Letní kurz angličtiny v severní Anglii

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT MAGICKÝ TÝDEN NA SEVERU ANGLIE PLNÝ ANGLIČTINY A NEVŠEDNÍCH ZÁŽITKŮ

Ponořte se do neopakovatelné atmosféry severní Anglie prostřednictvím našeho jazykového kurzu plného fascinujících zážitků a objevování. Rodilí mluvčí pro Vás mají připraveny zajímavé lekce anglického jazyka a hostitelské rodiny tradiční anglické ubytování. V průběhu pobytu si také budete moci vyzkoušet některý z tradičních britských sportů (např. kriket či rounders) pod vedením kvalifikovaného trenéra. Společně navštívíme romantické opatství Whitby Abbey, uskutečníme celodenní výlet do Lake District National Park a projdeme se po dechberoucích křídových útesech Flamborough Head. Na zpáteční cestě s průvodcem navštívíme univerzitní Oxford.

 Čeká na Vás celkem 15 intenzivních dopoledních lekcí angličtiny s kvalifikovaným anglickým lektorem v jazykové škole, které absolvujete ve skupinkách s max. 14 dalšími studenty. Své jazykové dovednosti si v průběhu anglického kurzu zdokonalíte nejen díky výuce s kvalifikovanými lektory, ale i během sportovních aktivit a pobytu v místních hostitelských rodinách. Během večerních konverzací u společného jídla budete mít příležitost si popovídat nejen o zážitcích z celého dne, ale také se dozvědět více o britském způsobu života. A navíc už jen samotný pobyt ve Velké Británii, kde anglický jazyk uslyšíte doslova na každém kroku, pomůže zlepšovat Vaše konverzační a poslechové schopnosti a budete překvapeni, jak snadno se Vaše angličtina posune na vyšší úroveň. Díky všem prožitým společným zážitkům navážete nová přátelství trvající ještě dlouhá léta po skončení kurzu.   

ZÁKLADNÍ INFORMACE


termín: 10. 8. - 18. 8. 2024
číslo programu: 24208
vhodné pro účastníky od 12 let


cena: 21 750 Kč do 17 let včetně 
          22 750 Kč od 18 let 

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování v hostitelských rodinách včetně celodenní stravy (oběd formou balíčků)
  • 15 lekcí anglického jazyka včetně vstupního testu a diplomu (v každé skupině max. 15 studentů, vyučující s kvalifikací EFL)

  • aktivity s rodilým mluvčím během seznamovacího programu (3. den)
  • dopravu zahraničním autobusem (WC, DVD/USB, bufet)
  • přepravu přes kanál La Manche (volí CK - obousměrně Eurotunel, nebo trajekt)
  • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost za újmu, storno zájezdu, úraz, zavazadla)
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • průvodce cestovní kanceláře a zajištění dozoru po celou dobu pobytu, informační materiály a kvízy
  • pro jednotlivce nástupní místa v Opavě, Ostravě, Olomouci, Brně, Jihlavě, Praze a Plzni, pro skupiny min. 14 studentů přistavení autobusu ke škole 


V ceně nejsou zahrnuty vstupy do navštívených objektů a místní jízdné.

V případě, že nebude možné některé z uvedených míst navštívit, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou (nejedná se o podstatnou změnu smlouvy). 

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: