Příměstské tábory v Brně

Malá ochutnávka připravovaných příměstských táborů - více informací spolu s termíny zde naleznete na začátku roku 2021. 

Angličtina hravě s Harry Potterem

Věděli jste, že v Brně existuje škola čar a kouzel? Alespoň na chvíli do ní můžete přihlásit své malé mágy, kteří si, stejně jako my, zamilovali svět Harryho Pottera a jeho rodný jazyk - angličtinu. To, co děti nemohly zažít díky distanční výuce, je bude čekat o prázdninách - dobrodružné lekce angličtiny se spoustou her, kouzelnické táborové aktivity i cestování a několik výletů. Jazykové dovednosti si děti budou moci zlepšovat nejen během výuky s kvalifikovanými lektory, ale i v průběhu dalších aktivit. Přihlaste své děti na tento příměstský tábor a umožněte jim tak zažít neopakovatelný magický týden v naší čarodějnické škole. 


Dobrodružné cestování s angličtinou

Vydejte se s námi na cesty za poznáním i zábavou v našem anglicko - cestovatelském dobrodružství. Zjistíme, že s angličtinou si můžeme hrát a objevovat v ní vše, co budeme potřebovat pro naše odpolední výpravy i velký celodenní výlet. Naše cestování bude plné anglických slovíček, která už nám vůbec nepřijdou cizí, ale hlavně poznávání krásných míst v okolí blízkém i vzdáleném, her a zábavy. Odkryjeme cestovatelská tajemství a nahlídneme do historie a příběhů míst, která navštívíme. A na závěr nás čeká jedno malé permonické dobrodružství. 


Cesta kolem světa za 5 dní

Srdečně Vás zveme na cestu kolem "světa" za pět dní. Pro Vaše děti jsme připravili cestovatelský program plný zábavy a poznávání. Společně například zjistíme, že na safari nemusíme jen do Afriky, a během týdne nabitého dobrodružstvím a hrami objevíme mnoho zeměpisných i historických zajímavostí z celého světa. Dva hlavní celodenní výlety jsme doplnili ještě dvěma půldenními, abychom měli čas také na tvoření, kreslení a vyrábění cestovatelských trofejí. Vydejme se společně na cestu kolem světa, při které sice nepřekročíme hranice České republiky, ale i tak navštívíme místa světového formátu.