REFERENCE

Výběr z děkovných dopisů

From: Lenka S. 
Sent: 15. května 2017 12:34

Subject: RE: Zájezd č. 1701002 do Oxfordu v termínu 7.5. - 13.5.2017

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za přípravu našeho zájezdu a spolupráci ve všech směrech. Všechno proběhlo bez problémů, řidiči skvělí, paní průvodkyně bezkonkurenční. Všichni jsme si výlet moc užili a osobně se budu těšit na další spolupráci!

Mějte se hezky a přeji spoustu stejně spokojených klientů! Lenka S.


From: Lucie P.
Sent: Pondělí, 12. června 2017, 19:27
Subject: Londýn  

Dobrý den,

dovolte, abych Vám poděkovala za letošní zájezd Paříž - Londýn. Paní Jarmila byla naprosto skvělá, klobouk dolů před její vitalitou, přístupem k puberťákům a praktičností. Je vidět, že má nacestováno a Londýn má zmáknutý naprosto skvěle. Hlavně je perfektní organizátorka, pro kterou není jakákoli změna, jakýkoli požadavek problém. Museli jsme kvůli počasí upravovat program a na počkání nám nabídla tři různé varianty a vše s úsměvem. Dětem podala povídání o památkách proložené zajímavostmi a perličkami tak, že je bavilo a poslouchaly. Na všem jsme se domluvily a sedly jsme si i lidsky. Už jsme domluvené, že až budeme dělat příští zájezd, tak jedině spolu, doufám, že jí zdraví a elán budou sloužit.

Také řidiči (Libor a Martin) byli super a s dětmi to uměli, takže značně přispěli ke spokojenému průběhu zájezdu. Od dětí zatím samá pozitivní zpětná vazba.

Přeji Vám tímto příjemné léto, hodně škol a spokojených klientů tak, jako jsme byli my a těšíme se na další spolupráci, pokud možno ve stejné cestovatelské sestavě.

S pozdravem,

Lucie P, ZŠ


From: B. K.
Sent: 4. dubna 2017, 8:42
Subject: Poďakovanie

Dobrý deň,

Rada by som sa cestovnej kancelárii a osobne aj Vám poďakovala za najlepšiu exkurziu, ktorú sme absolvovali minulý týždeň.

To, že ja som bola nadšená je nič oproti tomu, ako veľmi sú naši žiaci spokojní. Citujem jednu žiačku " Neľutujem ani jednu chvíľu, veľmi sa mi celý program páčil."

Veľmi spokojní, ba až nadšení sme boli našim sprievodcom Petrom, ktorý bol milý, ústretový a hlavne znalý histórie Londýna, vedel kedy kam a ako rozvrhnúť čas. (O jeho pozitívnom vplyve svedčí aj to, že na záver sme všetci, aj naši žiaci, hovorili po česky.) Najlepší sprievodca zo všetkých, už iba s ním chceme ďalšie zájazdy absolvovať.

Veľmi spokojní sme boli aj so šoférmi, vychádzali nám maximálne v ústrety, boli priateľskí a hlavne spoľahliví. Nezmeškali sme nič, všade sme prišli podľa plánu.

Za všetkých účastníkov vám úprimne ďakujem,

S pozdravom

B. K., Prešov


From: Milena K.
Sent: Tuesday, October 21, 2014 10:39 PM
Subject: Zájezd do Velké Británie č. 12424 

Dobrý den,
omlouvám se, že odpovídám na váš e-mail tak pozdě. Chtěla jsem vám napsat a poděkovat za spolupráci hned po příjezdu z Londýna, ale v návalu pracovních povinností jsem to nějak nezvládla.Chci vám ještě jednou poděkovat za velmi dobrou spolupráci a rychlé řešení všech detailů v přípravě našeho zájezdu. Myslí, že mohu mluvit za všechny mé kolegyně. Rodina, u které jsme bydleli byla velmi příjemná, s ubytováním jsme byli spokojeni. Většina studentů také, jen někteří by si asi rádi více povídali, jsou dost motivovaní, ale je nám jasné, že každá rodina je jiná. Celý zájezd se nám velice líbil, všechno vyšlo tak, jak jsme si představovali, měli jsme štěstí i na dopravní situaci po cestě a dokonce i v Londýně. Dětem se nejvíce líbil Brighton, Sea life center, Muzuem Tussaud's, Kensingtonská muzea a Stonehenge. Připomínky k organizaci nemáme, program jsme zvládli tak, jak jsme si naplánovali. Pana průvodce jsme si vyžádali, protože jsme s ním měli dobré zkušenosti. Letos to nebylo jiné. Je velkým přínosem pro zájezd. Vždycky pozitivně naladěný, velice ochotný, zodpovědný a spolehlivý. Ještě jednou děkujeme, přejeme hodně spokojených zákazníků a až zase budeme plánovat další zájezd, určitě se ozveme.

M K


From: Ivana K.
Sent: Monday, October 06, 2014 11:52 PM
Subject: Vyhodnocení zájezdu do Velké Británie

Zdravím, pokud mám hodnotit zájezd do Anglie, který jsme absolvovali v září 2014 s cestovní kanceláří Školní zájezdy, s. r. o., napadá mě následující ...

Protože jsme již popáté rozhodli uskutečnit zájezd s vaší cestovní kanceláří, což také svědčí o mnohém:o), víme, že dobrý zájezd nedělá jen vhodně zvolený program, dobré počasí, disciplinovaní studenti, ale především výborný průvodce (pan Petra jsme si již po skvělých zkušenostech z předchozího zájezdu přímo vyprosili, a to nejen proto, že je při své dvoumetrové výšce nepřehlédnutelný prakticky za jakýchkoliv okolností:o)) a skvělí řidiči. Jejich patřičnou jistotu a pocit bezpečí. Děkujeme a těšíme se na příště.

Ivana K.


Vyhodnocení studijního zájezdu "S Harry Potterem do Bradavic" v termínu 15. 8. - 20. 8. 2014

Jak hodnotíte ubytování

Ubytování bylo jednoznačně vynikající. Oba manželé byli neskutečně vstřícní, pohostinní, laskaví. mohu určitě doporučit. Zařízení bylo v naprostém pořádku a čisté. Strava nadprůměrná, téměř jako v pětihvězdičkovém hotelu:o) Kdybychom mohli, příště bychom se nechali ubytovat u tohoto manželského páru!

Jak hodnotíte práci průvodce

Slečna průvodkyně byla opravdu skvělá, protože kromě svých povinností musela zvládnout i skupinu dvaceti žáků. Z mého pohledu průvodkyně vždy sdělovala zajímavé informace o místech, kde jsme aktuálně byli, měla každý den výborně načasovaný (prohlídky, přesuny pěšky, metrem, busem). její načasování bohužel narušovali někteří účastníci nedodržováním domluveného času setkání. Vnímal jsem pouze jediné malé zaváhání a to poslední den před odjezdem, kdy jsme trochu bloudili. Paradoxně jsme za to byli s manželkou vděčni, protože jsme se mohli podívat neplánovaně i do City:o)

Jak hodnotíte práci řidičů

Kvalita autobusu byla standardní. Řidiči byli příjemným překvapením, oba byli vtipálci a měli rádi legraci. Vyli ochotni vůči požadavkům ostatních cestujících včetně prodeje kávy a dalších pochutin. Stresovější situace dokázali vyřešit v klidu a profesionálně. Bylo zřejmé, že trasu velmi dobře znají.

Jaký je Váš celkový dojem ze zájezdu

Celkový dojem je výborný. Pokud se objevily nějaké mínusy, byly naprosto převálcovány plusy a kdybych měl možnost, určitě bych se rád i v budoucnu podobného zájezdu zúčastnil. Za nás dva mohu říct, že zájezd byl vynikající a Vaše cestovní kancelář odvádí kvalitní práci.

Mgr. Bohumír Náhlý


From: Zuzana P.
Sent: Saturday, August 23, 2014 7:08 PM
Subject: hodnocení zájezdu 11324

Dobrý deň, vážená pani Hadrabová, ďakujem Vám za Váš záujem. Naša cesta do Prešova prebehla bez problémov. Pri našom rozchode sme sa v tom zhone, žial, nestihli osobne rozlúčiť, takže aspoň touto cestou Vás chcem pozdraviť a poďakovať sa srdečne aj v mene mojem dcérky za krásny zájazd, ktorý sme vďaka vašej CK mohli absolvovať. V prílohe Vám posielam hodnotenie zájazdu aj adresu mojho noveho posobiska. prajem Vám príjemný zvyšok víkendu a do budúcnosti vela spokojných klientov. Dúfam, že ešte budeme mať možnosť sa stretnúť. S pozdravom Zuzana P.

Jak hodnotíte ubytování

Ubytovanie bolo velmi príjemné, hostitelia velmi milí, ochotní a pohostinní. Ubytovanie na peknom a tichom mieste, čisté prostredie.

Jak hodnotíte práci průvodce

Slečna Lenka bola velmi milá, počas jazdy aj samotných prehliadok pamatihodností nás obohatila mnohými informáciami. Vyznala sa v jednotlivých mestách a vedela dobře časovo rozvrhnúť jednotlivé části aktivit. Vedela dobre zvládnuť aj rozne náročnejšie situacie s dospievajúcou mládežou, mala pre nich pochopenie a bola trpezlivá. Dcére sa páčili kvízy v autobuse aj jej celkový prístup k deťom.

Jak hodnotíte práci řidičů

Vodiči boli velmi po profesionálnej stránke skúsení a spolahliví, jazda bola bezpečná a príjemná, autobus bol čistý a udržiavaný. Dbali na bezpečnost pri jazde, čistotu autobusu, boli velmi ochotní aj pri poskytovaní občerstvenia a iných služieb. Ocenili sme aj možnosť sledovať TV a použiť toaletu.

Jaký je Váš celkový dojem ze zájezdu

Náš celkový dojem zo zájazdu je vynikajúci, velmi dobrá organizácia, svkelá volba programu, kvalitní odborníci a milí ludia. Oceňujem aj všetky materiály o navštívených pamiatkach, o vašej CK a aktuálnej ponuke a učitelský diár. Ďakujeme za krásne zážitky, ktoré sme mohli vďaka vašej CK získať.