:58
Subject: Jezera a York 2017

Ráda bych poděkovala za bezvadně připravený zájezd, za skvělé řidiče a za průvodce, který opravdu rozumí dětem.

Těším se na další spolupráci.

Jana L.


From: Milena K.
Sent: Tuesday, October 21, 2014 10:39 PM
Subject: Zájezd do Velké Británie č. 12424 

Dobrý den,
omlouvám se, že odpovídám na váš e-mail tak pozdě. Chtěla jsem vám napsat a poděkovat za spolupráci hned po příjezdu z Londýna, ale v návalu pracovních povinností jsem to nějak nezvládla.Chci vám ještě jednou poděkovat za velmi dobrou spolupráci a rychlé řešení všech detailů v přípravě našeho zájezdu. Myslí, že mohu mluvit za všechny mé kolegyně. Rodina, u které jsme bydleli byla velmi příjemná, s ubytováním jsme byli spokojeni. Většina studentů také, jen někteří by si asi rádi více povídali, jsou dost motivovaní, ale je nám jasné, že každá rodina je jiná. Celý zájezd se nám velice líbil, všechno vyšlo tak, jak jsme si představovali, měli jsme štěstí i na dopravní situaci po cestě a dokonce i v Londýně. Dětem se nejvíce líbil Brighton, Sea life center, Muzuem Tussaud's, Kensingtonská muzea a Stonehenge. Připomínky k organizaci nemáme, program jsme zvládli tak, jak jsme si naplánovali. Pana průvodce jsme si vyžádali, protože jsme s ním měli dobré zkušenosti. Letos to nebylo jiné. Je velkým přínosem pro zájezd. Vždycky pozitivně naladěný, velice ochotný, zodpovědný a spolehlivý. Ještě jednou děkujeme, přejeme hodně spokojených zákazníků a až zase budeme plánovat další zájezd, určitě se ozveme.

M K


From: Ivana K.
Sent: Monday, October 06, 2014 11:52 PM
Subject: Vyhodnocení zájezdu do Velké Británie

Zdravím, pokud mám hodnotit zájezd do Anglie, který jsme absolvovali v září 2014 s cestovní kanceláří Školní zájezdy, s. r. o., napadá mě následující ...

Protože jsme již popáté rozhodli uskutečnit zájezd s vaší cestovní kanceláří, což také svědčí o mnohém:o), víme, že dobrý zájezd nedělá jen vhodně zvolený program, dobré počasí, disciplinovaní studenti, ale především výborný průvodce (pan Petra jsme si již po skvělých zkušenostech z předchozího zájezdu přímo vyprosili, a to nejen proto, že je při své dvoumetrové výšce nepřehlédnutelný prakticky za jakýchkoliv okolností:o)) a skvělí řidiči. Jejich patřičnou jistotu a pocit bezpečí. Děkujeme a těšíme se na příště.

Ivana K.


Vyhodnocení studijního zájezdu "S Harry Potterem do Bradavic" v termínu 15. 8. - 20. 8. 2014

Jak hodnotíte ubytování

Ubytování bylo jednoznačně vynikající. Oba manželé byli neskutečně vstřícní, pohostinní, laskaví. mohu určitě doporučit. Zařízení bylo v naprostém pořádku a čisté. Strava nadprůměrná, téměř jako v pětihvězdičkovém hotelu:o) Kdybychom mohli, příště bychom se nechali ubytovat u tohoto manželského páru!

Jak hodnotíte práci průvodce

Slečna průvodkyně byla opravdu skvělá, protože kromě svých povinností musela zvládnout i skupinu dvaceti žáků. Z mého pohledu průvodkyně vždy sdělovala zajímavé informace o místech, kde jsme aktuálně byli, měla každý den výborně načasovaný (prohlídky, přesuny pěšky, metrem, busem). její načasování bohužel narušovali někteří účastníci nedodržováním domluveného času setkání. Vnímal jsem pouze jediné malé zaváhání a to poslední den před odjezdem, kdy jsme trochu bloudili. Paradoxně jsme za to byli s manželkou vděčni, protože jsme se mohli podívat neplánovaně i do City:o)

Jak hodnotíte práci řidičů

Kvalita autobusu byla standardní. Řidiči byli příjemným překvapením, oba byli vtipálci a měli rádi legraci. Vyli ochotni vůči požadavkům ostatních cestujících včetně prodeje kávy a dalších pochutin. Stresovější situace dokázali vyřešit v klidu a profesionálně. Bylo zřejmé, že trasu velmi dobře znají.

Jaký je Váš celkový dojem ze zájezdu

Celkový dojem je výborný. Pokud se objevily nějaké mínusy, byly naprosto převálcovány plusy a kdybych měl možnost, určitě bych se rád i v budoucnu podobného zájezdu zúčastnil. Za nás dva mohu říct, že zájezd byl vynikající a Vaše cestovní kancelář odvádí kvalitní práci.

Mgr. Bohumír Náhlý


From: Zuzana P.
Sent: Saturday, August 23, 2014 7:08 PM
Subject: hodnocení zájezdu 11324

Dobrý deň, vážená pani Hadrabová, ďakujem Vám za Váš záujem. Naša cesta do Prešova prebehla bez problémov. Pri našom rozchode sme sa v tom zhone, žial, nestihli osobne rozlúčiť, takže aspoň touto cestou Vás chcem pozdraviť a poďakovať sa srdečne aj v mene mojem dcérky za krásny zájazd, ktorý sme vďaka vašej CK mohli absolvovať. V prílohe Vám posielam hodnotenie zájazdu aj adresu mojho noveho posobiska. prajem Vám príjemný zvyšok víkendu a do budúcnosti vela spokojných klientov. Dúfam, že ešte budeme mať možnosť sa stretnúť. S pozdravom Zuzana P.

Jak hodnotíte ubytování

Ubytovanie bolo velmi príjemné, hostitelia velmi milí, ochotní a pohostinní. Ubytovanie na peknom a tichom mieste, čisté prostredie.

Jak hodnotíte práci průvodce

Slečna Lenka bola velmi milá, počas jazdy aj samotných prehliadok pamatihodností nás obohatila mnohými informáciami. Vyznala sa v jednotlivých mestách a vedela dobře časovo rozvrhnúť jednotlivé části aktivit. Vedela dobre zvládnuť aj rozne náročnejšie situacie s dospievajúcou mládežou, mala pre nich pochopenie a bola trpezlivá. Dcére sa páčili kvízy v autobuse aj jej celkový prístup k deťom.

Jak hodnotíte práci řidičů

Vodiči boli velmi po profesionálnej stránke skúsení a spolahliví, jazda bola bezpečná a príjemná, autobus bol čistý a udržiavaný. Dbali na bezpečnost pri jazde, čistotu autobusu, boli velmi ochotní aj pri poskytovaní občerstvenia a iných služieb. Ocenili sme aj možnosť sledovať TV a použiť toaletu.

Jaký je Váš celkový dojem ze zájezdu

Náš celkový dojem zo zájazdu je vynikajúci, velmi dobrá organizácia, svkelá volba programu, kvalitní odborníci a milí ludia. Oceňujem aj všetky materiály o navštívených pamiatkach, o vašej CK a aktuálnej ponuke a učitelský diár. Ďakujeme za krásne zážitky, ktoré sme mohli vďaka vašej CK získať.