Letní anglický kemp s Harry Potterem v Jeseníkách - Tajemná komnata

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT MAGICKÝ TÝDEN V JESENÍKÁCH NABITÝ ANGLIČTINOU A ZÁBAVOU

KAPACITA NAPLNĚNA

Kouzelný tematický tábor s angličtinou tentokrát zaměřený na dobrodružství Harryho Pottera z druhé knihy - Tajemná komnata. Uskuteční se v překrásné přírodě jesenického podhůří, které oplývá mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Po příjezdu a seznámení vybere Moudrý klobouk všem účastníkům tu správnou kolej a na týden se z nich stanou čarodějky a čarodějové.  Společně si všichni užijí spoustu magických zážitků díky bohatému programu a prohloubí své anglické znalosti díky celodennímu kontaktu s rodilým mluvčím nejen v rámci výuky, ale rovněž při zábavných volnočasových aktivitách a výletech.

Zkušený sbor bradavických profesorů, ať už jde o rodilého mluvčího, českého lektora či hlavního vedoucího, se už těší na návrat kouzelnických studentů z prázdnin. V krásném rekreačním středisku v nádherné přírodě je již všechno připraveno a na děti čeká nadstandardní vybavení pro volnočasové aktivity (lanové centrum, lezecká stěna, vnitřní bazén) a spletitý ubytovací systémem Bradavických kolejí. Snídaně, svačiny, obědy a večeře se podávají přímo v objektu v tzv. Great Hall neboli Velké síni. Dovolí-li počasí, proběhne dopolední jazyková výuka na čerstvém vzduchu ve venkovních prostorách zařízení. Odpoledne věnujeme zábavným hrám - mudlovskému famfrpálu, soutěžím, kouzelnickému tvoření či procházkám do Zapovězeného lesa. Během hledání Tajemné komnaty budou čarodějky a čarodějové zasvěceni do tajů výroby pergamenu v místní letité papírně, navštíví starobylé kouzelnické sídlo a pokusí se zkrotit hipogryfy a projet se na nich.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

KAPACITA KEMPU NAPLNĚNA

termín: 17. 7. - 23. 7. 2022
číslo programu: 22201
vhodné pro účastníky ve věku:
 7-15 let

cena: 6 990 Kč

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování ve 4-6lůžkových pokojích se soc. zařízením na patře
  • celodenní strava a pitný režim (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře, druhá večeře)

  • 20 lekcí anglického jazyka, které ve spolupráci s brněnským jazykovým servisem HOPE zajišťují rodilý mluvčí a český lektor (v každé skupině max. 15 studentů), včetně vstupního testu, diplomu a výukových materiálů
  • hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu
  • odpolední zábavné a sportovní aktivity s rodilými mluvčími
  • 1x celodenní výlet a 1x půldenní výlet s dopravou vlastním zájezdovým autobusem (vstupné do navštívených objektů není v ceně kempu)
  • materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky, zapůjčení sportovních pomůcek
  • vstup na lezeckou stěnu/do lanového centra a bazénu
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, vyplňte nezávaznou přihlášku a zašleme Vám více informací: