Angličtina hravě s Harry Potterem

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM MAGICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
NABITÝ ANGLIČTINOU A ZÁBAVOU

Věděli jste, že v Brně existuje škola čar a kouzel? Alespoň na chvíli do ní můžete přihlásit své malé mágy, kteří si, stejně jako my, zamilovali svět Harryho Pottera a jeho rodný jazyk - angličtinu. To, co děti nemohly zažít díky distanční výuce, je bude čekat o prázdninách - dobrodružné lekce angličtiny s rodilým mluvčím se spoustou her, kouzelnické táborové aktivity i cestování a několik výletů. Jazykové dovednosti si děti budou moci zlepšovat nejen během výuky s kvalifikovanými lektory, ale i v průběhu dalších aktivit. Přihlaste své děti na tento příměstský tábor a umožněte jim tak zažít neopakovatelný magický týden v naší čarodějnické škole.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

termín: 19. 7. - 23. 7. 2021
vhodné pro účastníky ve věku: 7-12 let
číslo programu: 21205
 

Cena: 2 950 Kč

Cena zahrnuje:

  • 16 lekcí anglického jazyka, které ve spolupráci s brněnským jazykovým servisem HOPE zajišťují rodilý mluvčí a český lektor (v každé skupině max. 15 studentů), včetně jazykového auditu, rozdělení do skupin, diplomu a výukových materiálů
  • 5x oběd, pitný režim a ovoce

  • hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu
  • odpolední zábavné a sportovní aktivity s rodilým mluvčím
  • 1x celodenní výlet a 2x půldenní výlet (vstupné do navštívených objektů není v ceně)
  • materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky

V případě zrušení příměstského táboru z důvodů nařízení vlády kvůli pandemii covid-19 Vám bude vrácena částka v plné výši.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: