Krátké ohlédnutí za rokem 2017,  .... a jedeme dál.

31.12.2017

Ať už v dnešní den sedíme v teple domova, nebo právě vyrážíme za silvestrovskou zábavou, málokdo z nás se ubrání malému ohlédnutí zpět. 

Nejsme na tom jinak ani my. I když ... máme toto ohlédnutí už přece jen chvíli za sebou, protože z podstaty naší práce už dlouho píšeme rok 2018, když s vámi plánujeme další krásné zájezdy. Stejně jako pedagogové, i my totiž dělíme rok už v září. To nám ale dnes nebrání ohlédnout se na opravdu důležitý rok naší existence, jubliejní a proto krásný. 

V první řadě jsme si ještě více než jindy v tomto roce uvědomovali, jak krásnou práci děláme. Sešlo se nám mnoho gratulací k našim 20. narozeninám od stálých i nových klientů, a my nejen díky nim víme, že je vám s námi dobře, a že to co děláme, má velký smysl. Celou sezónu 2016/2017 jsme také rozdávali narozeninové dárky všem, kteří se s námi v tomto roce vydali. Věříme, že udělaly radost.

K narozeninám jsme si nadělili také tyto nové webové stránky. A jsme moc rádi, že se při každém setkání s vámi dozvídáme, že se vám líbí, a že je rádi navštěvujete. Věříme, že jsme vám díky nim blíže, a že je ještě jednodušší nalézt to, co potřebujete vědět. A pokud to náhodou nenajdete, vůbec nevadí. Čekáme na vaše telefonáty a 
e-maily, a máme z nich radost. Protože přímý kontakt je, a stále bude, pro nás to nejdůležitější. Vždycky jsme připraveni udělat pro vás něco navíc, vyslechnout vaše konkrétní přání a připravit vše na míru všude, kde to jde. 

A co vám přejeme do nového roku? Kromě zdraví a štěstí, kterého je vždy potřeba, hlavně poznávání a setkávání. Věříme, že k těm posledním dvěma můžeme přispět svou trochou i my. 

PF 2018

P. S. A kdo je zvědavý, jak vypadala naše prosincová oslava narozenin, nabízíme pár fotek k nahlédnutí.