Rakousko

číslo programu: 19055
termín: dle přání školy

Na 14 studentů 1 místo pro pedagogický dozor zdarma (včetně vstupů)

Cena zájezdu
Praha a okolí 790,- Kč
Brno a okolí 830,- Kč

(pro ostatní školy bude cena stanovena individuální kalkulací)

Cena zájezdu zahrnuje:

  • dopravu autobusem (DVD/USB, WC, bufet)
  • komplexní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost za škodu, storno zájezdu, úraz, zavazadla)
  • průvodce cestovní kanceláře po celou dobu pobytu
  • informační materiály
  • přistavení autobusu k Vaší škole (platí pro skupiny minimálně 14 studentů)

Tento program zajišťujeme za nezměněnou cenu rovněž pro kolektivy pedagogů a jejich rodinných příslušníků - vedoucí skupiny zdarma!

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do navštívených objektů a jízdné místní dopravou

PROGRAMY ZÁJEZDŮ RÁDI UPRAVÍME PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Chcete vědět víc? Napište nám:

Horní Rakousko

Vyhlazovací tábor Mauthausen - Linz

PROGRAM ZÁJEZDU:

odjezd od školy v ranních hodinách do Rakouska, po příjezdu prohlídka areálu bývalého koncentračního tábora Mauthausen, kde během 2. světové války zahynulo asi 200 000 vězňů, nechvalně proslulé "Schodiště smrti", kde vězni nosili vytěžený kámen, v kinosále možnost zhlédnutí dokumentárního filmu (v němčině, nebo angličtině), po exkurzi přejezd do správního střediska Horních Rakous - Linze, rozloženého na obou březích Dunaje, procházka městem - Hlavní náměstí, radnice, zámek s krásným výhledem na město, nejstarší dochovaný kostel v Rakousku - kostel sv. Martina, možnost návštěvy interaktivního Muzea budoucnosti - Ars Electronica Center (v pondělí zavřeno) - které se zaměřuje na nové technologie a jejich vliv na umění a společnost (např. největší stálá expozice "Nové obrazy člověka" představuje poznatky z oblasti vědy, které souvisejí s lidským životem, v odpoledních hodinách odjezd do České republiky


Zájezd lze prodloužit o 1 den s noclehem a snídaní - prohlídka Vídně nebo Salzburgu. Lze také zařadit návštěvu solných jezer, solných dolů atd., které se nachází v dané oblasti. Cenu zašleme na vyžádání.