3, 2, 1 teď - nové webové stránky

04.09.2017

Vítejte na našich nových webových stránkách. S prvním školním dnem tentokrát začínáme i my. Do světa doprovázíme zbrusu nové, přehledné stránky, které vám pomohou najít si ten správný zájezd právě pro váš kolektiv.  

Co všechno najdete? V první řadě naši nabídku, která se neomezí jen na elektronickou verzi tištěného katalogu, ale každou chvíli zde naleznete nové programy, které naši nabídku rozšiřují. Určitě o důvod více, proč naše stránky nyní navštěvovat častěji. Naleznete ji v menu pod záložkou KATALOG, kde je přehledně rozčleněna dle destinací a typů programů.

Hned v ÚVODU najdete aktuální volná místa k doplnění zájezdů, včetně podrobných programů ke stažení. Pro jejich rezervaci nás můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo přes formulář, který naleznete přímo pod nabídkou. 

Pokud vás zajímá, jak naše společnost vznikla, vyvíjela se, a s kým se při spolupráci s námi můžete setkat, určitě nevynechejte naše stručné představení v sekci O NÁS

Záložka INFORMACE vám pomůže najít potřebné dokumenty, rady a návody k tomu, jak zájezdy probíhají, co si na ně připravit, a všechny podrobné podmínky zájezdů, pojištění atd. 

Postupně zde naleznete také bohatou FOTOGALERII z našich zájezdů, a pevně věříme, že po jejím zhlédnutí budete k cestování zase o kousek blíže. 

Těšíme se z toho, že naše stránky "ožily", a věříme, že zde najdete vše, co budete potřebovat. A pokud máte pocit, že zde něco chybí, dejte nám to vědět. 

Krásný start do všeho nového přeje kolektiv Školní zájezdy, s.r.o.