Letní anglický kemp s Harry Potterem v Jeseníkách

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT MAGICKÝ TÝDEN V JESENÍKÁCH NABITÝ ANGLIČTINOU A SPOLEČNÝMI ZÁŽITKY

Věděli jste, že v překrásné přírodě Jeseníků existuje škola čar a kouzel? Můžete do ní přihlásit své malé mágy, kteří si, stejně jako my, zamilovali svět Harryho Pottera a jeho rodný jazyk - angličtinu. Na našem kouzelném táboře čekají na děti dobrodružné lekce angličtiny se spoustou her, kouzelnické táborové aktivity i několik výletů. Jazykové dovednosti si děti budou moci zlepšovat nejen během výuky s kvalifikovanými lektory, ale idíky celodennímu kontaktu s rodilým mluvčím. Přihlaste své děti na tento kemp a umožněte jim tak zažít neopakovatelný magický týden v naší čarodějnické škole.

Po celou dobu pobytu jsou děti v péči zkušeného bradavického profesorského sboru, ať už jde o rodilého mluvčího, českého lektora či hlavního vedoucího. Zázemím kouzelnické školy je krásné rekreační středisko s bazénem v nádherné přírodě . Snídaně, svačiny, obědy a večeře se podávají přímo v objektu v tzv. Great Hall neboli Velké síni. Při příznivém počasí proběhne dopolední jazyková výuka na čerstvém vzduchu ve venkovních prostorách zařízení. Odpoledne věnujeme zábavným hrám zaměřeným na magický svět Harryho Pottera - mudlovskému famfrpálu, soutěžím, kouzelnickému tvoření či procházkám do Zapovězeného lesa. Děti prozkoumají čarodějnou oblast Dolní Moravy, kde stezka stoupá až do oblak, a v závěru výpravy je Bradavický expres doveze z nástupiště 9 a 3/4 až k tajuplnému zámku.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

termín: 14. 7. - 20. 7. 2024
číslo programu: 24301
vhodné pro účastníky ve věku: 7-15 let

cena: 8 990 Kč

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování ve vícelůžkových pokojích se soc. zařízením na patře
  • celodenní strava a pitný režim (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře, druhá večeře)

  • 20 lekcí výuky anglického jazyka, kterou zajišťují rodilý mluvčí a český lektor (v každé skupině max. 15 studentů), včetně vstupního testu, diplomu a výukových materiálů
  • hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu
  • odpolední zábavné a sportovní aktivity s rodilými mluvčími
  • 1x celodenní výlet s dopravou vlastním zájezdovým autobusem a 1x půldenní výlet (vstupné do navštívených objektů není v ceně kempu)
  • materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky, zapůjčení sportovních pomůcek
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: