KDO JSME

Školní zájezdy, s.r.o., cestovní kancelář

specialista na pobyty školních kolektivů od roku 1997

Cestovní kancelář Školní zájezdy, s.r.o. působí úspěšně na českém trhu již od roku 1997. K našemu potěšení každoročně zaznamenáváme vzrůstající počet spokojených klientů. Specializujeme se na organizaci skupinových zájezdů pro školní kolektivy a kolektivy pedagogů. V naší nabídce naleznete školní výukové, studijní poznávací i pobytové zájezdy. Rovněž nabízíme poznávací letecké zájezdy pro jednotlivce. 

Po čas našeho fungování se naše nabídka stále rozrůstá, je z čeho vybírat - téměř stovka programů do šestnácti zemí. Však připravujeme také školní zájezdy tzv. "na míru" dle přání a požadavků klienta.

Na všech zájezdech umožňujeme pedagogickému dozoru bezplatnou účast. Na jeden autobus (cca 42 studentů) nabízíme 3 místa bezplatně. Naše cestovní kancelář hradí pedagogům veškeré náklady spojené se zájezdem, včetně všech vstupů, komplexního pojištění a občerstvení v autobuse. V případě naplnění celé kapacity autobusu nabízíme hlavnímu organizátorovi zájezdu možnost účasti jednoho rodinného příslušníka se slevou 50% z ceny zájezdu.

Jsme si vědomi toho, že ne vždy se podaří zajistit studenty pro celý autobus. Prioritou naší CK je spojování skupin již od 14 účastníků (často i menších) s tím, že jeden pedagog se účastní bezplatně. I pro tuto menší skupinu (min. 14 účastníků) Vám přistavíme autobus ke škole bez navýšení ceny. Nabídku zájezdů s volnými místy k doplnění vhodné pro menší skupiny stále aktualizujeme.

Hlavním cílem všech zaměstnanců CK je zajišťovat kvalitní pobyty a poskytovat komplexní služby. Dopravu zájezdů realizujeme luxusními autokary splňujícími normy EU a vybavenými bufetem a DVD přehrávačem U všech zájezdů jsou dodrženy veškeré bezpečnostní předpisy v rámci EU.

Od pracovníků naší CK můžete očekávat profesionální a vstřícný přístup při organizování zájezdu.


Mgr. Olga Felediová
jednatelka společnosti CK Školní zájezdy, s.r.o.