SPOLUPRACUJEME

Školní zájezdy jsou členem Asociace cestovních kanceláří ČR. 


Spolupracujeme s HOPE Jazykový servis.


Společnost Školní zájezdy, s.r.o. realizuje projekt č. CZ.31.2.0/0.0/0.0/22_015/0003613 za finanční podpory EU (Národní plán obnovy).

Název projektu: Digitální transformace společnosti Školní zájezdy, s.r.o.

Cílem projektu je digitální transformace společnosti Školní zájezdy, s.r.o. Projekt je zaměřen na pořízení nových ICT zařízení. Dojde k významné digitalizaci podniku.

Projekt podporuje pořízení zcela nového systému, jenž ve svém důsledku povede k nárůstu celkové produktivity práce, snížení chybovosti, úspoře nákladů a v důsledku toho k růstu konkurenceschopnosti žadatele.


Naši průvodci

pan Petr


"U Školních Zájezdu jsem v roce 2009 jako průvodce začínal. A po 7 sezónách a stovce zájezdu je spolupráce s nimi stále perfektní."

paní Ivanka

"Proč s CK Školní zájezdy? Jsou nejlepší! Přeji do dalších let, mnoho spokojených klientů."

paní Lenka


„Provázení školních zájezdů pro mě byla ze začátku fajn jarní brigáda. Díky kvalitně sestaveným programům, krásným destinacím, přátelským řidičům a vstřícnému kolektivu v kanceláři se stalo mým životním stylem. Jsem velice ráda, že jsem za 7 let spolupráce mohla potkat tolik obětavých učitelů a skvělých mladých lidí, kterým výlety se Školními zájezdy dopomohly odstartovat cestu k samostatnosti, zodpovědnoti a toleranci.“

paní Iveta

„Spolupracujem s CK už niekoľko rokov a musím povedať, že je to spolupráca úplne dokonalá. Všetky zájazdy sú pripravené precízne, profesionálne a načas. Komunikácia s vedením aj referentkami je príjemná, priateľská a ústretová. Je to cestovka, na ktorú sa dá naozaj spoľahnúť. Prajem CK všetko dobré k výročiu a želám stálych a spokojných klientov na mnoho rokov. .“

paní Anikó

"Cestovní kancelář připravila radosti a mnoho poznatků za svého působení mnoha dětem i dospělým. V neposlední řadě i nám průvodcům, neboť jednotlivé zájezdy byly vždy pečlivě připraveny a vždy přesně 'šité na míru' tomu kterému zájezdu či věkové skupině cestujících. Přeji do dalších let mnoho úspěchů a spokojenosti."

pan Martin

"Se školními zájezdy jezdím rád, protože mi to umožňuje práci společně s poznáváním krásných míst a lidí a díky našim klientům - studentům - se cítím stále mlád :-) Do dalších 20 let přeji CK Školní zájezdy přeji mnoho spokojených klientů, super zážitků, tisíce bezpečně ujetých kilometrů a málo britského deště."

paní Andrea

"Jsem průvodce po Anglii, což je pro mě nádherná, věčně zelená země s úchvatnou historií králů a královen. Cestovní kanceláří Školní zájezdy přeji, ať má stále samé super školy, pohodové řidiče autobusů, jako jsem já měla možnost poznat :)."

paní Blanka

"S CK Školní zájezdy již spolupracuji několik sezón. Mohu konstatovat, že velice ráda, protože CK vždy odvádí profesionální práci. Do dalších let jí přeji hodně spokojených zákazníků, jako tomu bylo doposud."

pan Zdeněk


„Samozřejmě že velice rád jezdím s Vaší cestovní kanceláří, zájezdy jsou vždy zajímavé a velice dobře vybrané a připravené, spolupráce s Vámi vždy příkladná. Přeji Vám do budoucna mnoho dalších pěkných zájezdů a přál bych si, abych se i nadále s Vámi mohl podílet na této krásné práci..“

paní Milena


„Cesty s CK školní zájezdy jsou pro mě vždy obohacující zkušeností díky setkání s novými lidmi a jejich rozdílnými přístupy k poznávání krásných a jedinečných míst Anglie či Itálie. Do dalších let nemohu než popřát - Jen tak dál.“

paní Bohuslava

"CK Školní zájezdy nabízí vlastní vzdělávací zájezdy do Evropy, ale také připravuje školám zájezdy na míru. Dobře se s nimi spolupracuje. Dovedou řešit s rozvahou i náročné problémy, které s sebou cestovní ruch přináší. Ráda s touto CK spolupracuji a přeji jí do budoucna trvalou přízeň dosavadních a zájem nových klientů."

pan Miloš


„S CK Školní zájezdy s.r.o. spolupracuji jako průvodce už několik let. Musím ocenit zejména její rychlé a profesionální řešení nenadálých situací na našich zájezdech. Do dalších let jí přeji především hodně nových pohodových a spokojených klientů, protože nikoliv výše zisku, ale právě míra spokojenosti klientů, je v cestovním ruchu měřítkem úspěchu.“

... a mnoho dalších

Naši dopravci

Milan Lechner

Lechner CZ, s.r.o.

"Firma LECHNER CZ,s.r. o. si velice váží vynikající dlouholeté spolupráce s celým kolektivem pracovníků Školních zájezdů. Do dalších let přejeme spoustu krásných zájezdů, spokojených klientů a hodně úspěchů ve vaší nelehké práci - ať se vám daří !"

Petr Haltof

Transit Expres

"K dvaceti letům výročí založení CK Školní Zájezdy bych chtěl popřát paní Felediové a všem obětavým pracovnicím cestovky spoustu spokojených klientů a mnoho zdaru na cestách i necestách. Zároveň chci poděkovat za doposud bezproblémovou spolupráci a budu se těšit na další výjezdy s cedulkou ŠKOLNÍ ZÁJEZDY za čelním sklem."

Kamila Koutná

Ara-Bus, s.r.o.

"Spolupráce s Vámi je velmi dobrá, přátelská a zároveň na vysoké profesionální úrovni. Rozumní lidé se vždy rozumně domluví. Blahopřeji vám k dvaceti letům vaší existence, a přeji, ať ještě dlouhá léta vozíte děti do celého světa!"

Jiří Kroutil

Realitní a dopravní, s.r.o.

"Se společností Školní zájezdy, s.r. o. spolupracujeme již několik let a věřím, že k oboustranné spokojenosti. K Vašemu výročí 20 let působení na trhu cestovních kanceláří Vám blahopřeji. Přeji mnoho úspěchů do dalších let."

Kamil Hrabal

Cross Europe s.r.o.

"Naše společnost se zabývá mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravou. Pro CK Školní zájezdy zajišťujeme přepravu již od roku 2005. Naše dlouholetá spolupráce s touto společností je na velmi dobré úrovni. Přejeme Školním zájezdům do dalších let, aby i v budoucnu držela správný směr, nevychýlila se z kurzu mířící k vyšší kvalitě, spokojenosti zákazníků i jejich partnerů."

... a mnoho dalších