Letní kemp s Harry Potterem v Jeseníkách

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT DOBRODRUŽSTVÍ, KTERÉ VÁS VTÁHNE DO SVĚTA HARRYHO POTTERA

Věděli jste, že v překrásné přírodě jesenického podhůří existuje škola čar a kouzel? Můžete do ní přihlásit své malé mágy, kteří si, stejně jako my, zamilovali svět Harryho Pottera. Náš program je plný různorodých aktivit, které zaručují nezapomenutelné prázdniny. Společně se vydáme na výlety, budeme se účastnit zábavných her a objevíme nové magické dimenze v kouzelném prostředí Jeseníků. Přihlaste své děti na tento kemp a umožněte jim tak zažít neopakovatelný magický týden v naší čarodějnické škole.

V krásném rekreačním středisku v nádherné přírodě je pro mladé mágy připraveno nadstandardní vybavení pro volnočasové aktivity (lanové centrum, lezecká stěna, vnitřní bazén) a spletitý ubytovací systémem Bradavických kolejí. Snídaně, svačiny, obědy a večeře se podávají přímo v objektu v tzv. Great Hall neboli Velké síni. Dovolí-li počasí, proběhne velká část progamu ve venkovních prostorách zařízení. Před uzavřením do vnitřních prostor ještě vyzkoušíme, zda již máme síly na Meteolojinx Recento (kouzlo rušící špatné počasí). Budeme se věnovat zábavným hrám - mudlovskému famrfpálu, soutěžím, kouzelnickému tvoření či procházkám do Zapovězeného lesa. Cesta za získáním Ohnivého poháru povede přes tajemná zákoutí Dolní Moravy. Zažijete vzrušující dobrodružství na Stezce v oblacích, která vás dostane do zcela nových výšin naší kouzelnické země.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

termín: 14. 7. - 20. 7. 2024
vhodné pro účastníky ve věku: 7-15 let
číslo programu: 24301


cena: 6 990 Kč

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování ve vícelůžkových pokojích se soc. zařízením na patře
  • celodenní strava a pitný režim (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře, druhá večeře)

  • hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu
  • zábavné a sportovní aktivity 
  • 1x celodenní výlet s dopravou vlastním zájezdovým autobusem a 1x půldenní výlet (vstupné do navštívených objektů není v ceně kempu)
  • materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky, zapůjčení sportovních pomůcek
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: