Letní anglický kemp s Harry Potterem v 
Jeseníkách - Kámen mudrců

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT MAGICKÝ TÝDEN V JESENÍKÁCH PLNÝ ANGLIČTINY A ZÁBAVY

Kouzelný tematický tábor s angličtinou se koná v překrásné přírodě jesenického podhůří, které oplývá mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Na týden se zde ze školáků stanou malé čarodějky a čarodějové. Po příjezdu a seznámení je Moudrý klobouk pošle do té správné koleje. Užijí si spoustu magických zážitků díky bohatému programu a prohloubí své anglické znalosti prostřednictvím celodenního kontaktu s rodilým mluvčím nejen v rámci výuky, ale rovněž při zábavných volnočasových aktivitách a výletech.

Po celou dobu pobytu jsou děti v péči zkušeného bradavického profesorského sboru, ať už jde o rodilého mluvčího, českého lektora či hlavního vedoucího. Zázemím je krásné rekreační středisko v nádherné přírodě s nadstandardním vybavením pro volnočasové aktivity (lanové centrum, lezecká stěna, vnitřní bazén) a spletitým ubytovacím systémem Bradavických kolejí. Snídaně, svačiny, obědy a večeře se podávají přímo v objektu v tzv. Great Hall neboli Velké síni. Dovolí-li počasí, proběhne dopolední jazyková výuka na čerstvém vzduchu ve venkovních prostorách zařízení, před uzavřením do vnitřních prostor ještě vyzkoušíme, zda již máme síly na Meteolojinx Recento (kouzlo rušící špatné počasí). Odpoledne věnujeme zábavným hrám - mudlovskému famfrpálu, soutěžím, kouzelnickému tvoření či procházkám do Zapovězeného lesa. Cesta za nalezením Kamene mudrců povede čarodějnou oblastí Dolní Moravy, kde ti odvážnější vystoupají až do oblak a překonají sami sebe na nejdelším pěším visutém mostu na světě. V závěru výpravy na tajuplný soví hrad bude potřeba kus čarodějnického štěstí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

termín: 9. 7. - 15. 7. 2023
číslo programu: 23301
vhodné pro účastníky ve věku: 7-15 let

cena: 8 450 Kč

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování ve 4-6lůžkových pokojích se soc. zařízením na patře
  • celodenní strava a pitný režim (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře, druhá večeře)

  • 20 lekcí anglického jazyka, které ve spolupráci s brněnským jazykovým servisem HOPE zajišťují rodilý mluvčí a český lektor (v každé skupině max. 15 studentů), včetně vstupního testu, diplomu a výukových materiálů
  • hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu
  • odpolední zábavné a sportovní aktivity s rodilými mluvčími
  • 1x celodenní výlet a 1x půldenní výlet s dopravou vlastním zájezdovým autobusem (vstupné do navštívených objektů není v ceně kempu)
  • materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky, zapůjčení sportovních pomůcek
  • vstup na lezeckou stěnu/do lanového centra a bazénu
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: