KDO JSME

Školní zájezdy, s.r.o., cestovní kancelář

specialista na pobyty kolektivů žáků, studentů a pedagogů od roku 1997

Cestovní kancelář Školní zájezdy, s.r.o. působí úspěšně na českém trhu již od roku 1997. Specializujeme se na organizaci skupinových zájezdů pro kolektivy žáků, studentů a pedagogů nejen během školního roku, ale i o prázdninách. V naší nabídce naleznete školní výukové, studijní poznávací i pobytové zájezdy a zájezdy rozšířené o výuku cizích jazyků. 

Po čas našeho fungování se naše nabídka stále rozrůstá, je z čeho vybírat - více než stovka programů do třiceti zemí. Všechny nabízené programy jsou tematicky sestaveny tak, aby vyhovovaly věku účastníků, prohlubovaly jejich znalosti a vědomosti a přispívali ke zdokonalování jejich jazykových dovedností. Profesionální tým našich zaměstnanců je připraven vyhovět individuálním přáním na úpravy či změnu vybraného programu, případně připravit program přímo "na míru".

Na všech zájezdech umožňujeme pedagogickému dozoru bezplatnou účast. Na jeden autobus (cca 42 studentů) nabízíme 3 místa bezplatně. Naše CK hradí pedagogům veškeré náklady spojené se zájezdem, včetně všech vstupů, komplexního pojištění a občerstvení v autobuse. V případě naplnění celé kapacity autobusu nabízíme hlavnímu organizátorovi zájezdu možnost účasti jednoho rodinného příslušníka se slevou 50 % z ceny zájezdu.

Jsme si vědomi toho, že ne vždy se podaří zajistit studenty pro celý autobus. Prioritou naší CK je spojování skupin již od 14 účastníků (často i menších) s tím, že jeden pedagog se účastní bezplatně. I pro tuto menší skupinu (min. 14 účastníků) Vám přistavíme autobus ke škole bez navýšení ceny. Nabídku zájezdů s volnými místy k doplnění vhodné pro menší skupiny stále aktualizujeme. 

Hlavním cílem naší CK je zajišťovat kvalitní vzdělávací zájezdy a poskytovat komplexní služby, a to profesionálně, s vstřícností a s ohledem na individuální přání a požadavky klientů. Každý zájezd doprovází zkušený průvodce naší CK, který provádí výklad k destinaci i jednotlivým památkám, seznamuje účastníky s historií i současností navštívené země, zajišťuje nákup či výdej vstupenek
do atrakcí a pamětihodností, a zejména je styčným bodem pro všechny účastníky zájezdu. Dopravu zájezdů realizujeme luxusními autokary, které splňují nároky na evropské předpisy, bezpečnost cestujících i jejich pohodlí. U všech zájezdů jsou dodrženy veškeré bezpečnostní předpisy v rámci EU. Cena zájezdu zahrnuje komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, pojištění storna zájezdu, pojištění zavazadel, úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti) pro všechny účastníky, tedy i pro pedagogický doprovod.

CK Školní zájezdy je členem Asociace cestovních kanceláří ČR a je pojištěna pro případ úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb.  

Pevně věříme, že vás naše bohatá nabídka vzdělávacích a výukových programů zaujme a těšíme se na vzájemnou spolupráci. 


BSc. Helena Divišová MBA
jednatelka společnosti CK Školní zájezdy, s.r.o.