Spousta důvodů k oslavám - užívejte si s námi na zájezdech

18.05.2018

Nějakou chvíli od nás nebylo příliš slyšet. Není to rozhodně tím, že by se nic nedělo - spíše naopak. Právě teď si několik tisíc z vás užívá na našich zájezdech. A aby vše probíhalo hladce a přesně tak, jak má, máme plné ruce práce. 

Dnes ovšem nesmíme vynechat ani všechny důležité události, které se týkají jedné z nejoblíbenějších destinací - Velké Británie. Brexit zůstává trochu v pozadí, protože v královské rodině se stále něco děje. 

21. dubna 2018 oslavila královna Alžběta II. neskutečné 92. narozeniny. Oslavy jako každoročně nechává ovšem až na teplejší červen.  Slavnostní nálada ale v ulicích Londýna (a nejen tam) panovala i v dubnu, jak můžou potvrdit všichni ti, kteří s námi v té době Londýn navštívili. 2. června 2018 navíc oslaví 65 let od své korunovace. Oslavy tedy budou opravdu veliké. 

Abychom nezapomněly také na mladší členy královské rodiny, nemůžeme vynechat přírůstek do rodiny Kate a Williama. Ti se dne 23. dubna 2018 stali již potřetí rodiči. Po několika dnech zveřejnili i jméno svého novorozeného syna - Louis Arthur Charles z Cambridge. 

A stále ještě nejsme u konce. Zítra nás čeká svatba prince Harryho a Meghan Markle. Ta se bude konat v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Nudný rok pro královskou rodinu to tedy skutečně není. 

My všichni ze školních zájezdů vám přejeme, ať si z našich zájezdů (nejen do Velké Británie) přivezete ty nejlepší zážitky. Děkujeme za krásné reakce a všichni si držme palce, ať vám (i nám) přeje počasí.