Letní kurz angličtiny v Brightonu

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT TÝDEN V PŘÍMOŘSKÉM LETOVISKU BRIGHTON PLNÝ ANGLIČTINY, VÝLETŮ A ZÁBAVY

V nádherném přímořském letovisku Brighton se slavným molem, oblázkovými plážemi a podmořským akváriem na Vás čeká intenzivní výuka angličtiny pod vedením rodilých mluvčích a ubytování v pečlivě vybraných hostitelských rodinách. Vydáte se na nezapomenutelné výlety napříč okouzlující jižní Anglií. Kromě návštěvy historických městeček Chichester a Arundel se stejnojmeným slavným hradem se projdete také po monumentálních křídových útesech Seven Sisters a zavítáte do bývalé bašty pašeráků Hastings, u které proběhla proslulá bitva o Anglii. A neopomeneme ani návštěvu pulzujícího srdce Velké Británie - Londýna, ve kterém budete obdivovat mnoho architektonických skvostů z doby současné i minulé.

 Čeká na Vás celkem 15 intenzivních dopoledních lekcí angličtiny s kvalifikovaným anglickým lektorem, které absolvujete ve skupinkách s max. 14 dalšími studenty. Své jazykové dovednosti si v průběhu anglického kurzu zdokonalíte nejen díky výuce s kvalifikovanými lektory, ale i díky ubytování v místních hostitelských rodinách. Během večerních konverzací u společného jídla budete mít příležitost si popovídat nejen o zážitcích z celého dne, ale také se dozvědět více o britském způsobu života. A navíc už jen samotný pobyt ve Velké Británii, kde anglický jazyk uslyšíte doslova na každém kroku, pomůže zlepšovat Vaše konverzační a poslechové schopnosti a budete překvapeni, jak snadno se Vaše angličtina posune na vyšší úroveň. Díky všem prožitým společným zážitkům navážete nová přátelství trvající ještě dlouhá léta po skončení kurzu.  

ZÁKLADNÍ INFORMACE

KAPACITA KURZU NAPLNĚNA

termín: 14. 8. - 21. 8. 2022

vhodné pro účastníky ve věku: od 12 let 

Cena zájezdu: 14 990 Kč

Cena zájezdu zahrnuje:

  • 5x ubytování v pečlivě vybraných hostitelských rodinách včetně celodenní stravy (oběd formou balíčku)
  • 15 lekcí anglického jazyka včetně vstupního testu a diplomu (v každé skupině max. 15 studentů, vyučující s kvalifikací EFL)
  • dopravu zahraničním autobusem (WC, DVD/USB, bufet) 
  • přepravu přes kanál La Manche (volí CK - obousměrně Eurotunnel, nebo trajekt)
  • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost, storno zájezdu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel) zahrnující i události spojené s covid-19 
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb. 
  • průvodce cestovní kanceláře a zajištění dozoru po celou dobu pobytu, informační letáky a mapky 
  • pro jednotlivce nástupní místa v Ostravě, Olomouci, Brně, Jihlavě, Praze a Plzni, pro skupiny min. 14 studentů přistavení autobusu ke škole

V ceně zájezdu nejsou zahrnuty vstupy do navštívených objektů a místní jízdné. 

V případě, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo v jeho bezprostředním okolí nastanou nevyhnutelné a mimořádné okolnosti, které mají významný dopad na poskytování plnění nebo na přepravu osob do místa určení cesty nebo pobytu, Vám bude vrácena částka v plné výši.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte, nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: