Letní anglický kemp s Harry Potterem v Jeseníkách

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT MAGICKÝ TÝDEN V JESENÍKÁCH NABITÝ ANGLIČTINOU A ZÁBAVOU

Kouzelný tematický tábor s angličtinou se koná v nádherné přírodě jesenického podhůří, které oplývá mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Po příjezdu a seznámení vybere Moudrý klobouk všem účastníkům tu správnou kolej a na týden se z nich stanou čarodějky a čarodějové.  Společně si všichni užijí spoustu magických zážitků díky bohatému programu a prohloubí své anglické znalosti díky celodennímu kontaktu s rodilým mluvčím nejen v rámci výuky, ale rovněž při zábavných volnočasových aktivitách a výletech.

Po celou dobu pobytu jsou děti v péči zkušeného bradavického profesorského sboru, ať už jde o rodilého mluvčího, českého lektora či hlavního vedoucího. Zázemím je krásné rekreační středisko v nádherné přírodě s nadstandardním vybavením pro volnočasové aktivity (lanové centrum, lezecká stěna, vnitřní bazén) a spletitým ubytovacím systémem Bradavických kolejí. Snídaně, svačiny, obědy a večeře se podávají přímo v objektu v tzv. Great Hall neboli Velké síni. Dovolí-li počasí proběhne dopolední jazyková výuka na čerstvém vzduchu ve venkovních prostorách zařízení, před uzavřením do vnitřních prostor ještě vyzkoušíme, zda již máme síly na Meteolojinx Recento (kouzlo rušící špatné počasí). Odpoledne věnujeme zábavným hrám - mudlovskému famfrpálu, soutěžím, kouzelnickému tvoření, procházkám do Zapovězeného lesa či výletu na tajemný hrad. Za horami zážitků se vydáme nejen do blízkého okolí, ale i do oblak sportovního a rekreačního komplexu Dolní Morava, a ještě výš na nejvyšší horu Moravy.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

termín: 25. 7. - 31. 7. 2021
vhodné pro účastníky ve věku: 8-16 let
číslo programu: 21202
 

Cena zájezdu: 6 490 Kč

Cena zájezdu zahrnuje:

  • 6x ubytování ve 4-6lůžkových pokojích se soc. zařízením na patře
  • celodenní strava a pitný režim (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře, druhá večeře)

  • 20 lekcí anglického jazyka, které ve spolupráci s brněnským jazykovým servisem HOPE zajišťují rodilý mluvčí a český lektor (v každé skupině max. 15 studentů), včetně vstupního testu, diplomu a výukových materiálů
  • hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu
  • odpolední zábavné a sportovní aktivity s rodilými mluvčími
  • 1x celodenní výlet a 2x půldenní výlet s dopravou vlastním zájezdovým autobusem (vstupné do navštívených objektů není v ceně kempu)
  • materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky, zapůjčení sportovních pomůcek
  • vstup do lanového centra a bazénu
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

V případě zrušení kempu z důvodů nařízení vlády kvůli pandemii covid-19 Vám bude vrácena částka v plné výši.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: