Letní kurzy angličtiny

Prožijte prázdniny naplno a pojeďte s námi na letní jazykový tábor s angličtinou. Cestovní pas potřebovat nebudete - i bez něj navštívíte zajímavá místa během výletů. Při výuce i v průběhu dalších aktivit si s rodilým mluvčím a českým lektorem zábavným způsobem zlepšíte své jazykové dovednosti, užijete spoustu legrace a získáte nové kamarády. Čeká Vás inspirativní týden plný zážitkového vzdělávání, pohybu, skvělé zábavy a nezapomenutelného dobrodružství.


Těšíme se na vás!

OHLASY RODIČŮ


Dobrý den,

dcera přijela z tábora Aj Harry Potter nadšená. Ráda by absolvovala i příští rok. Prosím o zaslání přihlášky.

S pozdravem

J. P.


Dobrý den paní Zapletalová,

moc Vám děkuji za zaslání fotografií. Dceři se tábor moc líbil, tak velmi rádi využijeme možnosti přihlásit se na příští rok. Prosím tedy o zaslání přihlášky.

Děkuji předem.

S pozdravem

M. K.


 Dobrý den paní magistro,

chci Vám a všem, kteří se na přípravě a vedení tábora podíleli, moc poděkovat.

Měli jsme obavy, jak to náš syn zvládne. Původně bylo v plánu, že pojede se spolužákem. Měl zkušenost pouze z příměstských táborů. Naše obavy byly naprosto zbytečné.

Syn byl nadšený, moc se mu líbilo. Vyprávěl nám, jak jednotlivé dny probíhaly, byl k nezastavení... Rád pojede i příští rok.

Ještě jednou děkuji.

S přáním pěkného dne

D. T.


Dobrý den, paní Zapletalová,

konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám za obě moje holky poděkovala. Obě byly nadšené - jak mladší na příměstském táboře, tak i ta starší na kempu. Obě fňukaly, jak rychle to uteklo :) Ještě jednou děkujeme!

Velice rády využijeme možnosti přihlášení na příští kemp, prosím o zaslání přihlášky. V neposlední řadě děkujeme za fotky, jsou super!

Mějte se krásně a užívejte léta.

S pozdravem a přáním hezkého dne

S. V.


Dobrý den paní Zapletalová,

moc děkuji, fotky a děti jsou úžasné, dcera byla max. spokojená.

Děkuji a ať se Vám daří !!

M. L.


Dobrý den,

předem bych chtěla poděkovat za uskutečnění a vedení skvělého tábora, který se uskutečnil od 18.7-do 24.7.2021. Dětem se na táboře velice líbilo. Vrátily se plné pozitivních dojmů a šťastné.

Potvrzujeme tedy účast na druhém ročníku ve Škole čar a kouzel.

Předem děkujeme

S přáním pěkného dne

nadšené maminky

G. Š. a J. Š.