Letní kurz angličtiny v jižní Anglii

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT TAJUPLNÝ TÝDEN NA JIHU ANGLIE PLNÝ ANGLIČTINY A NEVŠEDNÍCH ZÁŽITKŮ

Zažijte neopakovatelnou atmosféru jižní Anglie na našem jazykovém kurzu plném zážitků a poznávání. Rodilí mluvčí pro Vás mají připraveny zajímavé lekce anglického jazyka a hostitelské rodiny tradiční anglické ubytování. V průběhu pobytu si také budete moci vyzkoušet některý z tradičních britských sportů (např. kriket či rounders) pod vedením kvalifikovaného trenéra. Společně navštívíme prehistorickou památku Stonehenge, starobylé městečko Arundel nebo přístavní Portsmouth, místo narození Ch. Dickense a pobytu A.C. Doyla, který právě zde dal světu Sherlocka Holmese. Na zpáteční cestě zavítáme s průvodcem do metropolitního Londýna.

 Čeká na Vás celkem 15 intenzivních dopoledních lekcí angličtiny s kvalifikovaným anglickým lektorem v jazykové škole, které absolvujete ve skupinkách s max. 14 dalšími studenty. Své jazykové dovednosti si v průběhu anglického kurzu zdokonalíte nejen díky výuce s kvalifikovanými lektory, ale i během sportovních aktivit a pobytu v místních hostitelských rodinách. Během večerních konverzací u společného jídla budete mít příležitost si popovídat nejen o zážitcích z celého dne, ale také se dozvědět více o britském způsobu života. A navíc už jen samotný pobyt ve Velké Británii, kde anglický jazyk uslyšíte doslova na každém kroku, pomůže zlepšovat Vaše konverzační a poslechové schopnosti a budete překvapeni, jak snadno se Vaše angličtina posune na vyšší úroveň. Díky všem prožitým společným zážitkům navážete nová přátelství trvající ještě dlouhá léta po skončení kurzu.  

ZÁKLADNÍ INFORMACE

termín: 20. 7. - 27. 7. 2024
číslo programu: 24207
vhodné pro účastníky od 12 let

cena: 19 990 Kč do 17 let včetně
          20 990 Kč od 18 let 

Cena zahrnuje:

  • 5x ubytování v hostitelských rodinách včetně celodenní stravy (oběd formou balíčků) 
  • 15 lekcí anglického jazyka včetně vstupního testu a diplomu (v každé skupině max. 15 studentů, vyučující s kvalifikací EFL)

  • aktivity s rodilým mluvčím během seznamovacího programu (3. den) 
  • dopravu zahraničním autobusem (WC, DVD/USB, bufet)
  • přepravu přes kanál La Manche (volí CK - obousměrně Eurotunel, nebo trajekt) 
  • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost za újmu, storno zájezdu, úraz, zavazadla)
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • průvodce cestovní kanceláře a zajištění dozoru po celou dobu pobytu, informační materiály a kvízy 
  • pro jednotlivce nástupní místa v Opavě, Ostravě, Olomouci, Brně, Jihlavě, Praze a Plzni, pro skupiny min. 14 studentů přistavení autobusu ke škole 


V ceně nejsou zahrnuty vstupy do navštívených objektů a místní jízdné. 

V případě, že nebude možné některé z uvedených míst navštívit, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou (nejedná se o podstatnou změnu smlouvy). 

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: