Letní kurz angličtiny v Brightonu

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT TÝDEN V PŘÍMOŘSKÉM LETOVISKU BRIGHTON PLNÝ ANGLIČTINY, VÝLETŮ A ZÁBAVY

Zapomeňte s námi na distanční výuku a na našem jazykovém kurzu si vyzkoušejte, jak se žije ve Velké Británii. V nádherném přímořském letovisku Brighton se slavným molem, oblázkovými plážemi a podmořským akváriem na Vás čeká intenzivní výuka angličtiny pod vedením rodilých mluvčích a ubytování v pečlivě vybraných hostitelských rodinách. Vydáte se na nezapomenutelné výlety napříč okouzlující jižní Anglií. Kromě návštěvy historických městeček Chichester a Arundel se stejnojmeným slavným hradem se projdete také po monumentálních křídových útesech Seven Sisters a zavítáte do bývalé bašty pašeráků Hastings, u které proběhla proslulá bitva o Anglii. A neopomeneme ani návštěvu pulzujícího srdce Velké Británie - Londýna, ve kterém budete obdivovat mnoho architektonických skvostů z doby současné i minulé.

 Čeká na Vás celkem 15 intenzivních dopoledních lekcí angličtiny s kvalifikovaným anglickým lektorem v jazykové škole, které absolvujete ve skupinkách s max. 14 dalšími studenty. Své jazykové dovednosti si v průběhu anglického kurzu zdokonalíte nejen díky výuce s kvalifikovanými lektory, ale i díky ubytování v místních hostitelských rodinách. Během večerních konverzací u společného jídla budete mít příležitost si popovídat nejen o zážitcích z celého dne, ale také se dozvědět více o britském způsobu života. A navíc už jen samotný pobyt ve Velké Británii, kde anglický jazyk uslyšíte doslova na každém kroku, pomůže zlepšovat Vaše konverzační a poslechové schopnosti a budete překvapeni, jak snadno se Vaše angličtina posune na vyšší úroveň. Díky všem prožitým společným zážitkům navážete nová přátelství trvající ještě dlouhá léta po skončení kurzu.  

ZÁKLADNÍ INFORMACE

termín: 14. 8. - 21. 8. 2021
vhodné pro účastníky ve věku: od 12 let
číslo programu: 21204
 

Cena zájezdu: 14 990 Kč

Cena zájezdu zahrnuje:

  • 5x ubytování v pečlivě vybraných hostitelských rodinách včetně celodenní stravy (oběd formou balíčku)
  • 15 lekcí anglického jazyka včetně vstupního testu a diplomu (v každé skupině max. 15 studentů, vyučující s kvalifikací EFL)
  • dopravu zahraničním autobusem (WC, DVD/USB, bufet) 
  • přepravu přes kanál La Manche (volí CK - obousměrně Eurotunnel, nebo trajekt)
  • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost, storno zájezdu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel) zahrnující i události spojené s covid-19 
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb. 
  • průvodce cestovní kanceláře a zajištění dozoru po celou dobu pobytu, informační letáky a mapky 
  • pro jednotlivce nástupní místa v Ostravě, Olomouci, Brně, Jihlavě, Praze a Plzni, pro skupiny min. 14 studentů přistavení autobusu ke škole

V ceně zájezdu nejsou zahrnuty vstupy do navštívených objektů a místní jízdné. 

V případě, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo v jeho bezprostředním okolí nastanou nevyhnutelné a mimořádné okolnosti, které mají významný dopad na poskytování plnění nebo na přepravu osob do místa určení cesty nebo pobytu, Vám bude vrácena částka v plné výši.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte, nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: