Letní anglický adrenalinový kemp
v
 Jeseníkách

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT NEZAPOMENUTELNÝ TÝDEN V JESENÍKÁCH PLNÝ ANGLIČTINY, VÝLETŮ A ZÁBAVY

#english #bestweekever #učímseaninevímjak #englishallday #experience #travel #havefunandexplore #newfriendships #angličtina #zážitek #výlety #novápřátelství

Jak jinak vystihnout co nejvíce z toho, co Vás čeká na našem anglickém táboře nežli pomocí oblíbených hashtagů, které Vás vtáhnou do děje a navodí atmosféru celého týdne již nyní. Dejte svým hashtagům ten správný obsah a pojeďte na náš adrenalinový jazykový kemp, který je nabitý komunikací v angličtině, zábavnými aktivitami a výlety na nádherná místa v dechberoucí krajině Jeseníků, takže večer bude zaručeně o čem postovat. A přestože budete dny trávit daleko od klávesnic svých počítačů, nebudete je díky bohatému programu ani na vteřinu postrádat.

Rozmluvení, doplnění slovní zásoby a spousta zážitků nejen na výletech, to vše čeká účastníky na našem letním kempu s angličtinou pod vedením zkušených a kvalifikovaných lektorů anglického jazyka. S pomocí rodilých mluvčích provázejících celým dnem se bude vstávat, obědvat i uléhat s angličtinou na rtech a bude tak opravdu jednoduché na češtinu na týden zapomenout. Zázemím je krásné rekreační středisko v nádherné příroděkteré poskytuje vše potřebné pro ubytování, stravování, výuku i volnočasové aktivity, pro které je nadstandardně vybaveno (lanové centrum, lezecká stěna, vnitřní bazén). Dovolí-li počasí proběhne dopolední výuka na čerstvém vzduchu ve venkovních prostorách zařízení. Vůbec to však neznamená, že z areálu nevytáhneme paty, právě naopak. Za horami zážitků se vydáme nejen do blízkého okolí, ale i do oblak sportovního a rekreačního komplexu Dolní Morava, a ještě výš na nejvyšší horu Moravy. Jeseníky se rázem promění v anglickou pahorkatinu, kde pro osvěžení nebude chybět ani odpolední čaj o páté. Každý den nám přinese další a další skvělé zážitky a hashtagy.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

termín: 25. 7. - 31. 7. 2021
vhodné pro účastníky ve věku: 10-17 let
číslo programu: 21202

Cena zájezdu: 6 490 Kč

Cena zájezdu zahrnuje:

  • 6x ubytování ve 4-6lůžkových pokojích se soc. zařízením na patře
  • celodenní strava a pitný režim (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře, druhá večeře)

  • 20 lekcí anglického jazyka, kterou zajišťují rodilý mluvčí a český lektor (v každé skupině max. 15 studentů), včetně vstupního testu, diplomu a výukových materiálů
  • hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu
  • odpolední zábavné a sportovní aktivity s rodilými mluvčími
  • 1x celodenní výlet a 2x půldenní výlet s dopravou vlastním zájezdovým autobusem (vstupné do navštívených objektů není v ceně kempu)
  • materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky, zapůjčení sportovních pomůcek
  • vstup do lanového centra a bazénu
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

V případě zrušení kempu z důvodů nařízení vlády kvůli pandemii covid-19 Vám bude vrácena částka v plné výši.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: