Novinky všude kam se podíváš

08.02.2018

Říká se, že stačí začít, a vše jde potom už tak nějak samo. Dáváme tomuto rčení za pravdu, protože přesně vystihuje začátek roku 2018. 

Začátek tedy můžeme datovat ještě o trochu dříve - na září 2017, kdy jsme spustili nové webové stránky. Čekání na ně se vyplatilo, a my už dnes vidíme, že baví nejen nás, ale také vás. 

Stránky na FACEBOOKU má naše cestovní kancelář už dlouho. Někteří z nás jste nás na této sociální síti už nalezli, pro ostatní z vás přidáváme ODKAZ.  Na jarní sezónu připravujeme fotosoutěž o zajímavou cenu. 

TWITTER  účet je oproti FACEBOOKU naprosto čerstvý. A už od začátku jsme si ho zamilovali. Sledujeme zde pro vás aktuality z lokalit, do kterých s námi vyrážíte, a snažíme se vybírat ty nelepší z nich a sdílet je pro Vás. Videa, fotky, články, informace, kvízy - vše co se točí kolem cestování a vzdělávání dohromady. Budeme rádi, když se k nám na TWITTERU připojíte. 

A to pořád ještě není všechno. Od dnešního dne jsme pro všechny, kteří se nás potřebují něco zeptat, a nechtějí ztrácet čas telefonátem či e-mailem, připravili ONLINE CHAT přímo zde na stránkách. Naleznete jej na každé stránce v pravém dolním rohu a my už se moc těšíme na první dotazy. 

Teď už je jen na vás, kde s námi začnete komunikovat či nás sledovat. Vyberte si cestu, která je nejpříjemnější.