Kde se s námi můžete setkat

08.09.2017

V dnešní době už kvůli objednání zájezdu nemusíte nikam chodit. Stačí zapnout počítač, napsat e-mail či zavolat a vše se začne okamžitě vyřizovat. Na jednu stranu skvělá věc, na druhou stranu začíná trochu chybět osobní kontakt s těmi, se kterými spolupracujete. 

Proto, a nejen proto, nás můžete potkat na mnoha odborných akcích spojených s výukou jazyků. 

Právě dnes a zítra (tedy v pátek a sobotu), se těšíme na setkání s Vámi na konferenci ELT SIGNPOST 2017, kterou zde v Brně pořádá ATECR - Asociace učitelů angličtiny ČR. 

Protože rok od roku s námi cestuje stále více škol ze sousedního Slovenska, můžete nás ve dnech 22. 9. - 23. 9. 2017 potkat na konferenci v Nitře, kterou pořádá SKA - Slovenská komora angličtinářů na Slovensku. 

A pokud rádi plánujete více dopředu, napište si už nyní do svých diářů datum             4. listopadu 2017. Vyhlížet všechny kteří s námi chtějí vyrazit na některý z našich zájezdů, nebo se jen tak stavit na pár vět u našeho stánku, budeme jako každoročně na 21. Mezinárodní konferenci učitelů angličtiny - AUTUMN TEACHERS P.A.R.K., kterou pořádá jazyková škola P.A.R.K.

Těšíme se na vás.